Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 3,000 TL Starting Bid: 3,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm

KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA 1800 SONLARI HEYKELLİ FRANSIZ ŞÖMİNE SAATİ. HEYKEL BÖLÜMÜ TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. YERDEN YÜKSEKLİK: 54 cm. TABAN EBATI: 26x 15 cm-KONDİSYON OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. SAATİN CAMI YOK VE MAALESEF SAATİ ŞU AN İÇİN ÇALIŞMIYOR, BAKIMA İHTİYAÇ VAR. ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ. SEMBOLİK BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA 19. YY  HEYKEL TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. EBAT: YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 55 cm. İNSİYALLİ, İMZALI.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA 19. YY HEYKEL TUTYA METAL ALAŞIM. KAİDE MERMER, AYAKLAR PİRİNÇ. OLDUKÇA AĞIR. EBAT: YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 55 cm. İNSİYALLİ, İMZALI.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA OSMANLI DÖNEMİ BRONZ ŞİFA TASI. AYET VE DUA KABARTMALI. SON DERECE NADİR. ÇAPI: YAKLAŞIK 12 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE DİRİ VE İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ANTİKA OSMANLI DÖNEMİ BRONZ ŞİFA TASI. AYET VE DUA KABARTMALI. SON DERECE NADİR. ÇAPI: YAKLAŞIK 12 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE DİRİ VE İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ÇİÇEK DEKORLU MAVİ ÇİÇEK SAKSISI EBAT 15X15 CM-TERTEMİZ, KUSURSUZ

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ÇİÇEK DEKORLU MAVİ ÇİÇEK SAKSISI EBAT 15X15 CM-TERTEMİZ, KUSURSUZ

  TLSold
 • 1980'LERİN İTHALATI, METAL ÇATAPAT TABANCASI. ÇOK NADİR BİR OYUNCAK. TEK TEK KAPSÜL ATAR. DEPODAN ÇIKMADIR. ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. EBAT: 14x7 cm-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ DURUMDA. ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  1980'LERİN İTHALATI, METAL ÇATAPAT TABANCASI. ÇOK NADİR BİR OYUNCAK. TEK TEK KAPSÜL ATAR. DEPODAN ÇIKMADIR. ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. EBAT: 14x7 cm-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ DURUMDA. ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • EFSANEVİ ANTİKA DAKTİLO MARKASI RHEINMETAL DAKTİLO, II. DÜNYA SAVAŞI ÜRETİMİ-SU YEŞİLİ RENGİNDE. TERTEMİZ DAKTİLO. BU FİRMA İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA ORDU İÇİN ASKERİ MALZEMELER DE ÜRETİR DAKTİLO DA O DÖNEME AİT.. KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  EFSANEVİ ANTİKA DAKTİLO MARKASI RHEINMETAL DAKTİLO, II. DÜNYA SAVAŞI ÜRETİMİ-SU YEŞİLİ RENGİNDE. TERTEMİZ DAKTİLO. BU FİRMA İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA ORDU İÇİN ASKERİ MALZEMELER DE ÜRETİR DAKTİLO DA O DÖNEME AİT.. KUSURSUZ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • ANTİKA 1900 BAŞLARI İMALATI MASİF AHŞAP MOBİLYA / DRESUAR / DOLAP. EBAT: 82X62x40 cm.-YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. SAĞLAM. BİR VERNİK ATILIRSA İLK GÜNKÜ GİBİ OLUR. RESİMDEKİ GÜZEL DOLAP.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ANTİKA 1900 BAŞLARI İMALATI MASİF AHŞAP MOBİLYA / DRESUAR / DOLAP. EBAT: 82X62x40 cm.-YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. SAĞLAM. BİR VERNİK ATILIRSA İLK GÜNKÜ GİBİ OLUR. RESİMDEKİ GÜZEL DOLAP.

