Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,000 TL Starting Bid: 1,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA 19. YY. FRANSIZ MASA / ŞÖMİNE SAATİ. EMAYE KADRAN. AĞIR VE MASİF İMALAT. TUTYA METAL DÖKÜM. ÇİFT KURMALI. EBAT: 34x36x17 cm. BENZERSİZ BİR ÖRNEK.

SAATİN BAKIMLARI YAPILMIŞ VE RESTORE EDİLMİŞ VE İLK GÜNKÜ HALİ GİBİ YENİLENMİŞTİR. KURMA ANAHTARI VARDIR. ÇALIŞIR HALDEDİR. FAKAT AYAR YAPILMASI GEREKİYOR SANIRIZ ÇÜNKÜ ÇOK HIZLI İLERLİYOR.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA 19. YY. FRANSIZ MASA / ŞÖMİNE SAATİ. EMAYE KADRAN. AĞIR VE MASİF İMALAT. TUTYA METAL DÖKÜM. ÇİFT KURMALI. EBAT: 34x36x17 cm. BENZERSİZ BİR ÖRNEK.-SAATİN BAKIMLARI YAPILMIŞ VE RESTORE EDİLMİŞ VE İLK GÜNKÜ HALİ GİBİ YENİLENMİŞTİR. KURMA ANAHTARI VARDIR. ÇALIŞIR HALDEDİR. FAKAT AYAR YAPILMASI GEREKİYOR SANIRIZ ÇÜNKÜ ÇOK HIZLI İLERLİYOR.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA 19. YY. FRANSIZ MASA / ŞÖMİNE SAATİ. EMAYE KADRAN. AĞIR VE MASİF İMALAT. TUTYA METAL DÖKÜM. ÇİFT KURMALI. EBAT: 34x36x17 cm. BENZERSİZ BİR ÖRNEK.-SAATİN BAKIMLARI YAPILMIŞ VE RESTORE EDİLMİŞ VE İLK GÜNKÜ HALİ GİBİ YENİLENMİŞTİR. KURMA ANAHTARI VARDIR. ÇALIŞIR HALDEDİR. FAKAT AYAR YAPILMASI GEREKİYOR SANIRIZ ÇÜNKÜ ÇOK HIZLI İLERLİYOR.

  TLSold
 • ANTİKA, ÇOK NADİR, A MANFREDİ, CAM TUŞLU DAKTİLO.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR DURUMDA. ÇOK NADİR BİR MODEL. YAŞINA GÖREĞAYET İYİ DENİLEBİLİR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA, ÇOK NADİR, A MANFREDİ, CAM TUŞLU DAKTİLO.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR DURUMDA. ÇOK NADİR BİR MODEL. YAŞINA GÖREĞAYET İYİ DENİLEBİLİR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • GÖZLÜK FORMUNDA ESKİ İMALAT, BAKALİT GÖVDELİ, IŞIKLI SAATÇİ / KUYUMCU BÜYÜTECİ.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. IŞIKLI . HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ. IŞIKLARI YANIYOR.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  GÖZLÜK FORMUNDA ESKİ İMALAT, BAKALİT GÖVDELİ, IŞIKLI SAATÇİ / KUYUMCU BÜYÜTECİ.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. IŞIKLI . HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ. IŞIKLARI YANIYOR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ TÜRKENWATCH TENEKE TÜTÜN / SİGARA KUTUSU. ÇOK NADİR.-YAŞINA GÖRE KONDİSYON GAYET İYİ, RESİMDEKİ GİBİDİR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. NADİR, KOLEKSİYON PARÇASI.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  OSMANLI DÖNEMİ TÜRKENWATCH TENEKE TÜTÜN / SİGARA KUTUSU. ÇOK NADİR.-YAŞINA GÖRE KONDİSYON GAYET İYİ, RESİMDEKİ GİBİDİR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. NADİR, KOLEKSİYON PARÇASI.

