Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 100 TL Starting Bid: 100 TL Estimated: TL Losing Winning

1900 BAŞLARI ALMAN MENŞEİLİ, MERMER GÖVDELİ, YANLARINDA 2 ADET BRONZ CEYLAN HEYKELCİKLERİ BULUNAN ANTİKA ŞÖMİNE SAATİ. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 46 cm.

SAAT KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. SAATİN KURMA ANAHTARI BULUNMUYOR. BU YÜZDEN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. ÇALIŞMASINA HALİYLE DİYORUZ. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • 1900 BAŞLARI ALMAN MENŞEİLİ, MERMER GÖVDELİ, YANLARINDA 2 ADET BRONZ CEYLAN HEYKELCİKLERİ BULUNAN ANTİKA ŞÖMİNE SAATİ. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 46 cm.-SAAT KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. SAATİN KURMA ANAHTARI BULUNMUYOR. BU YÜZDEN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. ÇALIŞMASINA HALİYLE DİYORUZ. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  1900 BAŞLARI ALMAN MENŞEİLİ, MERMER GÖVDELİ, YANLARINDA 2 ADET BRONZ CEYLAN HEYKELCİKLERİ BULUNAN ANTİKA ŞÖMİNE SAATİ. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 46 cm.-SAAT KONDİSYONU ÇOK GÜZEL. SAATİN KURMA ANAHTARI BULUNMUYOR. BU YÜZDEN DENEME ŞANSIMIZ OLMADI. ÇALIŞMASINA HALİYLE DİYORUZ. CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • YAKLAŞIK 100 SENELİK ANTİKA KAHVE CEZVESİ. KAHVEHANELERDE MANGALDA PİŞİRELEN CEZVE. SAP KISMI DEMİR VE UZUN BİR FORMDA. CEZVE ANCAK 2 KİŞİLİK KAHVE İÇİN.-BAKIR MALZEMEDEN DÖVME . KONDİSYON: YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE GÜNÜMÜZE İYİ GELMİŞ. AĞIZ KISMINDA AÇILMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİDİR. HALİYLE.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  YAKLAŞIK 100 SENELİK ANTİKA KAHVE CEZVESİ. KAHVEHANELERDE MANGALDA PİŞİRELEN CEZVE. SAP KISMI DEMİR VE UZUN BİR FORMDA. CEZVE ANCAK 2 KİŞİLİK KAHVE İÇİN.-BAKIR MALZEMEDEN DÖVME . KONDİSYON: YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE GÜNÜMÜZE İYİ GELMİŞ. AĞIZ KISMINDA AÇILMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİDİR. HALİYLE.

  TLSold
 • EL BOYAMA SATSUMA ESKİ VAZO, YÜKSEKLİK 16 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA

  Lot No: 3

  Lot: 3

  EL BOYAMA SATSUMA ESKİ VAZO, YÜKSEKLİK 16 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ İNSİYALLİ DUBİGA GÖZ / KAŞ SÜRMESİ. BRONZ MALZEMEDEN İMAL. TAKRİBİ 1850'Lİ YILLARDAN, ÇOK NADİR BİR PARÇA. YAKLAŞIK UZUNLUĞU 11 cm.-YAKLAŞIK 150 YAŞINDA ÇOK NADİR BİR KOLEKSİYON ÜRÜNÜDÜR. YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDADIR. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ANTİKA FRANSIZ İNSİYALLİ DUBİGA GÖZ / KAŞ SÜRMESİ. BRONZ MALZEMEDEN İMAL. TAKRİBİ 1850'Lİ YILLARDAN, ÇOK NADİR BİR PARÇA. YAKLAŞIK UZUNLUĞU 11 cm.-YAKLAŞIK 150 YAŞINDA ÇOK NADİR BİR KOLEKSİYON ÜRÜNÜDÜR. YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ KONDİSYONDADIR. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ANTİKA , KEHRİBAR TADINDA KATALİN KADIN BİLEKLİĞİ. 20 PARÇA TAŞTAN OLUŞMAKTA. HERBİR TAŞIN EBATI YAKLAŞIK 1 buçuk CM'den BİRAZ DAHA İRİCE.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ANTİKA , KEHRİBAR TADINDA KATALİN KADIN BİLEKLİĞİ. 20 PARÇA TAŞTAN OLUŞMAKTA. HERBİR TAŞIN EBATI YAKLAŞIK 1 buçuk CM'den BİRAZ DAHA İRİCE.-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA SATSUMA İŞÇİLİĞİ, DEV BOY, TAMAMEN EL BOYAMA, EL İŞÇİLİĞİ PORSELEN KÜP. KAPAKLISI VE BU EBATTAKİ NADİRDİR. HER SANTİMETRE KARESİ EL İŞÇİLİĞİ. EBAT: 21x18x18 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MUAZZAM İŞÇİLİK.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ANTİKA SATSUMA İŞÇİLİĞİ, DEV BOY, TAMAMEN EL BOYAMA, EL İŞÇİLİĞİ PORSELEN KÜP. KAPAKLISI VE BU EBATTAKİ NADİRDİR. HER SANTİMETRE KARESİ EL İŞÇİLİĞİ. EBAT: 21x18x18 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MUAZZAM İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ANTİKA HIRAM WILD DÖNEMİ SHEFFIELD DAMGALI GÜMÜŞ KAPLAMA YEMEK BIÇAKLARI. 1900 BAŞLARI.-ÇOK İYİ KONDİSİYONDA. ALTILI TAKIM.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ANTİKA HIRAM WILD DÖNEMİ SHEFFIELD DAMGALI GÜMÜŞ KAPLAMA YEMEK BIÇAKLARI. 1900 BAŞLARI.-ÇOK İYİ KONDİSİYONDA. ALTILI TAKIM.

  TLSold
 • YAKIN DÖNEM İMALATI MİNİK PİRİNÇ TERAZİ VE GRAMLARI. AHŞAP KAİDELİ. EBAT: 13x12 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  YAKIN DÖNEM İMALATI MİNİK PİRİNÇ TERAZİ VE GRAMLARI. AHŞAP KAİDELİ. EBAT: 13x12 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • MERYEM ANA VE BEBEK İSA BÜYÜK İKONA, 3D. HARİKA BİR DÖKÜM. MERMERİD MALZEME. EBAT: 35 x 20 cm.-ALTIN VARAKLI. AĞIR VE MASİF DÖKÜM. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  MERYEM ANA VE BEBEK İSA BÜYÜK İKONA, 3D. HARİKA BİR DÖKÜM. MERMERİD MALZEME. EBAT: 35 x 20 cm.-ALTIN VARAKLI. AĞIR VE MASİF DÖKÜM. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • UTKA MUYUMCU İŞİ, ALTIN KAPLAMA VE SVAROWSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ AY YILDIZ TEMALI KOLYE UCU. BUJİTERİ İŞİ DEĞİL PROFESYONEL İŞÇİLİK. EBATI YAKLAŞIK 3-3,5 cm. CİVARI.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  UTKA MUYUMCU İŞİ, ALTIN KAPLAMA VE SVAROWSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ AY YILDIZ TEMALI KOLYE UCU. BUJİTERİ İŞİ DEĞİL PROFESYONEL İŞÇİLİK. EBATI YAKLAŞIK 3-3,5 cm. CİVARI.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • ESKİ BİR PAPAZ KOLYESİ VE AYNI ZAMANDA TESPİH OLARAK KULLANILIR. UCUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA HAÇ VARDIR. HABBELARİN EBATI ORTALAMA YARIM CM KADAR. HAÇ BOYU YAKLAŞIK 2 cm.-KUSURSUZ.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  ESKİ BİR PAPAZ KOLYESİ VE AYNI ZAMANDA TESPİH OLARAK KULLANILIR. UCUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA HAÇ VARDIR. HABBELARİN EBATI ORTALAMA YARIM CM KADAR. HAÇ BOYU YAKLAŞIK 2 cm.-KUSURSUZ.

  TLSold
 • AĞIR DÖKÜM BRONZ FİL BİBLO. ÜZERİ MİNE BOYAMA, ÇEŞİTLİ TAŞLARLA SÜSLÜ. ÇOK GÜZEL ESKİ İŞÇİLİK. EBAT: 9x5 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MUAZZAM İŞÇİLİK.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  AĞIR DÖKÜM BRONZ FİL BİBLO. ÜZERİ MİNE BOYAMA, ÇEŞİTLİ TAŞLARLA SÜSLÜ. ÇOK GÜZEL ESKİ İŞÇİLİK. EBAT: 9x5 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MUAZZAM İŞÇİLİK.

  TLSold
 • TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, MİDYAT İŞİ ANTİKA TELKARİ PEÇETELİK. ÇOY İNCE BİR İŞÇİLİĞİ VAR. EBAT: 8x5x4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. SAATLERCE SÜREN EMEĞİN NETİCESİ.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ, MİDYAT İŞİ ANTİKA TELKARİ PEÇETELİK. ÇOY İNCE BİR İŞÇİLİĞİ VAR. EBAT: 8x5x4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. SAATLERCE SÜREN EMEĞİN NETİCESİ.

  TLSold
 • İPEK ÜZERİ JAPON SANATI EL BOYAMA MANZARA RESİMLİ SEKİZGEN ÇERÇEVELİ SÜRPRİZ BİR TABLO. TABLONUN ARKASINDA 1970 ÖNCESİ FOTO REMZİ ETİKETİ BULUNUYOR BEŞ HANELİ TELEFONLAR ZAMANINDAN-TERTEMİZ VE SORUNSUZ. İPEK RESİM ÇAPI 17 buçuk, ÇERÇEVE 36x36 cm

  Lot No: 14

  Lot: 14

  İPEK ÜZERİ JAPON SANATI EL BOYAMA MANZARA RESİMLİ SEKİZGEN ÇERÇEVELİ SÜRPRİZ BİR TABLO. TABLONUN ARKASINDA 1970 ÖNCESİ FOTO REMZİ ETİKETİ BULUNUYOR BEŞ HANELİ TELEFONLAR ZAMANINDAN-TERTEMİZ VE SORUNSUZ. İPEK RESİM ÇAPI 17 buçuk, ÇERÇEVE 36x36 cm

  TLSold
 • ESKİ ATÖLYE İŞÇİLİĞİ, EL YAPIMI İZNİK ÇİNİ YÜZÜK. METAL KISIMLAR BAKIR. ÇİNİ VE BAKIRIN EŞSİZ UYUMU. AYARLANABİLİR OLDUĞU İÇİN HER PARMAĞA MÜMKÜN. YÜZÜK ÇAPI YAKLAŞI 2 BUÇUK SANTİM.-KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  ESKİ ATÖLYE İŞÇİLİĞİ, EL YAPIMI İZNİK ÇİNİ YÜZÜK. METAL KISIMLAR BAKIR. ÇİNİ VE BAKIRIN EŞSİZ UYUMU. AYARLANABİLİR OLDUĞU İÇİN HER PARMAĞA MÜMKÜN. YÜZÜK ÇAPI YAKLAŞI 2 BUÇUK SANTİM.-KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ ERZİNCAN İŞİ KÜÇÜK SÜRAHİ/MAŞRAFA. SAP KISMI PİRİNÇ. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-ÇOK ESKİ İŞÇİLİKLERDENDİR. YAŞININ İZLERİNİ TAŞYIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ÇOK ESKİ ERZİNCAN İŞİ KÜÇÜK SÜRAHİ/MAŞRAFA. SAP KISMI PİRİNÇ. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-ÇOK ESKİ İŞÇİLİKLERDENDİR. YAŞININ İZLERİNİ TAŞYIYOR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 60'LI YILLARDAN SOVYET MENŞEİLİ 2 AÜDET BALIK FORMUNDA PORSELEN KADEHLER. SHOT VOTKA KADEHLERİ. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  60'LI YILLARDAN SOVYET MENŞEİLİ 2 AÜDET BALIK FORMUNDA PORSELEN KADEHLER. SHOT VOTKA KADEHLERİ. YERDEN YÜKSEKLİKLERİ YAKLAŞIK 7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • TEPSİDE KUĞU FORMUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA BİBLO. ESKİLERDEN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-ÇOK DİRİ KONDİSYONDA. TEMİZ.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  TEPSİDE KUĞU FORMUNDA GÜMÜŞ KAPLAMA BİBLO. ESKİLERDEN. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 10 cm.-ÇOK DİRİ KONDİSYONDA. TEMİZ.

  TLSold
 • İHTİYAR ÇİFT MİNİK BİBLO. EBAT: 8x6x5 Cm.-polyester döküm. İyi kondisyonda.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  İHTİYAR ÇİFT MİNİK BİBLO. EBAT: 8x6x5 Cm.-polyester döküm. İyi kondisyonda.

  TLSold
 • ROCK'N DARK MÜZİK YARIŞMASI İÇİN YAPILMIŞ, 7 ADET BARDAK ALTLIĞI. KALIN MUKAVVA. ÇAPLARI 10 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ROCK'N DARK MÜZİK YARIŞMASI İÇİN YAPILMIŞ, 7 ADET BARDAK ALTLIĞI. KALIN MUKAVVA. ÇAPLARI 10 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT, AVRUPA ATÖLYE İŞİ TOPRAK SUNUMLUK / ÇEREZLİK. KABARTMA ÜZÜM DESENLİ, EL YAPIMI. EBAT: 24 x 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÖRSELİ ÇOK KUVVETLİ.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  ESKİ İMALAT, AVRUPA ATÖLYE İŞİ TOPRAK SUNUMLUK / ÇEREZLİK. KABARTMA ÜZÜM DESENLİ, EL YAPIMI. EBAT: 24 x 18 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÖRSELİ ÇOK KUVVETLİ.

  TLSold
 • ALTIN KAPLAMA ESKİ BİR BROŞ/YAKA İĞNESİ / TAKI / ROZET. AVRUPA İŞÇİLİĞİ.  EBAT TAKRİBİ 3 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  ALTIN KAPLAMA ESKİ BİR BROŞ/YAKA İĞNESİ / TAKI / ROZET. AVRUPA İŞÇİLİĞİ. EBAT TAKRİBİ 3 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSA PONT DU GARD KÖPRÜSÜ TEMALI HATIRA KAŞIK UZUNLUK 11 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  FRANSA PONT DU GARD KÖPRÜSÜ TEMALI HATIRA KAŞIK UZUNLUK 11 cm-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 7 ADET İKİNCİ EL KİTAP.-REASİMDE İSİMLERİNİ OKUYABİLİRSİNİZ. TEMİZ VE İYİ DURUMDALAR.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  7 ADET İKİNCİ EL KİTAP.-REASİMDE İSİMLERİNİ OKUYABİLİRSİNİZ. TEMİZ VE İYİ DURUMDALAR.

  TLSold
 • 60'LI YILLAR YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA LOKUMLUK. AVRUPA İMALATI ZARİF İŞÇİLİK. ÇAPI: 11 cm. ÜÇ AYAKLI MODEL.-YAŞINA GÖRE GAYET TEMİZ. KIRIK VEYA DEFORMASYONU BULUNMUYOR.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  60'LI YILLAR YOĞUN GÜMÜŞ KAPLAMA LOKUMLUK. AVRUPA İMALATI ZARİF İŞÇİLİK. ÇAPI: 11 cm. ÜÇ AYAKLI MODEL.-YAŞINA GÖRE GAYET TEMİZ. KIRIK VEYA DEFORMASYONU BULUNMUYOR.

  TLSold
 • SALTANAT YÜZÜĞÜ TADINDA HARİKA KUYUMCU İŞÇİLİĞİ HALKA KISMI 900 AYAR GÜMÜŞTEN YAPILMA YÜZÜK. ÜZERİNDEKİ TAŞLARIN CİNSİNİ BİLEMİYORUZ. ANCAK BAYAN PARMAĞINA OLACAK ŞEKİLDE.-ÇOK İYİ DURUMDA. ÇOK İYİ İŞÇİLİK.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  SALTANAT YÜZÜĞÜ TADINDA HARİKA KUYUMCU İŞÇİLİĞİ HALKA KISMI 900 AYAR GÜMÜŞTEN YAPILMA YÜZÜK. ÜZERİNDEKİ TAŞLARIN CİNSİNİ BİLEMİYORUZ. ANCAK BAYAN PARMAĞINA OLACAK ŞEKİLDE.-ÇOK İYİ DURUMDA. ÇOK İYİ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • COCA COLA KOLEKSİYONLUK PEÇETELİK.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  COCA COLA KOLEKSİYONLUK PEÇETELİK.-TERTEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA, KENARLAR RÖLYEFLİ ÇİÇEK DEKORLU, DAMGALI TEPSİ.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ANTİKA PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA, KENARLAR RÖLYEFLİ ÇİÇEK DEKORLU, DAMGALI TEPSİ.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ALEMİNYUM ALAŞIM DÖKÜM ESKİ KUŞ BİBLO. BİRŞEYİN PARÇASIYMIŞ. ALTINA BİR KAİDEYLE ÇOK İŞE YARAR. EBAT: 11x8 cm.-İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  ALEMİNYUM ALAŞIM DÖKÜM ESKİ KUŞ BİBLO. BİRŞEYİN PARÇASIYMIŞ. ALTINA BİR KAİDEYLE ÇOK İŞE YARAR. EBAT: 11x8 cm.-İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • KATALİN ESKİ AĞIZLIK. BOYU: YAKLAŞIK 8 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  KATALİN ESKİ AĞIZLIK. BOYU: YAKLAŞIK 8 cm.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1930'LARIN İMALATI DAMGALI BİR ÇİFT GÜMÜŞ KAPLAMA YEMEK BIÇAĞI. AVRUPA İMALATI. DERİN KAPLAMA. UZUNLUK: 23 cm.-ZAMAN İÇİNDE KAPLAMASI DOĞAL ŞEKİLDE HAFİF KARARMA YAŞAMIŞ. SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  1930'LARIN İMALATI DAMGALI BİR ÇİFT GÜMÜŞ KAPLAMA YEMEK BIÇAĞI. AVRUPA İMALATI. DERİN KAPLAMA. UZUNLUK: 23 cm.-ZAMAN İÇİNDE KAPLAMASI DOĞAL ŞEKİLDE HAFİF KARARMA YAŞAMIŞ. SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ERZİNCAN İŞİ BAKIR KARTVİZİTLİK - KARTVİZİT STANDI YÜKSEKLİK 9 cm-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA KIRIK VEYA ATIĞI BULUNMUYOR

  Lot No: 32

  Lot: 32

  ESKİLERDEN ERZİNCAN İŞİ BAKIR KARTVİZİTLİK - KARTVİZİT STANDI YÜKSEKLİK 9 cm-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA KIRIK VEYA ATIĞI BULUNMUYOR

  TLSold
 • EL BOYAMA SANATÇI İŞİ 50'Lİ YILLARIN İMALATI, AVRUPA MENŞEİLİ TEKLİ PORSELEN MUMLUK. BOYU 12 cm.-ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK FAKAT AĞIZ KISMINDA KÖŞEDE KÜÇÜK BİR ATIK MEVCUT. BOYAMALARINDA HAFİF AŞINMALAR GERÇEKLEŞMİŞ.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  EL BOYAMA SANATÇI İŞİ 50'Lİ YILLARIN İMALATI, AVRUPA MENŞEİLİ TEKLİ PORSELEN MUMLUK. BOYU 12 cm.-ÇOK GÜZEL BİR İŞÇİLİK FAKAT AĞIZ KISMINDA KÖŞEDE KÜÇÜK BİR ATIK MEVCUT. BOYAMALARINDA HAFİF AŞINMALAR GERÇEKLEŞMİŞ.