  TLSold
 • 17. LOUIS KRAL BİBLO. DEĞİŞİK BİR MALZEMESİ VAR. CAPİDEMONTE HAMURUNA . ÇOK ESKİ. ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ BULAMADIK. RESİMDEKİ ÜRÜN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  17. LOUIS KRAL BİBLO. DEĞİŞİK BİR MALZEMESİ VAR. CAPİDEMONTE HAMURUNA . ÇOK ESKİ. ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ BULAMADIK. RESİMDEKİ ÜRÜN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MURANO İŞÇİLİUĞİ TADINDA ESKİ BİR CAM KÜRE / BÜYÜK BİLYE. ÇAPI YAKLAŞIK 3 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  MURANO İŞÇİLİUĞİ TADINDA ESKİ BİR CAM KÜRE / BÜYÜK BİLYE. ÇAPI YAKLAŞIK 3 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ANTİKA İNGİLİZ DAMGALI, YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ PEÇETELİK. EBAT: 12x8x3 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  ANTİKA İNGİLİZ DAMGALI, YOĞUN GÜMÜŞ İÇERİKLİ PEÇETELİK. EBAT: 12x8x3 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • SWAROVSKI TAŞLI GÖZLERİ BULUNAN AJURLU BAYKUŞ KOLYE UCU,METAL MALZEME YÜKSEKLİK 4 cm-TEMİZ, SORUNSUZ

  Lot No: 11

  Lot: 11

  SWAROVSKI TAŞLI GÖZLERİ BULUNAN AJURLU BAYKUŞ KOLYE UCU,METAL MALZEME YÜKSEKLİK 4 cm-TEMİZ, SORUNSUZ

  TLSold
 • 3 ADET SPOR TEMALI ESKİ AVRUPA ROZETLER / PIN-ARKALIKLARI MEVCUT DEĞİL

  Lot No: 12

  Lot: 12

  3 ADET SPOR TEMALI ESKİ AVRUPA ROZETLER / PIN-ARKALIKLARI MEVCUT DEĞİL

  TLSold
 • DİKKATLİ BAKILINCA TAVUSKUŞU SIRADIŞI ŞEKİLLİ, SWAROVSKİ TAŞLI KOLYE UCU. METAL KOLYE. ÇAPI YAKLAŞIK 4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  DİKKATLİ BAKILINCA TAVUSKUŞU SIRADIŞI ŞEKİLLİ, SWAROVSKİ TAŞLI KOLYE UCU. METAL KOLYE. ÇAPI YAKLAŞIK 4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ, ALMAN İMALATI GÜMÜŞ KAPLAMA TIRAŞ SETİ. YÜKSEK NİTELİKLİ, ELİT BİR PARÇA.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TERTEMİZ.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ESKİ, ALMAN İMALATI GÜMÜŞ KAPLAMA TIRAŞ SETİ. YÜKSEK NİTELİKLİ, ELİT BİR PARÇA.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TERTEMİZ.

  TLSold
 • ÇOK ÖZEL BİR FİNCAN. TASARIMCI JAMMET SEIGNOLLES İMZASI TAŞIYOR. EXCLUSIVE VENÜS FORM. LIMOGES'İN EN NADİR İŞÇİLİKLERİNDEN. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-MÜKEMMEL İŞÇİLİK, ÇOK NADİR ÇIKACAK DAMGA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ÇOK ÖZEL BİR FİNCAN. TASARIMCI JAMMET SEIGNOLLES İMZASI TAŞIYOR. EXCLUSIVE VENÜS FORM. LIMOGES'İN EN NADİR İŞÇİLİKLERİNDEN. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-MÜKEMMEL İŞÇİLİK, ÇOK NADİR ÇIKACAK DAMGA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • AKBANK ESKİ, METAL ANAHTARLIK.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  AKBANK ESKİ, METAL ANAHTARLIK.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA AVRUPA İMALATI TERAZİ.  METAL GÖVDE, KASA. EBAT:26x13x11 Cm.-ZAMANA BAĞLI YIPRANMALAR OLUŞUMŞSA DA DİRİ KONDİSYONDA. KADRANINDA ÇİZİLMELER VAR. TARTI ÇALIŞIR DURUMDA.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ANTİKA AVRUPA İMALATI TERAZİ. METAL GÖVDE, KASA. EBAT:26x13x11 Cm.-ZAMANA BAĞLI YIPRANMALAR OLUŞUMŞSA DA DİRİ KONDİSYONDA. KADRANINDA ÇİZİLMELER VAR. TARTI ÇALIŞIR DURUMDA.

  TLSold
 • ANTİKA ALMAN MALI YAKLAŞIK 100 YILLIK DİA/SLAYT MAKİNESİ. ÇOK AĞIR DÖKÜM METAL GÖVDE. EBAT: 35x25x14 cm.-GAYEK İYİ KONDİSYONDA. LAMBASI ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ANTİKA ALMAN MALI YAKLAŞIK 100 YILLIK DİA/SLAYT MAKİNESİ. ÇOK AĞIR DÖKÜM METAL GÖVDE. EBAT: 35x25x14 cm.-GAYEK İYİ KONDİSYONDA. LAMBASI ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • AFRİKA FİGÜRLÜ BÜYÜK, UZUN MUMLUK/ ŞAMDAN. MERMERİD DÖKÜM, EL BOYAMA. AĞIR DÖKÜM. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 30 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  AFRİKA FİGÜRLÜ BÜYÜK, UZUN MUMLUK/ ŞAMDAN. MERMERİD DÖKÜM, EL BOYAMA. AĞIR DÖKÜM. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: 30 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİLERDEN HALK BANKASI METAL KUMBARA, ANAHTARI MEVCUT DEĞİL-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTADIR EBAT 9x6 cm

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ESKİLERDEN HALK BANKASI METAL KUMBARA, ANAHTARI MEVCUT DEĞİL-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTADIR EBAT 9x6 cm

  TLSold
 • ESKİ İŞÇİLİK GÜMÜŞ KAPLAMA KOLYE. ÇOK SIRADIŞI BİR DESENİ VAR. KOLYA ÇAPI YAKLAŞIK 2 BUCUK cm.-GÜZEL VE DİRİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ESKİ İŞÇİLİK GÜMÜŞ KAPLAMA KOLYE. ÇOK SIRADIŞI BİR DESENİ VAR. KOLYA ÇAPI YAKLAŞIK 2 BUCUK cm.-GÜZEL VE DİRİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN İKİ ADET, SİYAH/BEYAZ BÜYÜK SERAMİK VAZOLAR. ÇOK ZARİF BİR İMALAT. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 30 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDALAR. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  ESKİLERDEN İKİ ADET, SİYAH/BEYAZ BÜYÜK SERAMİK VAZOLAR. ÇOK ZARİF BİR İMALAT. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ 30 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDALAR. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • BİR ÇİFT CAM ŞİŞE. KÜÇÜK EBAT. ÇOK AMAÇLI . KAPAK KISIMLARI DA CAMDIR. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  BİR ÇİFT CAM ŞİŞE. KÜÇÜK EBAT. ÇOK AMAÇLI . KAPAK KISIMLARI DA CAMDIR. KAPAK DAHİL YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 11 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • AYASOFYA RESİMLİ, ESKİ ERZİNCAN İŞİ BAKIR DUVAR TABAĞI. ÇAPI: 19 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  AYASOFYA RESİMLİ, ESKİ ERZİNCAN İŞİ BAKIR DUVAR TABAĞI. ÇAPI: 19 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ, MİLANO RESİMLİ, PORSELEN İTALYAN DUVAR TABAĞI. HATIRA TABAK ÇAPI: 25 cm.-İYİ KONDİSYONDA.KIRIK VEYA ÇATLAĞIBULUNMUYOR. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  ESKİ, MİLANO RESİMLİ, PORSELEN İTALYAN DUVAR TABAĞI. HATIRA TABAK ÇAPI: 25 cm.-İYİ KONDİSYONDA.KIRIK VEYA ÇATLAĞIBULUNMUYOR. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1988 NOEL'İ İÇİN LİMİTLİ ÜRETİM ALMAN BERLİN DESING DAMGALI DUVAR TABAĞI/DEKOR PORSELEN TABAK - GENUINE BLUE CHINA ÇAP 19 buçuk,-ASMA YERİ MEVCUT, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR

  Lot No: 26

  Lot: 26

  1988 NOEL'İ İÇİN LİMİTLİ ÜRETİM ALMAN BERLİN DESING DAMGALI DUVAR TABAĞI/DEKOR PORSELEN TABAK - GENUINE BLUE CHINA ÇAP 19 buçuk,-ASMA YERİ MEVCUT, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR

  TLSold
 • ANTİKA KULPLU, 100 YILLIK GAZ LAMBASI. CAM GÖVDE. KULP DAHİL EBATI: 17x14 cm. ÇAPI: 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. MEKANİZMA HALA ÇALIŞIR DURUMDA. İÇ TEMİZLİĞE İHTİYAÇ VAR. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  ANTİKA KULPLU, 100 YILLIK GAZ LAMBASI. CAM GÖVDE. KULP DAHİL EBATI: 17x14 cm. ÇAPI: 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. MEKANİZMA HALA ÇALIŞIR DURUMDA. İÇ TEMİZLİĞE İHTİYAÇ VAR. NADİR ÇIKAR. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • N. LEONTARİTİS ESPRESSO FİNCANI, PORSELEN FİNCAN. ESKİ YUNAN MOTİFLİ. BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. KOLEKSİYONLUK.-KUSURSUZ VE TERTEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  N. LEONTARİTİS ESPRESSO FİNCANI, PORSELEN FİNCAN. ESKİ YUNAN MOTİFLİ. BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. KOLEKSİYONLUK.-KUSURSUZ VE TERTEMİZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • COCA COLA PEÇETELİK.-GAYET TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  COCA COLA PEÇETELİK.-GAYET TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • OVAL FORM DALGIÇ TEPSİ 39x24 cm-BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK İHTİYACI BULUNUYOR

  Lot No: 30

  Lot: 30

  OVAL FORM DALGIÇ TEPSİ 39x24 cm-BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK İHTİYACI BULUNUYOR

  TLSold
 • ÇOK ESKİ ÜRETİM BEYKOZ KIRMIZI ÇEŞM-İ BÜLBÜL CAM KAĞIT AĞIRLIĞI. ORTALAMA BİR TAVUK YUMURTASI BÜYÜKLÜĞÜNDE. KIRMIZI RENGİ ÇOK NADİRDİR.-DİP VE YAN KISMINDA KÜÇÜK BİR İKİ ÇAPAKLANMA BULUNUYOR ANCAK ELLE DOKUNULDUĞUNDA DAHİ FARKEDİLMİYOR. MUHTEMEL İMALAT AŞAMASI DOĞAL KABARCIKLAR.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  ÇOK ESKİ ÜRETİM BEYKOZ KIRMIZI ÇEŞM-İ BÜLBÜL CAM KAĞIT AĞIRLIĞI. ORTALAMA BİR TAVUK YUMURTASI BÜYÜKLÜĞÜNDE. KIRMIZI RENGİ ÇOK NADİRDİR.-DİP VE YAN KISMINDA KÜÇÜK BİR İKİ ÇAPAKLANMA BULUNUYOR ANCAK ELLE DOKUNULDUĞUNDA DAHİ FARKEDİLMİYOR. MUHTEMEL İMALAT AŞAMASI DOĞAL KABARCIKLAR.

  TLSold
 • 70-80'Lİ YILLARDAN SIRADIŞI FORMDA TÜFEK ŞEKLİNDE METAL GÖVDE ÇATAPAT TABANCASI. ESKİ İTHALAT. MENŞEİ İSPANYA OLABİLİR. UZUNLUĞU: 26 cm.-DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  70-80'Lİ YILLARDAN SIRADIŞI FORMDA TÜFEK ŞEKLİNDE METAL GÖVDE ÇATAPAT TABANCASI. ESKİ İTHALAT. MENŞEİ İSPANYA OLABİLİR. UZUNLUĞU: 26 cm.-DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • AT FORM SARI METALDEN PİN-ROZET SWAROVSKİ VE YEŞİL TAŞLI. TAŞLARDAN İKİSİ YİTİK-TEMİZ

  Lot No: 33

  Lot: 33

  AT FORM SARI METALDEN PİN-ROZET SWAROVSKİ VE YEŞİL TAŞLI. TAŞLARDAN İKİSİ YİTİK-TEMİZ

  TLSold
 • 1988 DAMGALI GÖZLÜKLÜ ŞİRİN KOLYE UCU. PEYO . 3 BUÇUK SANTİM-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  1988 DAMGALI GÖZLÜKLÜ ŞİRİN KOLYE UCU. PEYO . 3 BUÇUK SANTİM-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • BAYKUŞ VE YAVRU BAYKUŞ FORMUNDA ÇOK SEVİMLİ MİNE BOYAMA VE ÜZERİ SWARVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ METAL KUTU. AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 5 x 4 x 2,5 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ DURUMDA.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  BAYKUŞ VE YAVRU BAYKUŞ FORMUNDA ÇOK SEVİMLİ MİNE BOYAMA VE ÜZERİ SWARVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ METAL KUTU. AYNI ZAMANDA BİBLO. EBAT: 5 x 4 x 2,5 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • VERTU MARKA KÜÇÜCÜK CEP TELEFONU. NADİR KOLEKSİYONLUK. BOYU 8x 3 BUÇUK cm.-ŞARZ KABLOSU OLMADIĞI İÇİN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. KONDİSYON MÜKEMMEL .

  Lot No: 36

  Lot: 36

  VERTU MARKA KÜÇÜCÜK CEP TELEFONU. NADİR KOLEKSİYONLUK. BOYU 8x 3 BUÇUK cm.-ŞARZ KABLOSU OLMADIĞI İÇİN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. KONDİSYON MÜKEMMEL .

  TLSold
 • BURSA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 1976 YAKA İĞNESİ-PIN-ROZET-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTADIR

  Lot No: 37

  Lot: 37

  BURSA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 1976 YAKA İĞNESİ-PIN-ROZET-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTADIR

  TLSold
 • DÖNEM ÜRÜNÜ ESKİLERDEN KESME KRİSTAL CAM ŞEKERLİK. DAMGALI, DAMGAYI OKUYAMADIK. ÇAPI 13 cm, YÜKSEKLİK KAPAK DAHİL 10 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  DÖNEM ÜRÜNÜ ESKİLERDEN KESME KRİSTAL CAM ŞEKERLİK. DAMGALI, DAMGAYI OKUYAMADIK. ÇAPI 13 cm, YÜKSEKLİK KAPAK DAHİL 10 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • ÇARLIK DÖNEMİ RUS SEMAVERİ BACASI. SEMAVER ÇOK ÇIKAR AMA BACALARI HEP EKSİK OLUR. O DA BİZDE. EBAT: 12x15 cm. ÇAPI 5 cm.-DİRİ KONDİSYONDA. ÜZERİ MOTİFLİ.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  ÇARLIK DÖNEMİ RUS SEMAVERİ BACASI. SEMAVER ÇOK ÇIKAR AMA BACALARI HEP EKSİK OLUR. O DA BİZDE. EBAT: 12x15 cm. ÇAPI 5 cm.-DİRİ KONDİSYONDA. ÜZERİ MOTİFLİ.

  TLSold
 • KOŞAN ATLAR FORMUNDA, ESKİ AVRUPA İMALATI. MUHTEMEL İTALYAN, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA ÇATAL BIÇAK STANDI. ÇOK NADİR FORM. RESİMDEKİ ÇATAL VE BIÇAK FİYATA DAHİL DEĞİL. GÖRSEL AMAÇLI.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDALAR. 2 ADET.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  KOŞAN ATLAR FORMUNDA, ESKİ AVRUPA İMALATI. MUHTEMEL İTALYAN, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA ÇATAL BIÇAK STANDI. ÇOK NADİR FORM. RESİMDEKİ ÇATAL VE BIÇAK FİYATA DAHİL DEĞİL. GÖRSEL AMAÇLI.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDALAR. 2 ADET.

  TLSold
 • COCA COLA PLASİYER ÇOCUK OYNAR BAŞLI BİBLO. SERT PLASTİK MALZEMEDEN. NADİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 16 cm.-KUSURSUZ MUHAFAZA EDİLMİŞ. TERTEMİZ.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  COCA COLA PLASİYER ÇOCUK OYNAR BAŞLI BİBLO. SERT PLASTİK MALZEMEDEN. NADİR. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 16 cm.-KUSURSUZ MUHAFAZA EDİLMİŞ. TERTEMİZ.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN KALMA 2 ADET KÜÇÜK METAL , CEP ÇAKISI / ANAHTARLIK ÇAKISI. KAPALI HALDE EBAT: YAKLAŞIK 5 BUÇUK cm.-DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ HALDE.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  70'Lİ YILLARDAN KALMA 2 ADET KÜÇÜK METAL , CEP ÇAKISI / ANAHTARLIK ÇAKISI. KAPALI HALDE EBAT: YAKLAŞIK 5 BUÇUK cm.-DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ HALDE.

  TLSold
 • 3 ADET ROZET, KOLYE UCU VE MADALYA LOTU. AVRUPA ÜRÜNLER. BEŞGEN OLANIN ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm. DİĞERLERİNİ SİZ MUKAYESE EDİNİZ.-GÜZEL KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  3 ADET ROZET, KOLYE UCU VE MADALYA LOTU. AVRUPA ÜRÜNLER. BEŞGEN OLANIN ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm. DİĞERLERİNİ SİZ MUKAYESE EDİNİZ.-GÜZEL KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • ESKİLERDEN 6 ADET ÇAY TABAĞI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. KABARTMA DESENLİ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDALAR. 50-60 YAŞLARINDA.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ESKİLERDEN 6 ADET ÇAY TABAĞI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. KABARTMA DESENLİ.-ÇOK İYİ KONDİSYONDALAR. 50-60 YAŞLARINDA.

  TLSold
 • ANTİKA OSMANLI DÖNEMİ BAKIR PİLAV TABAĞI.  DÖVME İŞÇİLİKLİ, KALAY KAPLAMA. ÇAPI 24 cm.-AĞIR VE MASİF İMALAT.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ANTİKA OSMANLI DÖNEMİ BAKIR PİLAV TABAĞI. DÖVME İŞÇİLİKLİ, KALAY KAPLAMA. ÇAPI 24 cm.-AĞIR VE MASİF İMALAT.

  TLSold
 • PEACE, ÇİÇEK ÇOCUKLARI MODEL AKSESUAR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ. RETRO TARZ ESKİ ÜRÜN. CAMLARI TEMİZ.-KOLEKSİYON MAKSATLI, RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  PEACE, ÇİÇEK ÇOCUKLARI MODEL AKSESUAR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ. RETRO TARZ ESKİ ÜRÜN. CAMLARI TEMİZ.-KOLEKSİYON MAKSATLI, RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • SİLİNDİR CAM GÖVDELİ GAZ LAMBASI. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: LAMBA CAMI DAHİL 28 Cm.-CAM GÖVDE TURUNCU BOYA İLE BOYANMIŞ. HİÇ KULLANILMAMIŞ. TERTEMİZ.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  SİLİNDİR CAM GÖVDELİ GAZ LAMBASI. YERDEN YÜKSEKLİĞİ: LAMBA CAMI DAHİL 28 Cm.-CAM GÖVDE TURUNCU BOYA İLE BOYANMIŞ. HİÇ KULLANILMAMIŞ. TERTEMİZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ÇOK TEMİZ, AHŞAP MASA KALEMLİĞİ/NOTLUK/KARVİZİTLİK. SAATLİ. DEPODAN ÇIKMA TERTEMİZ. EBAT: 26 cm.-ÇOK TEMİZ. SAATİ ÇALIŞIR ŞEKİLDE.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  ESKİLERDEN ÇOK TEMİZ, AHŞAP MASA KALEMLİĞİ/NOTLUK/KARVİZİTLİK. SAATLİ. DEPODAN ÇIKMA TERTEMİZ. EBAT: 26 cm.-ÇOK TEMİZ. SAATİ ÇALIŞIR ŞEKİLDE.

  TLSold
 • KALP FORMUNDA ALTIN KAPLAMA, ÜZERİ SWAROVSKİ TAŞLARI İLE BEZELİ AVRUPA İMALATI ESKİ BİR KOLYE UCU. HARİKA BİR GÖRSELE SAHİP. EBAT: 3,5x3 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE VE KONDİSYONDA.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  KALP FORMUNDA ALTIN KAPLAMA, ÜZERİ SWAROVSKİ TAŞLARI İLE BEZELİ AVRUPA İMALATI ESKİ BİR KOLYE UCU. HARİKA BİR GÖRSELE SAHİP. EBAT: 3,5x3 cm.-KUSURSUZ TEMİZLİKTE VE KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 2 ADET, ZİNCİR SWAROWSKİ TAŞLARIYLA DESENLENDİRİLMİŞ, KRİSTAL ŞARAP KADEHLERİ. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 19 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TERTEMİZLER.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  2 ADET, ZİNCİR SWAROWSKİ TAŞLARIYLA DESENLENDİRİLMİŞ, KRİSTAL ŞARAP KADEHLERİ. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 19 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. TERTEMİZLER.

  TLSold
 • ESKİ BİR TIP / ECZACILIK KONULU ROZET. EBAT YAKLAŞIK 2 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ESKİ BİR TIP / ECZACILIK KONULU ROZET. EBAT YAKLAŞIK 2 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ALTIGEN CAM KUTU. VİTRAY İŞÇİLİKLİ. ÇAPI YAKLAŞIK 7 cm.-TAKI-MÜCEVHER KUTUSU. ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ALTIGEN CAM KUTU. VİTRAY İŞÇİLİKLİ. ÇAPI YAKLAŞIK 7 cm.-TAKI-MÜCEVHER KUTUSU. ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN AVRUPA İMALATI MAVİ BEYAZ PORSELEN ÇOCUKLAR BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİK 12 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ESKİLERDEN AVRUPA İMALATI MAVİ BEYAZ PORSELEN ÇOCUKLAR BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİK 12 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  TLSold
 • CEZAEVİ İŞİ KOLEKSİYONLUK BONCUK İŞİ. GS ÇALIŞMA. MUSKA FORMUNDA. SADECE MUSKA GİBİ OLAN BÖLÜMÜN EBATI: 4x3 cm.-GÜNLER SÜREN EL EMEĞİ.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  CEZAEVİ İŞİ KOLEKSİYONLUK BONCUK İŞİ. GS ÇALIŞMA. MUSKA FORMUNDA. SADECE MUSKA GİBİ OLAN BÖLÜMÜN EBATI: 4x3 cm.-GÜNLER SÜREN EL EMEĞİ.

  TLSold
 • YILAN DERİSİ DESENLİ YUVARLAK FORM OMUZ ÇANTASI ÇAP 19 cm-TERTEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  YILAN DERİSİ DESENLİ YUVARLAK FORM OMUZ ÇANTASI ÇAP 19 cm-TERTEMİZ DURUMDA.

  TLSold