  TLSold
 • ANTİKA BAGALİT KASA GEMİCİ PUSULASI.  ÇAPI YAKLAŞIK 12 Cm.-biraz puslanma yaşamış. Temizlenebilir. İbresi hareket ediyor. Kırık veya çatlak yok. Göründüğü gibi, haliyle…

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ANTİKA BAGALİT KASA GEMİCİ PUSULASI. ÇAPI YAKLAŞIK 12 Cm.-biraz puslanma yaşamış. Temizlenebilir. İbresi hareket ediyor. Kırık veya çatlak yok. Göründüğü gibi, haliyle…

  TLSold
 • FRANSIZ DANS EDEN ÇİFTLER, AVRUPA İMALATI BÜYÜK BOY PORSELEN BİBLO. EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 29 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  FRANSIZ DANS EDEN ÇİFTLER, AVRUPA İMALATI BÜYÜK BOY PORSELEN BİBLO. EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 29 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • HARİKA İŞÇİLİKLİ, SİLME CLOISONNE MİNELİ KUTU. ANTİKA SAYILABİLECEK YAŞTA, ÇOK ESKİ İŞÇİLİK. ÇAPI: 5,5 cm-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. PİRİNÇ ÜZERİ ÇALIŞMA. NADİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  HARİKA İŞÇİLİKLİ, SİLME CLOISONNE MİNELİ KUTU. ANTİKA SAYILABİLECEK YAŞTA, ÇOK ESKİ İŞÇİLİK. ÇAPI: 5,5 cm-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. PİRİNÇ ÜZERİ ÇALIŞMA. NADİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • MERYEM ANA TASVİRLİ BÜYÜK BOY İTALYAN MURANO CAM KAĞIT AĞIRLIĞI ÇAP 7,5 cm, YÜKSEKLİK 6,5 cm-TEMİZ VE KUSURSUZ

  Lot No: 8

  Lot: 8

  MERYEM ANA TASVİRLİ BÜYÜK BOY İTALYAN MURANO CAM KAĞIT AĞIRLIĞI ÇAP 7,5 cm, YÜKSEKLİK 6,5 cm-TEMİZ VE KUSURSUZ

  TLSold
 • CLOISONNE ESKİ İŞÇİLİK KÜP FORMUNDA, TAKI / MÜCEVHER KUTUSU. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 6,5 cm. ÇAPI:6 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. TERTEMİZ. MİNELİ. EL İŞÇİLİĞİ.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  CLOISONNE ESKİ İŞÇİLİK KÜP FORMUNDA, TAKI / MÜCEVHER KUTUSU. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 6,5 cm. ÇAPI:6 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. TERTEMİZ. MİNELİ. EL İŞÇİLİĞİ.

  TLSold
 • TAMAMEN PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL 28 ADET MİNİK FİGÜRLER / HAYVAN BİBLOLARI. BOYLARI ORTALAMA 3 İLE 6 cm ARASINDA DEĞİŞİYOR. HER TÜRDEN HAYVAN MEVCUT.-AĞIR DÖKÜM ÜRÜNLERDİR. İÇLERİ BOŞ DEĞİL. KUSURSUZ VE TERTEMİZLER. HAZIR KOLEKSİYON. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  TAMAMEN PİRİNÇ MALZEMEDEN İMAL 28 ADET MİNİK FİGÜRLER / HAYVAN BİBLOLARI. BOYLARI ORTALAMA 3 İLE 6 cm ARASINDA DEĞİŞİYOR. HER TÜRDEN HAYVAN MEVCUT.-AĞIR DÖKÜM ÜRÜNLERDİR. İÇLERİ BOŞ DEĞİL. KUSURSUZ VE TERTEMİZLER. HAZIR KOLEKSİYON. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • KOBRA YILANI BİBLO.METAL MALZEMEDEN İMAL EBAT: 10x9x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR

  Lot No: 11

  Lot: 11

  KOBRA YILANI BİBLO.METAL MALZEMEDEN İMAL EBAT: 10x9x6 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR

  TLSold
 • ESKİLERDEN METAL GÖVDELİ 4 ADET KALEM. İKİSİ TÜKENMEZ, İKİSİ DOLMA KALEM. NİTELİKLİ KALEMLER. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.-KOLEKSİYONCUSU İÇİN TEMİZ.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ESKİLERDEN METAL GÖVDELİ 4 ADET KALEM. İKİSİ TÜKENMEZ, İKİSİ DOLMA KALEM. NİTELİKLİ KALEMLER. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.-KOLEKSİYONCUSU İÇİN TEMİZ.

  TLSold
 • 19. YY LIMOGES PORSELEN TASARIMCI FAIT MAIN İMZALI ÇOK NADİR MUHTEŞEM ALTIN SIVAMA KARAF VE İKİ ADET FİNCANI. MÜKEMMEL İŞÇİLİK, ÇOK NADİR DAMGA. KARAF YÜKSEKLİĞİ: 15 cm. FİNCAN AĞIZ ÇAPI 5 cm.-HARİKA TURKUAZ RENK. İNCE PORSELEN. KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  19. YY LIMOGES PORSELEN TASARIMCI FAIT MAIN İMZALI ÇOK NADİR MUHTEŞEM ALTIN SIVAMA KARAF VE İKİ ADET FİNCANI. MÜKEMMEL İŞÇİLİK, ÇOK NADİR DAMGA. KARAF YÜKSEKLİĞİ: 15 cm. FİNCAN AĞIZ ÇAPI 5 cm.-HARİKA TURKUAZ RENK. İNCE PORSELEN. KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA 1850'Lİ YILLARDAN, FRANSIZ DAMGALI CAPİDEMONTE İŞÇİLİK MUHTEŞEM BİR PORSELEN, AJURLU DEV JARDİNYER. SOLDAN SAĞA EBATI: 48 cm.-MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. TAMAMEN EL BOYAMA , EL YAPIMI. KABARTMA ÇİÇEKLERİNDE BİR İKİ YERDE HAFİF ÇAPAKLANMA VAR. BU YAŞTA ÜRÜN İÇİN HARİKA KONDİSYON SAYILIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KAPAKSIZDIR.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ANTİKA 1850'Lİ YILLARDAN, FRANSIZ DAMGALI CAPİDEMONTE İŞÇİLİK MUHTEŞEM BİR PORSELEN, AJURLU DEV JARDİNYER. SOLDAN SAĞA EBATI: 48 cm.-MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. TAMAMEN EL BOYAMA , EL YAPIMI. KABARTMA ÇİÇEKLERİNDE BİR İKİ YERDE HAFİF ÇAPAKLANMA VAR. BU YAŞTA ÜRÜN İÇİN HARİKA KONDİSYON SAYILIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KAPAKSIZDIR.

  TLSold
 • MİNYATÜR, PİRİNÇ BİBLO. DUA EDEN MELEK . RESİMDEKİ 1 TL İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  MİNYATÜR, PİRİNÇ BİBLO. DUA EDEN MELEK . RESİMDEKİ 1 TL İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • ANTİKA KUYUMCU TERAZİSİ DİRHEMLERİ. AVRUPA İMALATI. ÇOK ESKİ OLANLAR VAR. RESİMDEKİ ÜRÜNLER. YANLARINDAKİ 1 TL İLE EBATLARINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-GAYET İYİ KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ANTİKA KUYUMCU TERAZİSİ DİRHEMLERİ. AVRUPA İMALATI. ÇOK ESKİ OLANLAR VAR. RESİMDEKİ ÜRÜNLER. YANLARINDAKİ 1 TL İLE EBATLARINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-GAYET İYİ KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • İÇİNDE NAZİ AMBLEMİ KARTAL RESMİ BULUNAN ALMAN KPM DAMGALI DÖNEMİN PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇİFT KULPLU. KULPLAR HARİÇ ÇAPI: 12 cm.-SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  İÇİNDE NAZİ AMBLEMİ KARTAL RESMİ BULUNAN ALMAN KPM DAMGALI DÖNEMİN PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇİFT KULPLU. KULPLAR HARİÇ ÇAPI: 12 cm.-SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  90'LI YILLARDAN SANDIKTAN ÇIKMA VE HİÇ KULLANILMAMIŞ BOHEM ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. ESKİ ÇEKOSAVAK DÖNEMİ İMALATI.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • BAYKUŞ VE YAVRUSU ŞEKLİNDE, MİNE BOYAMA VE SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ TAKI KUTUSU AYNI ZAMANDA BİBLO. GİZLİ KUTU. EBAT: 5x4 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  BAYKUŞ VE YAVRUSU ŞEKLİNDE, MİNE BOYAMA VE SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ TAKI KUTUSU AYNI ZAMANDA BİBLO. GİZLİ KUTU. EBAT: 5x4 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ ANTEP İŞÇİLİĞİ YAĞ KANDİLİ. PİRİNÇ DÖKÜM, AĞIR BİR İMALAT. SOLDAN SAĞA EBATI: 19 cm.-RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ESKİ ANTEP İŞÇİLİĞİ YAĞ KANDİLİ. PİRİNÇ DÖKÜM, AĞIR BİR İMALAT. SOLDAN SAĞA EBATI: 19 cm.-RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • 2 ADET 70'Lİ YILLARDAN KALMA GÜMÜŞ KAPLAMA ÜZERİ MİNE BOYAMA HARİKA LİKÖR FİNCANLARI. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 4 BUÇUK cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  2 ADET 70'Lİ YILLARDAN KALMA GÜMÜŞ KAPLAMA ÜZERİ MİNE BOYAMA HARİKA LİKÖR FİNCANLARI. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 4 BUÇUK cm.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • EN AZ 50-60 YILLIK, AHŞAP ÇERÇEVESİNDE EL İŞİ ETAMİN TABLO. OVAL FORMLU. ÇERÇEVE EBATI: 32x27 cm.-ÇERÇEVESİ RESTORASYON GÖRMÜŞ, BAKIMI VE CİLASI YAPILMIŞ. İÇİNDEKİ İŞLEME ZAMAN İÇİNDE ESKİMİŞ, ÇIKARTIP YIKANSA İYİ OLUR. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  EN AZ 50-60 YILLIK, AHŞAP ÇERÇEVESİNDE EL İŞİ ETAMİN TABLO. OVAL FORMLU. ÇERÇEVE EBATI: 32x27 cm.-ÇERÇEVESİ RESTORASYON GÖRMÜŞ, BAKIMI VE CİLASI YAPILMIŞ. İÇİNDEKİ İŞLEME ZAMAN İÇİNDE ESKİMİŞ, ÇIKARTIP YIKANSA İYİ OLUR. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 19.YÜZYIL ORTALARI ANTİKA HASTANE HAVA KÖRÜĞÜ. AVRUPA İMALATI. AHŞAP, METAL VE BENZERİ MALZEMELERDEN İMAL. ÇOK NADİRDİR. EBAT: 28x16 cm.-SAĞLAM VE HALA ÇALIŞIR DURUMDA. EKSİKSİZ. ANCAK BOYALARI AŞINMA YAŞAMIŞ. DİRİ KALMIŞ. ÇOK NADİR.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  19.YÜZYIL ORTALARI ANTİKA HASTANE HAVA KÖRÜĞÜ. AVRUPA İMALATI. AHŞAP, METAL VE BENZERİ MALZEMELERDEN İMAL. ÇOK NADİRDİR. EBAT: 28x16 cm.-SAĞLAM VE HALA ÇALIŞIR DURUMDA. EKSİKSİZ. ANCAK BOYALARI AŞINMA YAŞAMIŞ. DİRİ KALMIŞ. ÇOK NADİR.

  TLSold
 • ANTİKA GÜMÜŞ DAMGALI EL AYNASI. YALNIZCA AYNA EBATI 19x5 cm.-AYAR DAMGASI MEVCUT. KUTUSUNDA. TARTAMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  ANTİKA GÜMÜŞ DAMGALI EL AYNASI. YALNIZCA AYNA EBATI 19x5 cm.-AYAR DAMGASI MEVCUT. KUTUSUNDA. TARTAMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 19. YY BİREBİR REPLİKASI , ÇAKMAKLI, FİTİLLİ FRANSIZ DÜELLO TABANCASI. AHŞAP, METAL MALZEME. ÇOK GERÇEKÇİ BİR REPLİKA. AĞIR DÖKÜM. ÇALIŞIR HALDE. SOLDAN SAĞA EBATI: 37 cm.-KUSURSUZ, ESKİ YAPIM BİR REPLİKADIR.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  19. YY BİREBİR REPLİKASI , ÇAKMAKLI, FİTİLLİ FRANSIZ DÜELLO TABANCASI. AHŞAP, METAL MALZEME. ÇOK GERÇEKÇİ BİR REPLİKA. AĞIR DÖKÜM. ÇALIŞIR HALDE. SOLDAN SAĞA EBATI: 37 cm.-KUSURSUZ, ESKİ YAPIM BİR REPLİKADIR.

  TLSold
 • 2. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ RUS ASKERİ MATARASI. METAL GÖVDE. ÜZERİ KEÇE SARILI. DERİ KAYIŞ. KAPAK KISMI MEVCUT DEĞİL. NADİR. EBAT:21x15 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  2. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ RUS ASKERİ MATARASI. METAL GÖVDE. ÜZERİ KEÇE SARILI. DERİ KAYIŞ. KAPAK KISMI MEVCUT DEĞİL. NADİR. EBAT:21x15 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • TAMAMEN EL YAPIMI, TASARIM, KADİFE, İP, TAŞLAR VE DİĞER MALZEMELERLE İMAL EDİLMİŞ BİR ÇANTA. EBAT 40x32 cm (KULP HARİÇ YALNIZ ÇANTA EBATI)-ÇOK TEMİZ DURUMDA. KUSURSUZ.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  TAMAMEN EL YAPIMI, TASARIM, KADİFE, İP, TAŞLAR VE DİĞER MALZEMELERLE İMAL EDİLMİŞ BİR ÇANTA. EBAT 40x32 cm (KULP HARİÇ YALNIZ ÇANTA EBATI)-ÇOK TEMİZ DURUMDA. KUSURSUZ.

  TLSold
 • MURANO MARUL FORMUNDA BÜYÜK EBAT YARI OPALİN PEMBE GEÇİŞLİ SUNUMLUK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇAPI YAKLAŞIK 25 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  MURANO MARUL FORMUNDA BÜYÜK EBAT YARI OPALİN PEMBE GEÇİŞLİ SUNUMLUK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇAPI YAKLAŞIK 25 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TAKRİBİ 1900 BAŞLARI AVRUPA İMALATI PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA, KULPLU ŞEKERLİK/İKRAMLIK SUNUMLUK. KULP KISMI HARİÇ ÇAP 11 cm.-KONDİSYONU BİRAZ YORGUN. KAPLAMA YIPRANMIŞ, KENARLARDA AYRILMALAR VAR HALİYLE. ÇOK ESKİ BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  TAKRİBİ 1900 BAŞLARI AVRUPA İMALATI PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA, KULPLU ŞEKERLİK/İKRAMLIK SUNUMLUK. KULP KISMI HARİÇ ÇAP 11 cm.-KONDİSYONU BİRAZ YORGUN. KAPLAMA YIPRANMIŞ, KENARLARDA AYRILMALAR VAR HALİYLE. ÇOK ESKİ BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ESKİ BİR PİRİNÇ MALZEMEDEN DÖKÜM ÇARMIHA GERİLMİŞ HZ. İSA , HAÇ FORMUNDA BÜYÜK ANAHTAR. EBAT: 17x7 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  ESKİ BİR PİRİNÇ MALZEMEDEN DÖKÜM ÇARMIHA GERİLMİŞ HZ. İSA , HAÇ FORMUNDA BÜYÜK ANAHTAR. EBAT: 17x7 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • METAL DÖKÜM, ESKİ BİR AVRUPA MADALYON VE AYNI ZAMANDA ARKASINA MIKNATIS YAPIŞTIRILIP MAGNET OLARAK KULLANILMIŞ. METAL MALZEMEDEN.-GAYET İYİ DURUMDA.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  METAL DÖKÜM, ESKİ BİR AVRUPA MADALYON VE AYNI ZAMANDA ARKASINA MIKNATIS YAPIŞTIRILIP MAGNET OLARAK KULLANILMIŞ. METAL MALZEMEDEN.-GAYET İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • TAKRİBİ 19. YY SONLARI AVRUPA İMALATI GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ, KALAY ZİNN ALAŞIM  SOSLUK. HARİKA BİR İŞÇİLİK. ÜZERİNDEKİ DESENLER GÜMÜŞ KAKMADIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 12 Cm.-YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  TAKRİBİ 19. YY SONLARI AVRUPA İMALATI GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ, KALAY ZİNN ALAŞIM SOSLUK. HARİKA BİR İŞÇİLİK. ÜZERİNDEKİ DESENLER GÜMÜŞ KAKMADIR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 12 Cm.-YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÇEŞİTLİ TAŞLARLA SÜSLENMİŞ, GÜMÜŞ KRİSTAL, UZUN ŞARAP KADEHLERİ. KALİTELİ BİR KRİSTALDEN. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 19 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. 2 ADET KADEH. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ÇEŞİTLİ TAŞLARLA SÜSLENMİŞ, GÜMÜŞ KRİSTAL, UZUN ŞARAP KADEHLERİ. KALİTELİ BİR KRİSTALDEN. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 19 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. 2 ADET KADEH. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI TENEKE SİGARA KUTUSU.-RESİMDEKİ GİBİ HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE DİRİ DURUMDA. EBAT: 17x10 cm.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  ANTİKA 1900 BAŞLARI TENEKE SİGARA KUTUSU.-RESİMDEKİ GİBİ HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE DİRİ DURUMDA. EBAT: 17x10 cm.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI KAPAĞINDA DAMGASI BULUNAN ALMAN MALI KAPAKLI, ZİNN ALAŞIM METAL MALZEMEDEN İMAL SÜRAHİ / KARAF. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: KULP DAHİL 12 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ANTİKA 1900 BAŞLARI KAPAĞINDA DAMGASI BULUNAN ALMAN MALI KAPAKLI, ZİNN ALAŞIM METAL MALZEMEDEN İMAL SÜRAHİ / KARAF. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: KULP DAHİL 12 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÖZEL YAPIM KUTUSUNDA ALTIN KAPLAMA KABE KAPISI ŞİLT / HATIRA OBJE. 2000 SONRASI YAPIM.-KAPALI HALDE KUTU EBATI: 18x11 cm.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ÖZEL YAPIM KUTUSUNDA ALTIN KAPLAMA KABE KAPISI ŞİLT / HATIRA OBJE. 2000 SONRASI YAPIM.-KAPALI HALDE KUTU EBATI: 18x11 cm.

  TLSold
 • ANTİKA ALMAN SOĞUK DAMGALI BÜYÜK EBAT PORSELEN BİRA KUPASI / ZINN KAPAKLI TANKARD. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 27 cm.-EL BOYAMA. KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ANTİKA ALMAN SOĞUK DAMGALI BÜYÜK EBAT PORSELEN BİRA KUPASI / ZINN KAPAKLI TANKARD. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 27 cm.-EL BOYAMA. KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 4 ADET ESKİ MUTFAK ARACI. TIRBİŞON AÇACAK, KONSERVE AÇACAĞI VS.-İYİ KONDİSYONDALAR. BAZILARI AVRUPA İMALATI.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  4 ADET ESKİ MUTFAK ARACI. TIRBİŞON AÇACAK, KONSERVE AÇACAĞI VS.-İYİ KONDİSYONDALAR. BAZILARI AVRUPA İMALATI.

  TLSold
 • ANTİKA SOVYET DÖNEMİ İMALATI, SERİ NO DAMGALI, BALIK FORMUNDA, PORSELEN  LİKÖR VEYA SHOT BARDAKLARI. 2 ADET. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ANTİKA SOVYET DÖNEMİ İMALATI, SERİ NO DAMGALI, BALIK FORMUNDA, PORSELEN LİKÖR VEYA SHOT BARDAKLARI. 2 ADET. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 8 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • HOLLANDA EL YAPIMI , EL BOYAMA AHŞAP / TAHTA AYAKKABILAR.  ÇOK GÜZEL, KOLEKSİYONLUK. HERBİRİNİN BOYU YAKLAŞIK 15 Cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  HOLLANDA EL YAPIMI , EL BOYAMA AHŞAP / TAHTA AYAKKABILAR. ÇOK GÜZEL, KOLEKSİYONLUK. HERBİRİNİN BOYU YAKLAŞIK 15 Cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ESKİ TIP ROZETİ. 50'Lİ YILLAR. ÇAP 2 cm. KADAR.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • HOROZ FORMUNDA MİNE BOYAMA VE ÜZERİ SWARVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ METAL KUTU. AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 13x11x7 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİBİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  HOROZ FORMUNDA MİNE BOYAMA VE ÜZERİ SWARVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ METAL KUTU. AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 13x11x7 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. HERHANGİBİR YERİNDE KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • AJURLU KEMAN DESENLİ, METAL KAPAKLI MUMLUK VEYA KOKU KUTUSU, CAM GÖVDELİDİR-ÇOK TEMİZ. ESKİ ÜRÜN. SORUNSUZ. DEPODAN ÇIKMA. TERTEMİZ.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  AJURLU KEMAN DESENLİ, METAL KAPAKLI MUMLUK VEYA KOKU KUTUSU, CAM GÖVDELİDİR-ÇOK TEMİZ. ESKİ ÜRÜN. SORUNSUZ. DEPODAN ÇIKMA. TERTEMİZ.

  TLSold
 • 2 ADET ESKİ AVRUPA İMALATI MİNYATÜR PORSELEN OBJELER. ÇAN VE VAZO. BOYLARI YAKLAŞIK 5 cm. MİNYATÜR OBJE KOLEKSİYONERLERİ İÇİN.-SAĞLAM VE SORUNSUZ DURUMDALAR.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  2 ADET ESKİ AVRUPA İMALATI MİNYATÜR PORSELEN OBJELER. ÇAN VE VAZO. BOYLARI YAKLAŞIK 5 cm. MİNYATÜR OBJE KOLEKSİYONERLERİ İÇİN.-SAĞLAM VE SORUNSUZ DURUMDALAR.

  TLSold
 • ESKİ AVRUPA YAPIMI BIÇAK. YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-İYİ KONDİSYONDA, KALİTELİ BİR İMALAT. SAP KISMI EPOKSİ.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ESKİ AVRUPA YAPIMI BIÇAK. YANINDAKİ 1 TL İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-İYİ KONDİSYONDA, KALİTELİ BİR İMALAT. SAP KISMI EPOKSİ.

  TLSold
 • ROMA FİGÜRÜ 2 ADET MİNYATÜR BİBLO. MERMERİD ÜZERİ GÜMÜŞ GİYDİRME. YANINDAKİ 1 LİRA İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ROMA FİGÜRÜ 2 ADET MİNYATÜR BİBLO. MERMERİD ÜZERİ GÜMÜŞ GİYDİRME. YANINDAKİ 1 LİRA İLE EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARDAN ATÖLYE İŞİ, TAMAMEN EL BOYAMA, BİSKÜVİ PORSELEN BAYKUŞ VE YAVRUSU BİBLO. CAPİDEMONTE İŞÇİLİĞİ. KAİDESİ AHŞAP. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 22 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE VE KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  50'Lİ YILLARDAN ATÖLYE İŞİ, TAMAMEN EL BOYAMA, BİSKÜVİ PORSELEN BAYKUŞ VE YAVRUSU BİBLO. CAPİDEMONTE İŞÇİLİĞİ. KAİDESİ AHŞAP. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 22 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE VE KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLARIN İMALATI PİRİNÇ ÇAY KAŞIKLARI VE ŞEKER MAŞASI. NİKEL KAPLAMA. ÇOK TEMİZ KONDİSYONDALAR.-6 ÇAY KAŞIĞI VE 1 ADET MAŞA.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  1950'Lİ YILLARIN İMALATI PİRİNÇ ÇAY KAŞIKLARI VE ŞEKER MAŞASI. NİKEL KAPLAMA. ÇOK TEMİZ KONDİSYONDALAR.-6 ÇAY KAŞIĞI VE 1 ADET MAŞA.

  TLSold
 • BELEDİYE - İŞ SENDİKASI ESKİ ROZET.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  BELEDİYE - İŞ SENDİKASI ESKİ ROZET.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • SEVİMLİ YAVRU KÖPEKLER PORSELEN KUMBARA. LLADRO İŞÇİLİĞİ. HARİKA BİR PORSELEN BİBLO GİBİ. EBAT: 9x8x6 Cm.-kırık veya çatlağı bulunmuyor. Çok güzel bir işçiliği var. ESKİ AVRUPA İMALATI

  Lot No: 50

  Lot: 50

  SEVİMLİ YAVRU KÖPEKLER PORSELEN KUMBARA. LLADRO İŞÇİLİĞİ. HARİKA BİR PORSELEN BİBLO GİBİ. EBAT: 9x8x6 Cm.-kırık veya çatlağı bulunmuyor. Çok güzel bir işçiliği var. ESKİ AVRUPA İMALATI

  TLSold
 • BÜYÜK İSKENDER MADLYONU, KABARTMALI , TAŞ GÖRÜNÜMLÜ MERMERİD DÖKÜM DUVAR DEKORU / OBJE. ÇAPI YAKLAŞIK 14 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  BÜYÜK İSKENDER MADLYONU, KABARTMALI , TAŞ GÖRÜNÜMLÜ MERMERİD DÖKÜM DUVAR DEKORU / OBJE. ÇAPI YAKLAŞIK 14 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ARMA-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA. METAL MALZEMEDEN İMAL.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ESKİ TÜRK HAVA KRUMU METAL ARMA-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA. METAL MALZEMEDEN İMAL.

  TLSold
 • HARLEY DAVİDSON KABARTMALI METAL ARMA-ESKİ İMALAT, ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT MEVCUT. SORUNSUZ. 7X5 SANTİM

  Lot No: 53

  Lot: 53

  HARLEY DAVİDSON KABARTMALI METAL ARMA-ESKİ İMALAT, ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT MEVCUT. SORUNSUZ. 7X5 SANTİM

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • ESKİ, PİRİNÇ MALZEMEDEN DÖKÜM, AVRUPA İMALATI HENTBOLCU BİBLO, FİFÜR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 11 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ESKİ, PİRİNÇ MALZEMEDEN DÖKÜM, AVRUPA İMALATI HENTBOLCU BİBLO, FİFÜR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 11 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • KAYAKLA ATLAMA KONULU ESKİ BİR ARMA / ROZET/ FİGÜR. RESİMDEKİ ÜRÜN. POLYESTER MALZAMA. EBATINI YANINDAKİ 1 TL İLE MUKAYASA EDEBİLİRSİNİZ.-AVRUPA MENŞEİLİB TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  KAYAKLA ATLAMA KONULU ESKİ BİR ARMA / ROZET/ FİGÜR. RESİMDEKİ ÜRÜN. POLYESTER MALZAMA. EBATINI YANINDAKİ 1 TL İLE MUKAYASA EDEBİLİRSİNİZ.-AVRUPA MENŞEİLİB TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ MARANGOZ RENDESİ. AHŞAP KASA. BIÇAĞI MEVCUT. KÜÇÜK EBAT . SOLDAN SAĞA EBATI: 16 cm.-BIÇAĞI SIKIŞTIRMAK İÇİN BAŞKA BİR CİNS AHŞAP PARÇASI KULLANILMIŞ. ANA GÖVDE GÜRGEN AĞACI.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ESKİ MARANGOZ RENDESİ. AHŞAP KASA. BIÇAĞI MEVCUT. KÜÇÜK EBAT . SOLDAN SAĞA EBATI: 16 cm.-BIÇAĞI SIKIŞTIRMAK İÇİN BAŞKA BİR CİNS AHŞAP PARÇASI KULLANILMIŞ. ANA GÖVDE GÜRGEN AĞACI.

  TLSold
 • EL İŞÇİLİĞİ TEL, METAL, BONCUK VE TAŞYARLA YAPILMIŞ İKİLİ MUMLUK. ÇOK ZARİF. EBAT: 12x6x5 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  EL İŞÇİLİĞİ TEL, METAL, BONCUK VE TAŞYARLA YAPILMIŞ İKİLİ MUMLUK. ÇOK ZARİF. EBAT: 12x6x5 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • HABANOS, AHŞAP , ESKİ PURO KUTUSU. EBAT: 20x16x5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  HABANOS, AHŞAP , ESKİ PURO KUTUSU. EBAT: 20x16x5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • EL İŞÇİLİĞİ, ALTIGEN FORMUNDA ÇOK GÜZEL AHŞAP (MDF) TAKI/MÜCEVHER/DİKİŞ KUTUSU.  EBAT:18x18x6 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  EL İŞÇİLİĞİ, ALTIGEN FORMUNDA ÇOK GÜZEL AHŞAP (MDF) TAKI/MÜCEVHER/DİKİŞ KUTUSU. EBAT:18x18x6 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold