Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,200 TL Starting Bid: 1,200 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA VOIGTHILANDER KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. 1930'LARIN İMALATI. EN ESKİ FOTOĞRAF MAKİNELERİNDEN.

YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. İYİ KORUNMUŞ VE GÜNÜMÜZE ULAŞMIŞ. MEKANİZMA ÇALIŞIR HALDE. NADİR ÇIKAR…

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA VOIGTHILANDER KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. 1930'LARIN İMALATI. EN ESKİ FOTOĞRAF MAKİNELERİNDEN. -YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. İYİ KORUNMUŞ VE GÜNÜMÜZE ULAŞMIŞ. MEKANİZMA ÇALIŞIR HALDE. NADİR ÇIKAR…

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA VOIGTHILANDER KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. 1930'LARIN İMALATI. EN ESKİ FOTOĞRAF MAKİNELERİNDEN. -YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. İYİ KORUNMUŞ VE GÜNÜMÜZE ULAŞMIŞ. MEKANİZMA ÇALIŞIR HALDE. NADİR ÇIKAR…

  TLSold
 • ANTİKA AVRUPA İMALATI BAROMETRE, HİGROMETRE VE TERMOMETRE BİR ARADA. GEMİCİLER İÇİN. 1950'LERİN İMALATI. ÇOK TEMİZ. EBAT: 30x14 cm.-AHŞAP KAİDE, HARİKA İŞÇİLİK. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. BÜTÜNALETLER ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA AVRUPA İMALATI BAROMETRE, HİGROMETRE VE TERMOMETRE BİR ARADA. GEMİCİLER İÇİN. 1950'LERİN İMALATI. ÇOK TEMİZ. EBAT: 30x14 cm.-AHŞAP KAİDE, HARİKA İŞÇİLİK. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. BÜTÜNALETLER ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • CUMHURİYET DÖNEMİ SİYAH MERMER KAİDELİ ÇİFTLİ BRONZ HOKKA.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 30x15 cm, OLDUKÇA EBATLI VE AĞIRDIR. AĞIRLIĞI 900 GRAM . EBATI: 24x18 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  CUMHURİYET DÖNEMİ SİYAH MERMER KAİDELİ ÇİFTLİ BRONZ HOKKA.-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 30x15 cm, OLDUKÇA EBATLI VE AĞIRDIR. AĞIRLIĞI 900 GRAM . EBATI: 24x18 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ SPRINT MARKA ESKİ PİPO. MUHTEMEK GÜL AĞACI. TEMİZCE. AĞACI AZ YANMIŞ.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  İNGİLİZ SPRINT MARKA ESKİ PİPO. MUHTEMEK GÜL AĞACI. TEMİZCE. AĞACI AZ YANMIŞ.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • YÜZÜKLERİN EFENDİSİ KARAKTERİ PATENTLİ ACTİOR FİGÜR. BOYU 15 Cm. YÜKSEK KONDİSYONDA, TEMİZ. FAKAT KILICI EKSİK.-RESİMDEKİ GİBİ GAYET TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  YÜZÜKLERİN EFENDİSİ KARAKTERİ PATENTLİ ACTİOR FİGÜR. BOYU 15 Cm. YÜKSEK KONDİSYONDA, TEMİZ. FAKAT KILICI EKSİK.-RESİMDEKİ GİBİ GAYET TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • OSMANLI EL OYMA CEVİZ AĞACINDAN LAMBALIK. HİLALLİ. 1800 SONLARI .-EBATI: 66 x 18 cm. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  OSMANLI EL OYMA CEVİZ AĞACINDAN LAMBALIK. HİLALLİ. 1800 SONLARI .-EBATI: 66 x 18 cm. GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • AMERİKAN İÇ SAVAŞI KONULU TAŞBASKI RESİM. TAKRİBİ 1870'LERİN ORJİNAL DÖNEM BASKISI. O DÖNEMDE YAYINLANMIŞ. ÇERÇEVE EBATI: 29x21 cm.-ÇERÇEVE YIPRANMIŞ. RESİM İYİ DURUMDA. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ , HALİYLE.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  AMERİKAN İÇ SAVAŞI KONULU TAŞBASKI RESİM. TAKRİBİ 1870'LERİN ORJİNAL DÖNEM BASKISI. O DÖNEMDE YAYINLANMIŞ. ÇERÇEVE EBATI: 29x21 cm.-ÇERÇEVE YIPRANMIŞ. RESİM İYİ DURUMDA. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ , HALİYLE.

  TLSold
 • FRANSIZ İMALATI BOHEM KRİSTAL LİKÖR KADEHLERİ. SHOT BARDAK EBATINDA. CAMLARI KENDİ RENGİ, BOYAMA DEĞİL. KADEH BOYU YAKLAŞIK 5,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ. TEMİZ DURUMDALAR. 6 ADET TAKIM.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  FRANSIZ İMALATI BOHEM KRİSTAL LİKÖR KADEHLERİ. SHOT BARDAK EBATINDA. CAMLARI KENDİ RENGİ, BOYAMA DEĞİL. KADEH BOYU YAKLAŞIK 5,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ. TEMİZ DURUMDALAR. 6 ADET TAKIM.

  TLSold
 • SOVYET DÖNEMİ BASILMIŞ ORJİNAL, LENİN RESİMLİ PROPAGANDA BAYRAĞI / FLAMA. KUMAŞ ÜZERİ BİR ÇEŞİT BASKI. EBATI YAKLAŞIK: 40x25 cm.-HAFİF SOLGUNLAŞMAYLA BİRLİKTE İYİ KORUNMUŞ. YIRTIK VEYA EKSİK YOK. ÇOK NADİR ÇIKIYOR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  SOVYET DÖNEMİ BASILMIŞ ORJİNAL, LENİN RESİMLİ PROPAGANDA BAYRAĞI / FLAMA. KUMAŞ ÜZERİ BİR ÇEŞİT BASKI. EBATI YAKLAŞIK: 40x25 cm.-HAFİF SOLGUNLAŞMAYLA BİRLİKTE İYİ KORUNMUŞ. YIRTIK VEYA EKSİK YOK. ÇOK NADİR ÇIKIYOR.

  TLSold
 • TAKRİBİ EN AZ 50 SENELİK, TİK AĞACINDAN OYMA, ESKİ AVRUPA İMALATI, KUTU FORMUNDA BAYKUŞ. SIRADIŞI ATÖLYE İŞİ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 16 Cm.-İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  TAKRİBİ EN AZ 50 SENELİK, TİK AĞACINDAN OYMA, ESKİ AVRUPA İMALATI, KUTU FORMUNDA BAYKUŞ. SIRADIŞI ATÖLYE İŞİ. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 16 Cm.-İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MINOX AVRUPA İMALATI, 7x50 RUBİK LENS ASKERİ DÜRBÜN. BİR ÇOK AVRUPA ORDUSU HALA BU MARKAYI KULLANIYOR. ÇOK TEMİZ. DÜRBÜN EBATI: 19x17 cm-PROFESYONEL ASKERİ DÜRBÜN. ÇOK TEMİZ, ÇANTASINDA. ÇALIŞIR HALDE. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  MINOX AVRUPA İMALATI, 7x50 RUBİK LENS ASKERİ DÜRBÜN. BİR ÇOK AVRUPA ORDUSU HALA BU MARKAYI KULLANIYOR. ÇOK TEMİZ. DÜRBÜN EBATI: 19x17 cm-PROFESYONEL ASKERİ DÜRBÜN. ÇOK TEMİZ, ÇANTASINDA. ÇALIŞIR HALDE. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK ESKİ ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ HAKİKİ BOHEM PARFÜM ŞİŞESİ.-YÜKSEKLİĞİ: 17 cm. NADİR MAVİ RENKTE. SORUNSUZ VE TERTEMİZ , KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  ÇOK NADİR BİR İŞÇİLİK ESKİ ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ HAKİKİ BOHEM PARFÜM ŞİŞESİ.-YÜKSEKLİĞİ: 17 cm. NADİR MAVİ RENKTE. SORUNSUZ VE TERTEMİZ , KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ. BENZİNİ DOLDURUP KULLANABİLİRSİNİZ.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  80'Lİ YILLARDAN KALMA, ZİPPO MİNYATÜR ANAHTARLIK ÇAKMAK. ÇAKMAĞI AYNI ZİPPO GİBİ BENZİNLE ÇALIŞIYOR. HİÇ KULLANILMAMIŞ. DEPODAN ÇIKMA. EBAT: 4x 2,5 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ. BENZİNİ DOLDURUP KULLANABİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • ANTİKA VIENNA DAMGALI, ÖZEL İMALAT, PORSELEN 19. YY PORSELEN TAKI KUTUSU. ÇAPI: 9 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE VE KONDİSYONDA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ANTİKA VIENNA DAMGALI, ÖZEL İMALAT, PORSELEN 19. YY PORSELEN TAKI KUTUSU. ÇAPI: 9 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE VE KONDİSYONDA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ, DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. İNCE İŞÇİLİK. RESİMLERDEKİ GİBİ.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ, DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. İNCE İŞÇİLİK. RESİMLERDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ANTİKA ZEISS İCON KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR TEMİZLİKTE. NADİR MODEL. -TERTEMİZ VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  ANTİKA ZEISS İCON KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR TEMİZLİKTE. NADİR MODEL. -TERTEMİZ VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ANTİKA ZİN/KALAY ZARFLI VE TABAKLI, EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1950'LERİN ALMAN İMALATI. ÇOK ÖZEL VE SIRADIŞI FORM. TEMİZ VE SORUNSUZ.-EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ KLASİK FİNCANLARI EBATINDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. ÖZEL İŞÇİLİK.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ANTİKA ZİN/KALAY ZARFLI VE TABAKLI, EL BOYAMA PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1950'LERİN ALMAN İMALATI. ÇOK ÖZEL VE SIRADIŞI FORM. TEMİZ VE SORUNSUZ.-EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ KLASİK FİNCANLARI EBATINDADIR. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. ÖZEL İŞÇİLİK.

  TLSold
 • FRANSIZ, ANTİKA LA MEILLEURE DEPOSE PETROL LAMBASI. NİKEL KROM MALZEMEDEN İMAL. FAAL VE TEMİZ.-YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  FRANSIZ, ANTİKA LA MEILLEURE DEPOSE PETROL LAMBASI. NİKEL KROM MALZEMEDEN İMAL. FAAL VE TEMİZ.-YÜKSEKLİĞİ: 18 cm.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI,  PİRİNÇ KAMP OCAĞI. NADİR ÇIKAR. ÜST KISIM DEMİR. EBAT: 12x11x12 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. DELİK PATLAK YOK. YAŞINA GÖRE İYİ DENİLEBİLEBİLİR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI, PİRİNÇ KAMP OCAĞI. NADİR ÇIKAR. ÜST KISIM DEMİR. EBAT: 12x11x12 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. DELİK PATLAK YOK. YAŞINA GÖRE İYİ DENİLEBİLEBİLİR.

  TLSold
 • 1940'LARDAN BAVARIA HEINRICH DAMGALI PORSELEN İNCE KAHVE FİNCANI. ÇOK ZARİF. YAYVAN AĞIZLI . AĞIZ ÇAPI: 7 buçuk cm.- SORUNSUZ VE KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  1940'LARDAN BAVARIA HEINRICH DAMGALI PORSELEN İNCE KAHVE FİNCANI. ÇOK ZARİF. YAYVAN AĞIZLI . AĞIZ ÇAPI: 7 buçuk cm.- SORUNSUZ VE KUSURSUZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1940'LARIN DAMGASI LİMOGES PORSELEN ÇAY FİNCANI. AĞIZ ÇAPI: 9 cm.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA. İNCE BİR PORSELENİ VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  1940'LARIN DAMGASI LİMOGES PORSELEN ÇAY FİNCANI. AĞIZ ÇAPI: 9 cm.-ÇOK TEMİZ KONDİSYONDA. İNCE BİR PORSELENİ VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • KÜTAHYA ÇİNİ USTALARI TARAFINDAN YAPILMIŞ ÇİNİ TAŞLI VE TAMAMEN EL YAPIMI, EL BOYAMA ÇİNİ YÜZÜK. BAKIR VE ÇİNİNİN HARİKA UYUMU. ESKİ İMALAT.-YÜZÜK AYARLANABİLİR OLDUĞU İÇİN HER PARMAĞA UYGUN. ÇİNİ YÜZEYDE DOĞAL SIR ÇATLAMALARI VAR. YAŞLI ÇİNİLERDE DOĞAL . YAŞININ İŞARETİ.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  KÜTAHYA ÇİNİ USTALARI TARAFINDAN YAPILMIŞ ÇİNİ TAŞLI VE TAMAMEN EL YAPIMI, EL BOYAMA ÇİNİ YÜZÜK. BAKIR VE ÇİNİNİN HARİKA UYUMU. ESKİ İMALAT.-YÜZÜK AYARLANABİLİR OLDUĞU İÇİN HER PARMAĞA UYGUN. ÇİNİ YÜZEYDE DOĞAL SIR ÇATLAMALARI VAR. YAŞLI ÇİNİLERDE DOĞAL . YAŞININ İŞARETİ.

  TLSold
 • 19.YY GÜMÜŞ KAPLAMA CHRISTOFLE ÇİFT DAMGALI ANTİKA BIÇAK SETİ. YEMEK TAKIMI BOYU 6 ADET BIÇAK.-FOTOĞRAFLARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYORLAR. BAKIMA İHTİYAÇLARI VAR. BAZI BIÇAKLARIN SAPINDA EZİLMELER VAR. HALİYLE

  Lot No: 23

  Lot: 23

  19.YY GÜMÜŞ KAPLAMA CHRISTOFLE ÇİFT DAMGALI ANTİKA BIÇAK SETİ. YEMEK TAKIMI BOYU 6 ADET BIÇAK.-FOTOĞRAFLARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYORLAR. BAKIMA İHTİYAÇLARI VAR. BAZI BIÇAKLARIN SAPINDA EZİLMELER VAR. HALİYLE

  TLSold
 • ESKİ CAPIDEMONTE İŞÇİLİĞİ, BÜSKÜVİ PORSELEN , BAYKUŞ VE YAVRUSU BİBLO / HEYKELCİK. KAİDE KISMI AHŞAP. EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 cm.-MUHTEŞEM GÜZELLİKTE, SPESİYAL MAMÜL. AVRUPA İMALATI. KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  ESKİ CAPIDEMONTE İŞÇİLİĞİ, BÜSKÜVİ PORSELEN , BAYKUŞ VE YAVRUSU BİBLO / HEYKELCİK. KAİDE KISMI AHŞAP. EL BOYAMA. YERDEN YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 cm.-MUHTEŞEM GÜZELLİKTE, SPESİYAL MAMÜL. AVRUPA İMALATI. KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • OSMANLI 1850'LER, MÜCEVHER KUTUSU, TAMAMEN DÖNEM ZENAATİ. EL İŞÇİLİĞİ.-MÜZAYEDELERİN EN GÖZDE ÜRÜNLERİNDEN. KRİSTAL CAMLI, İÇİ KUMAŞ. SON DERECE YÜKSEK KONDİSYONDA. EBATI: 8x5x4 cm.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  OSMANLI 1850'LER, MÜCEVHER KUTUSU, TAMAMEN DÖNEM ZENAATİ. EL İŞÇİLİĞİ.-MÜZAYEDELERİN EN GÖZDE ÜRÜNLERİNDEN. KRİSTAL CAMLI, İÇİ KUMAŞ. SON DERECE YÜKSEK KONDİSYONDA. EBATI: 8x5x4 cm.

  TLSold
 • HZ. İSA VE KOYUNLAR ÜÇ BOYUTLU / HAREKETLİ ESKİ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL BOYUTUNDA.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDADIR.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  HZ. İSA VE KOYUNLAR ÜÇ BOYUTLU / HAREKETLİ ESKİ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL BOYUTUNDA.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDADIR.

  TLSold
 • HOROZLU ÜÇ BOYUTLU ESKİ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDADIR.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  HOROZLU ÜÇ BOYUTLU ESKİ KARTPOSTAL. STANDART KARTPOSTAL EBATINDA.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDADIR.

  TLSold
 • GERÇEK OSMANLI GÜMÜŞ PARALARIYLA YAPILMIŞ ANTİKA 800 AYAR ŞEKER MAŞASI, TELKARI İŞÇİLİKLİ. YAKLAŞIK 31 GRAM.-TEMİZ VE PARLATILMIŞ, SORUNSUZ.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  GERÇEK OSMANLI GÜMÜŞ PARALARIYLA YAPILMIŞ ANTİKA 800 AYAR ŞEKER MAŞASI, TELKARI İŞÇİLİKLİ. YAKLAŞIK 31 GRAM.-TEMİZ VE PARLATILMIŞ, SORUNSUZ.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOYDADIR. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BU ÖLÇÜYLE MUKAYESE EDİNİZ.-KUSURSUZ DURUMDA.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  D'ARTISTE FRANSIZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN BOYDADIR. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BU ÖLÇÜYLE MUKAYESE EDİNİZ.-KUSURSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • 60'LI YILLARIN İMALATI, TAMAMEN EL YAPIMI, GÜMÜŞ KAPLAMA TELLERLE ÖRÜLÜ METAL SEPET PORMUNDA KASE. EL İŞÇİLİĞİ. KLASİK. ÇAPI: 17 cm.-YAŞINA BAĞLI DOĞAL KARARMALARLA BİRLİKTE EMSALLERİNDEN YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  60'LI YILLARIN İMALATI, TAMAMEN EL YAPIMI, GÜMÜŞ KAPLAMA TELLERLE ÖRÜLÜ METAL SEPET PORMUNDA KASE. EL İŞÇİLİĞİ. KLASİK. ÇAPI: 17 cm.-YAŞINA BAĞLI DOĞAL KARARMALARLA BİRLİKTE EMSALLERİNDEN YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • DELPRADO DAMGALI SÜVARİ KURŞUN ASKER. -RESİMDEKİ GİBİ SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  DELPRADO DAMGALI SÜVARİ KURŞUN ASKER. -RESİMDEKİ GİBİ SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ CEVİZ AĞACINDAN İMAL 70-80 YILLIK PİPOLUK / PİPO STANDI. 8 PİPO İÇİN. GİZLİ HAZNELİ, KAPAKLI. KAPAĞINDAKİ SAP KATALİNDİR.-GAYET İYİ DURUMDA DENİLEBİLİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. VERNİĞİ BİRAZ SOLGUNLAŞMIŞ. HARİKA İŞÇİLİK.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ CEVİZ AĞACINDAN İMAL 70-80 YILLIK PİPOLUK / PİPO STANDI. 8 PİPO İÇİN. GİZLİ HAZNELİ, KAPAKLI. KAPAĞINDAKİ SAP KATALİNDİR.-GAYET İYİ DURUMDA DENİLEBİLİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. VERNİĞİ BİRAZ SOLGUNLAŞMIŞ. HARİKA İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ESKİ İRAN İŞÇİLİĞİ, KOMPLE RÖLYEFLİ ÇOK UZUN BOYLU (BOYU YAKLAŞIK 42 cm) BAKIR VAZO. SIRADIŞI BİR BİR FORM, SIRADIŞI BİR İŞÇİLİK. 1960'LI YILLARDAN KALMA.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ, BİR ŞAHESER.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  ESKİ İRAN İŞÇİLİĞİ, KOMPLE RÖLYEFLİ ÇOK UZUN BOYLU (BOYU YAKLAŞIK 42 cm) BAKIR VAZO. SIRADIŞI BİR BİR FORM, SIRADIŞI BİR İŞÇİLİK. 1960'LI YILLARDAN KALMA.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ, BİR ŞAHESER.

  TLSold
 • 19. YY. Başları çok nadir, Antika Alman Art Nouveau Kastner Toebelmann Opalin Gaz Lambası-1890'LARIN İMALATI ANTİKA ALMAN KASTNER TOEBELMANN ERFURT OPALİN GAZ LAMBASI. OPALİN CAMI EL BOYAMA BİTKİ DESENLİ. TÜM GöVDE DESENLİ.KAİDE KISMI İŞLEMELİ DÖKÜM METAL MALZEMEDEN.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  19. YY. Başları çok nadir, Antika Alman Art Nouveau Kastner Toebelmann Opalin Gaz Lambası-1890'LARIN İMALATI ANTİKA ALMAN KASTNER TOEBELMANN ERFURT OPALİN GAZ LAMBASI. OPALİN CAMI EL BOYAMA BİTKİ DESENLİ. TÜM GöVDE DESENLİ.KAİDE KISMI İŞLEMELİ DÖKÜM METAL MALZEMEDEN.

  TLSold
 • 1992 YILI YAPIMI, AVRUPA İMALATI ESKİ, BRONZ MADALYA. SPOR MADALYASI. EBAT: 5x4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  1992 YILI YAPIMI, AVRUPA İMALATI ESKİ, BRONZ MADALYA. SPOR MADALYASI. EBAT: 5x4 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ ESKİ MADALYA. -RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA. ÇAPI 5 cm.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ ESKİ MADALYA. -RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA. ÇAPI 5 cm.

  TLSold
 • İTALYAN 1940'LAR OPALİN VAZO. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE. TERTEMİZ. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 24 cm.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  İTALYAN 1940'LAR OPALİN VAZO. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE. TERTEMİZ. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 24 cm.

  TLSold
 • FRANSIZ FD DAMGALI 1950'LER KAHVE FİNCANI. TÜRK KAHVESİ FİNCANLARINDAN BİR TIK DAHA İRİCE. İNCE BİR PORSELEN-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  FRANSIZ FD DAMGALI 1950'LER KAHVE FİNCANI. TÜRK KAHVESİ FİNCANLARINDAN BİR TIK DAHA İRİCE. İNCE BİR PORSELEN-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARIN İMALATI, SEMERLİ EŞEK BİBLO. AĞIR DÖKÜM PİRİNÇ MALZEME. OLDUKÇA ESKİ. EBAT: 11x11 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  50'Lİ YILLARIN İMALATI, SEMERLİ EŞEK BİBLO. AĞIR DÖKÜM PİRİNÇ MALZEME. OLDUKÇA ESKİ. EBAT: 11x11 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA KIEV TTL FOTOĞRAF MAKİNESİ. YEDEK APARATIYLA BİRLİKTE. ÇOK NADİR MAKİNE.-YÜKSEK KONDİSYONDA, EKSİKSİZ. RESİMDE GÖRÜLEN ÜRÜN. ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI BİLİNMİYOR. LÜTFEN DETAY RESİMLERİNİ İNCELEYİN . HALİYLE.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  ANTİKA KIEV TTL FOTOĞRAF MAKİNESİ. YEDEK APARATIYLA BİRLİKTE. ÇOK NADİR MAKİNE.-YÜKSEK KONDİSYONDA, EKSİKSİZ. RESİMDE GÖRÜLEN ÜRÜN. ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI BİLİNMİYOR. LÜTFEN DETAY RESİMLERİNİ İNCELEYİN . HALİYLE.

  TLSold
 • 1950'LERDEN, LIMOGES FRANCE DAMGALI SIRADIŞI FORM FLORAL DESEN PORSELEN VAZO.-TEMİZ VE SORUNSUZ. YÜKSEKLİK 9 cm, ÇAPI 10 cm

  Lot No: 41

  Lot: 41

  1950'LERDEN, LIMOGES FRANCE DAMGALI SIRADIŞI FORM FLORAL DESEN PORSELEN VAZO.-TEMİZ VE SORUNSUZ. YÜKSEKLİK 9 cm, ÇAPI 10 cm

  TLSold
 • AMBALAJINDAN HİÇ ÇIKMAMIŞ, VENEDİK YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. GÖZLERİ AÇILIP KAPANAN MODEL. EN İNCE AYRINTISIYLA GİYSİLER ORJİNALDİR. BOYU YAKLAŞIK 14 cm-SORUNSUZ, KUSURSUZ. ESKİ İMALAT.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  AMBALAJINDAN HİÇ ÇIKMAMIŞ, VENEDİK YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. GÖZLERİ AÇILIP KAPANAN MODEL. EN İNCE AYRINTISIYLA GİYSİLER ORJİNALDİR. BOYU YAKLAŞIK 14 cm-SORUNSUZ, KUSURSUZ. ESKİ İMALAT.

  TLSold
 • HAZNELİ ÇOK NADİR GAZ LAMBASI. AÇIK HAVADA KULLANILMAK ÜZERE İMAL EDİLMİŞ. METAL KASA. CAMLI. İÇİNDEKİ GAZ LAMBASI BAKIR. ZİNCİR HARİÇ EBAT: 22x12 cm.-TAKRİBİ 60'LI YILLAR. HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA. CAMI SAĞLAM. MEKANİZMA ÇALIŞIYOR. KULLANIMA UYGUN.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  HAZNELİ ÇOK NADİR GAZ LAMBASI. AÇIK HAVADA KULLANILMAK ÜZERE İMAL EDİLMİŞ. METAL KASA. CAMLI. İÇİNDEKİ GAZ LAMBASI BAKIR. ZİNCİR HARİÇ EBAT: 22x12 cm.-TAKRİBİ 60'LI YILLAR. HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA. CAMI SAĞLAM. MEKANİZMA ÇALIŞIYOR. KULLANIMA UYGUN.

  TLSold
 • ANTİKA İTALYAN ŞÖMİNE SAATİ. KURMALI. METAL GÖVDE. 1900 BAŞLARI İMALATI. YÜKSEKLİĞİ: 25x15x CM-SORUNSUZ ÇALIŞIR HALDE. METAL ALAŞIM DÖKÜM KASA. AĞIR MASİF BİR İMALAT. KUSURSUZ GÜZELLİKTE.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ANTİKA İTALYAN ŞÖMİNE SAATİ. KURMALI. METAL GÖVDE. 1900 BAŞLARI İMALATI. YÜKSEKLİĞİ: 25x15x CM-SORUNSUZ ÇALIŞIR HALDE. METAL ALAŞIM DÖKÜM KASA. AĞIR MASİF BİR İMALAT. KUSURSUZ GÜZELLİKTE.

  TLSold
 • ALMAN ESKİ DÖNEM İMALATI, BİRA KONULU BAVARIA DAMGALI PORSELEN BİRA KUPASI TANKARD. ZİN KAPAKLI. 50'LİK EBAT. KULP DAHİL YÜKSEKLİK: 16 cm-SORUNSUZ VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  ALMAN ESKİ DÖNEM İMALATI, BİRA KONULU BAVARIA DAMGALI PORSELEN BİRA KUPASI TANKARD. ZİN KAPAKLI. 50'LİK EBAT. KULP DAHİL YÜKSEKLİK: 16 cm-SORUNSUZ VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ROMA ASKERİ KURŞUN ALAŞIM DÖKÜM BİBLO FİGÜR. ESKİ ÜRETİM. AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 6 cm.-SORUNSUZ VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ROMA ASKERİ KURŞUN ALAŞIM DÖKÜM BİBLO FİGÜR. ESKİ ÜRETİM. AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 6 cm.-SORUNSUZ VE TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İTALYAN MURANO KALLAVİ BOY SU YEŞİLİ NADİR RENK JARDİNYER, UZUNLUK: 55 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ VE TERTEMİZ. NADİR SU YEŞİLİ RENKTE.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  İTALYAN MURANO KALLAVİ BOY SU YEŞİLİ NADİR RENK JARDİNYER, UZUNLUK: 55 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ VE TERTEMİZ. NADİR SU YEŞİLİ RENKTE.

  TLSold
 • İSTANBUL TEMALI GÜMÜŞ KAPLAMA KOLEKSİYONLUK ZARF AÇACAĞI. BOYU YAKLAŞIK 17 cm. -SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  İSTANBUL TEMALI GÜMÜŞ KAPLAMA KOLEKSİYONLUK ZARF AÇACAĞI. BOYU YAKLAŞIK 17 cm. -SORUNSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1940-50'Lİ YILLARDAN KALMA PİRİÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA GÜL KABARTMALI METAL SUNUMLUK. AYAKLI MODEL. ÇAPI 18 cm.-YAŞININ İÇLERİNİ TAŞIYOR. BİR DEFORMASYON YOK FAKAT KAPLAMASI YIPRANMIŞ. BAKIM VE TEMİZLİK GEREKİR. HALİYLE.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  1940-50'Lİ YILLARDAN KALMA PİRİÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA GÜL KABARTMALI METAL SUNUMLUK. AYAKLI MODEL. ÇAPI 18 cm.-YAŞININ İÇLERİNİ TAŞIYOR. BİR DEFORMASYON YOK FAKAT KAPLAMASI YIPRANMIŞ. BAKIM VE TEMİZLİK GEREKİR. HALİYLE.

  TLSold
 • 144 ADET FOTOĞRAF VEYA KARTPOSTAL İÇİN ARŞİV DOLABI ŞEKLİNDE, TAMAMEN AHŞAP, DÖNER AYAKLI FOTOĞRAF / KARTPOSTAL ALBÜMÜ. EBAT: 21x18x16 cm.- 6 ADET AHŞAP DOSYANIN HERBİRİNE 24 KARTPOSTAL KONULUR. 9x14 STANDART KARTPOSTAL VEYA FOTOĞRAFLAR İÇİN. İÇİNDEKİ KARTPOSTALLAR FİYATA DAHİL DEĞİL. SADECE DOLAP .

  Lot No: 50

  Lot: 50

  144 ADET FOTOĞRAF VEYA KARTPOSTAL İÇİN ARŞİV DOLABI ŞEKLİNDE, TAMAMEN AHŞAP, DÖNER AYAKLI FOTOĞRAF / KARTPOSTAL ALBÜMÜ. EBAT: 21x18x16 cm.- 6 ADET AHŞAP DOSYANIN HERBİRİNE 24 KARTPOSTAL KONULUR. 9x14 STANDART KARTPOSTAL VEYA FOTOĞRAFLAR İÇİN. İÇİNDEKİ KARTPOSTALLAR FİYATA DAHİL DEĞİL. SADECE DOLAP .

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI MEISSEN UZUN PORSELEN VAZO. PORSELENLERİN MASERATİSİ. SADENİN ŞIKLIĞI.-YÜKSEKLİĞİ: 32 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. SORUNSUZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  1900 BAŞLARI MEISSEN UZUN PORSELEN VAZO. PORSELENLERİN MASERATİSİ. SADENİN ŞIKLIĞI.-YÜKSEKLİĞİ: 32 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. SORUNSUZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN İKİ ADET METAL TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI, VE MEŞRUBAT AÇACAĞI. KALİTELİ METAL MALZEMELERDEN İMAL.-GENİL OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDALAR. SAĞLAMLAR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  80'Lİ YILLARDAN İKİ ADET METAL TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI, VE MEŞRUBAT AÇACAĞI. KALİTELİ METAL MALZEMELERDEN İMAL.-GENİL OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDALAR. SAĞLAMLAR.

  TLSold
 • EL OYMASI AHŞAP BAYKUŞ BİBLO. KAYIN AĞACINDAN EL OYMA. ESKİ BİR İŞÇİLİK. GÖZ KISIMLARI SERT PLASTİK VEYA MİKA. BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  EL OYMASI AHŞAP BAYKUŞ BİBLO. KAYIN AĞACINDAN EL OYMA. ESKİ BİR İŞÇİLİK. GÖZ KISIMLARI SERT PLASTİK VEYA MİKA. BOYU YAKLAŞIK 8 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLAR, AVRUPA ÜRETİMİ , DAMGALI GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUMLUK. 150 GRAM.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE YÜKSEK KONDİSYONDA. EBATI:12X10X4 SANTİM

  Lot No: 54

  Lot: 54

  70'Lİ YILLAR, AVRUPA ÜRETİMİ , DAMGALI GÜMÜŞ KAPLAMA SUNUMLUK. 150 GRAM.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE YÜKSEK KONDİSYONDA. EBATI:12X10X4 SANTİM

  TLSold
 • İSTANBUL PORSELEN DAMGALI, ESKİ ÜRETİM, KLASİK FORM, PORSELEN TÜRK KAHVESİ FİNCANI. HARİKA İŞÇİLİK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  İSTANBUL PORSELEN DAMGALI, ESKİ ÜRETİM, KLASİK FORM, PORSELEN TÜRK KAHVESİ FİNCANI. HARİKA İŞÇİLİK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • GÜMÜŞ KAPLAMA 80'Lİ YILLAR İMALATI KÜÇÜK TEPSİ, SUNUMLUK. ÇAPI YAKLAŞIK 17 cm. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  GÜMÜŞ KAPLAMA 80'Lİ YILLAR İMALATI KÜÇÜK TEPSİ, SUNUMLUK. ÇAPI YAKLAŞIK 17 cm. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • GÜMÜŞ KAPLAMA KÜÇÜK TEPSİ. TEK KİŞİLİK. ESKİLERDEN. ÇAPI: 15 SANTİM.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, KIRIK, ÇATLAK VEYA DEFORMASYON YOK.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  GÜMÜŞ KAPLAMA KÜÇÜK TEPSİ. TEK KİŞİLİK. ESKİLERDEN. ÇAPI: 15 SANTİM.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, KIRIK, ÇATLAK VEYA DEFORMASYON YOK.

  TLSold
 • MASONS VİSTA , 1930'LARIN İMALATI İNGİLİZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. NADİR DAMGA. KLASİK. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-SIR TABAKASINDA DOĞAL . YAŞININ İZİ KILCAL YÜRÜMELER VAR. FİNCANDA VE TABAĞINDA KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  MASONS VİSTA , 1930'LARIN İMALATI İNGİLİZ PORSELEN KAHVE FİNCANI. NADİR DAMGA. KLASİK. EBAT OLARAK TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDA.-SIR TABAKASINDA DOĞAL . YAŞININ İZİ KILCAL YÜRÜMELER VAR. FİNCANDA VE TABAĞINDA KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • SEPET FORMUNDA İTALYAN MURANO CAM JARDİNYER. YÜKSEKLİĞİ: 34 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK , TABAN KISMINDA GÖZE ÇARPMAYAN ÇAPAKLANMA VAR. RESİMDE GÖRÜNÜYOR AMA PEK ANLAŞILMIYOR.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  SEPET FORMUNDA İTALYAN MURANO CAM JARDİNYER. YÜKSEKLİĞİ: 34 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK , TABAN KISMINDA GÖZE ÇARPMAYAN ÇAPAKLANMA VAR. RESİMDE GÖRÜNÜYOR AMA PEK ANLAŞILMIYOR.

  TLSold
 • ALMAN BİTBIRGER CAM BİRA BARDAĞI / KADEH. NADİR, KOLEKSİYONLUK. 0,4 L. HACMİNDE. BOY YAKLAŞIK 17 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  ALMAN BİTBIRGER CAM BİRA BARDAĞI / KADEH. NADİR, KOLEKSİYONLUK. 0,4 L. HACMİNDE. BOY YAKLAŞIK 17 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • KÜÇÜK TERRACOTTA ÇÖMLEK OBJE. FRANSIZ ATÖLYE İŞİ, ESKİ ÜRETİM.-SAĞLAM, SORUNSUZ. ESKİ İMALAT, AVRUPA YAPIMI. YERDİN YÜKSEKLİK: 11 SANTİM

  Lot No: 61

  Lot: 61

  KÜÇÜK TERRACOTTA ÇÖMLEK OBJE. FRANSIZ ATÖLYE İŞİ, ESKİ ÜRETİM.-SAĞLAM, SORUNSUZ. ESKİ İMALAT, AVRUPA YAPIMI. YERDİN YÜKSEKLİK: 11 SANTİM

  TLSold
 • 1950'LERDEN SAINT - AMAND FRANCE DAMGALI KOBALT VE ALTIN KONTÜRLÜ, SOFT RENKLEDE BİTKİ DEKORLU PORSELEN TABAK. ÇAP 24 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  1950'LERDEN SAINT - AMAND FRANCE DAMGALI KOBALT VE ALTIN KONTÜRLÜ, SOFT RENKLEDE BİTKİ DEKORLU PORSELEN TABAK. ÇAP 24 cm.-KUSURSUZ GÜZELLİKTE. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK.

  TLSold
 • HARLEY DAVİDSON KARTAL FİGÜRÜ METAL ARMA. EBAT : 7x7 cm-ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT YAPIŞTIRILMIŞ. KETAL DÖKÜM. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  HARLEY DAVİDSON KARTAL FİGÜRÜ METAL ARMA. EBAT : 7x7 cm-ARKASINDA ÇİFT TARAFLI BANT YAPIŞTIRILMIŞ. KETAL DÖKÜM. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • BLACK&WHİTE WHISKY BİBLO - PROMOSYON PUB DEKORU FİGÜR. SERT POLYESTER REÇİNE. OLDUKÇA AĞIR, DOLGUN.-EBATI: 26x18 cm. İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  BLACK&WHİTE WHISKY BİBLO - PROMOSYON PUB DEKORU FİGÜR. SERT POLYESTER REÇİNE. OLDUKÇA AĞIR, DOLGUN.-EBATI: 26x18 cm. İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA 1950-60 YILLARI ARASI İMALATI EL AYNASI, GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ. TAŞ AYNALI. EL İŞÇİLİĞİ.-AYNASI BİRAZ HAVLANMIŞ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ . ARKA KISMI TAŞLI. EBATI: 17x8 cm. ÇOK SIRADIŞI.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  ANTİKA 1950-60 YILLARI ARASI İMALATI EL AYNASI, GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ. TAŞ AYNALI. EL İŞÇİLİĞİ.-AYNASI BİRAZ HAVLANMIŞ. KONDİSYONU YAŞINA GÖRE İYİ . ARKA KISMI TAŞLI. EBATI: 17x8 cm. ÇOK SIRADIŞI.

  TLSold
 • İTALYAN BİORİNİ ALTIN KAPLAMA , HER YANI SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ. HARİKA BROŞ. TASARIM.-SORUNSUZ VE MÜKEMMEL KONDİSYONDA. EBATI: 10x7 SANTİM.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  İTALYAN BİORİNİ ALTIN KAPLAMA , HER YANI SWAROVSKİ TAŞLARIYLA BEZELİ. HARİKA BROŞ. TASARIM.-SORUNSUZ VE MÜKEMMEL KONDİSYONDA. EBATI: 10x7 SANTİM.

  TLSold
 • FRANSIZ LİMOGES PORSELEN, KELEBEK DESENLİ KÜÇÜK KALPLİ YÜZÜK-TAKI KUTUSU.-ÇAPI YAKLAŞIK 6 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  FRANSIZ LİMOGES PORSELEN, KELEBEK DESENLİ KÜÇÜK KALPLİ YÜZÜK-TAKI KUTUSU.-ÇAPI YAKLAŞIK 6 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • ANTİKA ÇİFT PANDÜLLÜ NADİR FORM POSTA TERAZİSİ. METAL MALZEME. SILATERAL MARKA.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER, YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  ANTİKA ÇİFT PANDÜLLÜ NADİR FORM POSTA TERAZİSİ. METAL MALZEME. SILATERAL MARKA.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BERABER, YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • KOLEKSİYONLUK ESKİ BİR SHOT BADAK. CAM BARDAK. KAVALA RESİMLİ. BOYU YAKLAŞIK 5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  KOLEKSİYONLUK ESKİ BİR SHOT BADAK. CAM BARDAK. KAVALA RESİMLİ. BOYU YAKLAŞIK 5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • CUMHURİYET BAŞLARI, ANTİKA TEK KEFELİ TERAZİ. TERAZİ GÖVDESİ VE ŞAKÜL PİRİNÇ, KEFE BAKIRDIR. KEFE ÇAPI:22 cm. TERAZİ UZUNLUĞU: 29 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. SAĞLAM DURUMDA. NİSPETEN BAKIM YAPILMIŞ VE TEMİZLENMİŞTİR.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  CUMHURİYET BAŞLARI, ANTİKA TEK KEFELİ TERAZİ. TERAZİ GÖVDESİ VE ŞAKÜL PİRİNÇ, KEFE BAKIRDIR. KEFE ÇAPI:22 cm. TERAZİ UZUNLUĞU: 29 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. SAĞLAM DURUMDA. NİSPETEN BAKIM YAPILMIŞ VE TEMİZLENMİŞTİR.

  TLSold
 • ROYAL MÜNCHEN DAMGALI ANTİKA KÜÇÜK PORSELEN BİBLO. 1930'LARIN ÜRETİMİ. -SOL ELİNDE ÜST PARÇA KOPUK BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 11 CM.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  ROYAL MÜNCHEN DAMGALI ANTİKA KÜÇÜK PORSELEN BİBLO. 1930'LARIN ÜRETİMİ. -SOL ELİNDE ÜST PARÇA KOPUK BUNUN DIŞINDA KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEKLİĞİ: 11 CM.

  TLSold
 • SERAMİK SANATÇISI MUHAMMET ALİYEV İMZALI SERAMİK, KEDİ ÇALIŞMASI. 2004 YILI.-EBAT: 20x22x8 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNUMYOR.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  SERAMİK SANATÇISI MUHAMMET ALİYEV İMZALI SERAMİK, KEDİ ÇALIŞMASI. 2004 YILI.-EBAT: 20x22x8 cm. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNUMYOR.

  TLSold
 • LİMOGES KAHVE FİNCANI. 1950'LERDEN. YÜKSEK NİTELİKLİ İŞÇİLİK, İNCECİK BİR PORSELEN. DESENLERİ GERÇEK ALTIN BOYAMA. STANDART TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ. İNCE İŞÇİLİKLİ.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  LİMOGES KAHVE FİNCANI. 1950'LERDEN. YÜKSEK NİTELİKLİ İŞÇİLİK, İNCECİK BİR PORSELEN. DESENLERİ GERÇEK ALTIN BOYAMA. STANDART TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ. İNCE İŞÇİLİKLİ.

  TLSold
 • FRANSIZ 1900'LER OPALİN , HARELİ VAZO. AKITMA DESEN. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. BOYU: 21 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  FRANSIZ 1900'LER OPALİN , HARELİ VAZO. AKITMA DESEN. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. BOYU: 21 cm.-KUSURSUZ KONDİSYONDA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • AHŞAP EL OYMASI AVRUPA İMALATI, BÜYÜK KASE. PAPATYA FORM. SERT VE AĞIR BİR AĞAÇTAN. ÇAPI YAKLAŞIK 24 Cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, KIRIK, ÇATLAK VEYA DEFORMASYON YOK.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  AHŞAP EL OYMASI AVRUPA İMALATI, BÜYÜK KASE. PAPATYA FORM. SERT VE AĞIR BİR AĞAÇTAN. ÇAPI YAKLAŞIK 24 Cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA, KIRIK, ÇATLAK VEYA DEFORMASYON YOK.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARDAN, FRANSIZ, ATÖLYE İŞİ, EL BOYAMA PORSELEN KALEMLİK/KUPA/BARDAK. YÜKSEKLİĞİ: 10 cm.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  50'Lİ YILLARDAN, FRANSIZ, ATÖLYE İŞİ, EL BOYAMA PORSELEN KALEMLİK/KUPA/BARDAK. YÜKSEKLİĞİ: 10 cm.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARDAN KALMA SIRADIŞI METAL TIRBİŞON. KOLEKSİYONCUSUNA. YAKLAŞIK 10 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  50'Lİ YILLARDAN KALMA SIRADIŞI METAL TIRBİŞON. KOLEKSİYONCUSUNA. YAKLAŞIK 10 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ESKİ ALMAN DAMGALI KÜÇÜK ZİN KUPA. TAKRİBİ 40'LI YILLAR. BOYU 5 BUÇUK cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE ESKİ HALİNE GELİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  ESKİ ALMAN DAMGALI KÜÇÜK ZİN KUPA. TAKRİBİ 40'LI YILLAR. BOYU 5 BUÇUK cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKTA. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE ESKİ HALİNE GELİR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MURANO CAM YUNUS BALIĞI BİBLO, ETİKETLİ. EBAT: 15 cm. KUSURSUZ İŞÇİLİK. HARİKA MAVİDEN ŞEFFAFA GEÇİŞLİ.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  MURANO CAM YUNUS BALIĞI BİBLO, ETİKETLİ. EBAT: 15 cm. KUSURSUZ İŞÇİLİK. HARİKA MAVİDEN ŞEFFAFA GEÇİŞLİ.-SORUNSUZ VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ PORSER, İNGİLİZ STİL KLASİK ÇAY VEYA KAHVE FİNCANI. KISA NESCAFE KUPASI EBATINDA.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  İNGİLİZ PORSER, İNGİLİZ STİL KLASİK ÇAY VEYA KAHVE FİNCANI. KISA NESCAFE KUPASI EBATINDA.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN ESKİ, İKİ ADET MUTFAK ALETİ. KETAL MALZEME. AVRUPA İMALATI. KABAK SOYACAĞI VE KONSERVE AÇACAĞI. -YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK YAPTIKTAN SONRA KULLANABİLİRSİNİZ.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  70'Lİ YILLARDAN ESKİ, İKİ ADET MUTFAK ALETİ. KETAL MALZEME. AVRUPA İMALATI. KABAK SOYACAĞI VE KONSERVE AÇACAĞI. -YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİK YAPTIKTAN SONRA KULLANABİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • FRANSIZ 1900 BAŞLARI HARELİ, AKITMA DESEN OPALİN. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİNDEN. TABAN BEYAZ. YEKPARE.-YÜKSEKLİĞİ : 26 cm. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  FRANSIZ 1900 BAŞLARI HARELİ, AKITMA DESEN OPALİN. BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİNDEN. TABAN BEYAZ. YEKPARE.-YÜKSEKLİĞİ : 26 cm. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KUSURSUZ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • BOHEMİA İŞÇİLİĞİ, ESKİ ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ, ALTIN BOYAMA KRİSTAL PARFÜM ŞİŞESİ. YÜKSEKLİĞİ: 15 cm. 1950'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ EL BOYAMA. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  BOHEMİA İŞÇİLİĞİ, ESKİ ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ, ALTIN BOYAMA KRİSTAL PARFÜM ŞİŞESİ. YÜKSEKLİĞİ: 15 cm. 1950'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ EL BOYAMA. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1950'Lİ YILLAR AVRUPA İMALATI, KOLEKSİYONLUK, SIRADIŞI METAL TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI. EBAT 11 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  1950'Lİ YILLAR AVRUPA İMALATI, KOLEKSİYONLUK, SIRADIŞI METAL TIRBİŞON / ŞARAP AÇACAĞI. EBAT 11 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • MURANO STİL, SICAK CAM İŞÇİLİĞİ MAVİ KUŞ BİBLO / KAĞIT AĞIRLIĞI. EBAT: 12x8 cm-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  MURANO STİL, SICAK CAM İŞÇİLİĞİ MAVİ KUŞ BİBLO / KAĞIT AĞIRLIĞI. EBAT: 12x8 cm-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  TLSold
 • 1950'LERİN ÜRETİMİ, İSPANYOL DELPRETE, SANDIK MALI KUTUSU VE ETİKETİ DAHİ MAHAFAZA EDİLMİŞ, CAM LİKÖR KARAF TAKIMI.-KUTU EBATI: 34x24 cm. HİÇ KULLANILMAMIŞ, BÜTÜN PARÇALAR KUSURSUZ. KÜÇÜK BİR PARÇASI BİLE MİSLİ FİYATLARA ALICI BULAN SPESİAL BİR ÜRÜN.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  1950'LERİN ÜRETİMİ, İSPANYOL DELPRETE, SANDIK MALI KUTUSU VE ETİKETİ DAHİ MAHAFAZA EDİLMİŞ, CAM LİKÖR KARAF TAKIMI.-KUTU EBATI: 34x24 cm. HİÇ KULLANILMAMIŞ, BÜTÜN PARÇALAR KUSURSUZ. KÜÇÜK BİR PARÇASI BİLE MİSLİ FİYATLARA ALICI BULAN SPESİAL BİR ÜRÜN.

  TLSold
 • İKİ ADET SMIRNOFF VOTKA SHOT CAM BARDAKLARI. KOLEKSİYONLUK. BOYLARI YAKLAŞIK 7 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ DURUMDALAR.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  İKİ ADET SMIRNOFF VOTKA SHOT CAM BARDAKLARI. KOLEKSİYONLUK. BOYLARI YAKLAŞIK 7 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ DURUMDALAR.

  TLSold
 • ESKİLERDEN İKİ ADET TIRBİŞON- AÇACAK. METAL VE SAĞLAM ÜRÜNLER.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMALLA BERABER İYİ DURUMDALAR. BİRAZ TEMİZLİK GEREKİR.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  ESKİLERDEN İKİ ADET TIRBİŞON- AÇACAK. METAL VE SAĞLAM ÜRÜNLER.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMALLA BERABER İYİ DURUMDALAR. BİRAZ TEMİZLİK GEREKİR.

  TLSold