  TLSold
 • HİNDİSTAN TANRISI REÇİNE BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİK: 10 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  HİNDİSTAN TANRISI REÇİNE BİBLO. YERDEN YÜKSEKLİK: 10 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ALMAN ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI / TANKARD. STANDART 50'LİK HACİMDE VE KLASİK BOYDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ALMAN ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI / TANKARD. STANDART 50'LİK HACİMDE VE KLASİK BOYDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • KANADA ESKİ ROZET. KANADA BAYRAĞI. EBAT YAKLAŞIK 2 cm.-MİNELİ. KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  KANADA ESKİ ROZET. KANADA BAYRAĞI. EBAT YAKLAŞIK 2 cm.-MİNELİ. KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ANTİKA AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. BOYU: YAKLAŞIK 42 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  ANTİKA AVRUPA İMALATI PORSELEN BEBEK. BOYU: YAKLAŞIK 42 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • ANTİKA 70-80 YILLIK AJURLU PİRİNÇ JARDİNYER / ORTA TABAĞI/ÇEREZLİK. ÇAP: 21 cm.-ZAMAN İÇİNDE PİRİNÇ OLDUĞU İÇİN KARARMA YAŞAMIŞ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  ANTİKA 70-80 YILLIK AJURLU PİRİNÇ JARDİNYER / ORTA TABAĞI/ÇEREZLİK. ÇAP: 21 cm.-ZAMAN İÇİNDE PİRİNÇ OLDUĞU İÇİN KARARMA YAŞAMIŞ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ.

  TLSold
 • grande notte eski cam parfüm şişesi. Yerden yüksekliği takribi 11 Cm.-kırık veya çatlak yok. Temiz durumda.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  grande notte eski cam parfüm şişesi. Yerden yüksekliği takribi 11 Cm.-kırık veya çatlak yok. Temiz durumda.

  TLSold
 • TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ MİNYATÜR YELKENLİ BİBLO. EBAT: 5x4 cm.-SORUNSUZ VE EKSİKSİZ.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ MİNYATÜR YELKENLİ BİBLO. EBAT: 5x4 cm.-SORUNSUZ VE EKSİKSİZ.

  TLSold
 • AFRİKA EL İŞİ UZUN AHŞAP MASK. BOYU YAKLAŞIK: 50 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. DİRİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  AFRİKA EL İŞİ UZUN AHŞAP MASK. BOYU YAKLAŞIK: 50 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. DİRİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • Atölye işi çini küçük saksı. Skulent saksısı. Yerden yüksekliği 9 Cm.-kırık veya çatlak yok.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Atölye işi çini küçük saksı. Skulent saksısı. Yerden yüksekliği 9 Cm.-kırık veya çatlak yok.

  TLSold
 • ANTİKA KASAP MASATI. UZUNLUĞU YAKLAŞIK 50 cm.-İYİ KONDİSYONDA. AHŞAP ZAPLI.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ANTİKA KASAP MASATI. UZUNLUĞU YAKLAŞIK 50 cm.-İYİ KONDİSYONDA. AHŞAP ZAPLI.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ GÜMÜŞ KAPLAMA TABAK HZ. İSA KABARMALI MİNELİ KÜÇÜK İKONA. ÇAPI 11 cm.-ÇOK TEMİZ KONDİSYINDA.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ÇOK ESKİ GÜMÜŞ KAPLAMA TABAK HZ. İSA KABARMALI MİNELİ KÜÇÜK İKONA. ÇAPI 11 cm.-ÇOK TEMİZ KONDİSYINDA.

  TLSold
 • YUSUFÇUK BÖCEĞİ ŞEKLİNDE ŞANS VE KISMET AÇAN ALTIN KAPLAMA BROŞ / YAKA İĞNESİ / ROZET. ESKİ AVRUHA İŞÇİLİĞİ. EBATI YAKLAŞIK 2 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  YUSUFÇUK BÖCEĞİ ŞEKLİNDE ŞANS VE KISMET AÇAN ALTIN KAPLAMA BROŞ / YAKA İĞNESİ / ROZET. ESKİ AVRUHA İŞÇİLİĞİ. EBATI YAKLAŞIK 2 cm.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ÇOK ESKİ EMEKLEYEN PORSELEN BEBEK. SIRADIŞI VE NADİR FORM. AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 23 cm-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ÇOK ESKİ EMEKLEYEN PORSELEN BEBEK. SIRADIŞI VE NADİR FORM. AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 23 cm-ÇOK İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • YÜZYIL BAŞI 3 ADET DEMİRCİ YAPIMI MIH / ÇİVİ. BOYLARI YAKLAŞIK 12 cm. İRİ MIHLARDAN.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ. PASLANMIŞ VE EĞİLMİŞ.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  YÜZYIL BAŞI 3 ADET DEMİRCİ YAPIMI MIH / ÇİVİ. BOYLARI YAKLAŞIK 12 cm. İRİ MIHLARDAN.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ. PASLANMIŞ VE EĞİLMİŞ.

  TLSold
 • YAKIN DÖNEM İMALATI, SVAROWSKİ TAŞLARI VE BONCUKLARLA SÜSLENMİŞ POLYESTER DÖKÜM MUMLUK. ÇAP: 13 cm.AĞIRLIĞI 450 GRAM.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  YAKIN DÖNEM İMALATI, SVAROWSKİ TAŞLARI VE BONCUKLARLA SÜSLENMİŞ POLYESTER DÖKÜM MUMLUK. ÇAP: 13 cm.AĞIRLIĞI 450 GRAM.-GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ÜÇ ADET MASA ÜSTÜ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ. AHŞAP, POLYESTER VE METAL MALZEMEDEN. EN BÜYÜĞÜNÜN EBATI: 23x18 cm.-ÇOK TEMİZ VE İYİ DURUMDALAR.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  ESKİLERDEN ÜÇ ADET MASA ÜSTÜ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ. AHŞAP, POLYESTER VE METAL MALZEMEDEN. EN BÜYÜĞÜNÜN EBATI: 23x18 cm.-ÇOK TEMİZ VE İYİ DURUMDALAR.

  TLSold
 • 2 ADET ESKİLERDEN ALMAN MALI ELMAS / CAM KESECEĞİ.-ÇOK DİRİ KONDİSYONDA. TEMİZ.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  2 ADET ESKİLERDEN ALMAN MALI ELMAS / CAM KESECEĞİ.-ÇOK DİRİ KONDİSYONDA. TEMİZ.

  TLSold
 • ANTİKA BAVARIA PORSELEN KAHVE FİNCANI. DAMGALI ÜRÜN. EBATI STANDART BİR TÜRK KAHVESİ FİNCANINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YALDIZ BOYAMALAR DOĞAL OLARAK HAFİF SİLİNMELER YAŞAMIŞ HALA İYİ DURUMDA.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ANTİKA BAVARIA PORSELEN KAHVE FİNCANI. DAMGALI ÜRÜN. EBATI STANDART BİR TÜRK KAHVESİ FİNCANINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YALDIZ BOYAMALAR DOĞAL OLARAK HAFİF SİLİNMELER YAŞAMIŞ HALA İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 3 ÇİFT KÜPE. HİÇ KULLANILMAMIŞ. MADEN, TAŞ, VE DİĞER MALZEMELERDEN İMAL.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  3 ÇİFT KÜPE. HİÇ KULLANILMAMIŞ. MADEN, TAŞ, VE DİĞER MALZEMELERDEN İMAL.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZLAR.

  TLSold
 • 2 ADET KESME KRİSTAL İŞÇİLİĞİ SU BARDAKLARI. İNCE İŞÇİLİKLİ.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  2 ADET KESME KRİSTAL İŞÇİLİĞİ SU BARDAKLARI. İNCE İŞÇİLİKLİ.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • AHŞAP KURMALI LATERNALI TAKI / MÜCEVHER KUTU. EL İŞÇİLİĞİ. ÜZERİNDEKİ RESİM BASKI. EBAT: 19x14x6 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  AHŞAP KURMALI LATERNALI TAKI / MÜCEVHER KUTU. EL İŞÇİLİĞİ. ÜZERİNDEKİ RESİM BASKI. EBAT: 19x14x6 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • EL İEŞÇİLİKLİ MDF KUTU. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. EBAT: 16x11x9 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  EL İEŞÇİLİKLİ MDF KUTU. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. EBAT: 16x11x9 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold