Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,000 TL Starting Bid: 1,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA ÇOK NADİR ÇIKAN FRANKA SOLİDA RECORD KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK TEMİZ VE DERİ KILIFINDA.

MEKANİK OLARAK FAAL 1940'LARIN İMALATI. MUHTEMEL ÇOK AZ KULLANILMIŞ. ÖZEL OBJEKTİFLİ. EKSİKSİZ, HATASIZ.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA ÇOK NADİR ÇIKAN FRANKA SOLİDA RECORD KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK TEMİZ VE DERİ KILIFINDA.-MEKANİK OLARAK FAAL 1940'LARIN İMALATI. MUHTEMEL ÇOK AZ KULLANILMIŞ. ÖZEL OBJEKTİFLİ. EKSİKSİZ, HATASIZ.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA ÇOK NADİR ÇIKAN FRANKA SOLİDA RECORD KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK TEMİZ VE DERİ KILIFINDA.-MEKANİK OLARAK FAAL 1940'LARIN İMALATI. MUHTEMEL ÇOK AZ KULLANILMIŞ. ÖZEL OBJEKTİFLİ. EKSİKSİZ, HATASIZ.

  TLSold
 • ANTİKA OSMANLI PAZARI İÇİN ÜRETİLMİŞ MEMIS DAMGALI PORSELEN KAHVE FİNCANI. EL BOYAMA VE ÇOK İNCE BİR PORSELENİ VAR. KLASİK TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA OSMANLI PAZARI İÇİN ÜRETİLMİŞ MEMIS DAMGALI PORSELEN KAHVE FİNCANI. EL BOYAMA VE ÇOK İNCE BİR PORSELENİ VAR. KLASİK TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARDAN İSA FİGÜRLÜ HAÇ İKONA. AHŞAP ÜZERİ METAL DÖKÜM, ÇARMIHA GERİLMİŞ İSA FİGÜRÜ. İSA FİGÜRÜ PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. SIRADIŞI BİR İŞÇİLİK.-EBAT: 22x12 cm. GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. ASMAK İÇİN İPLER DAHİL DÖNEME AİT. BAŞUCU İKONASI.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  50'Lİ YILLARDAN İSA FİGÜRLÜ HAÇ İKONA. AHŞAP ÜZERİ METAL DÖKÜM, ÇARMIHA GERİLMİŞ İSA FİGÜRÜ. İSA FİGÜRÜ PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA. SIRADIŞI BİR İŞÇİLİK.-EBAT: 22x12 cm. GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. ASMAK İÇİN İPLER DAHİL DÖNEME AİT. BAŞUCU İKONASI.

  TLSold
 • ESKİ POLAROID FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR IMAGE PRO MODELİ. -KONDİSYON OLARAK GAYET TEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA. EKSİKSİZ. MEKANİK OLARAK FAAL. DOĞAL OLARAK KULLANILIP DENENMEDİ. BELİRTİLDİĞİ VE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ESKİ POLAROID FOTOĞRAF MAKİNESİ. NADİR IMAGE PRO MODELİ. -KONDİSYON OLARAK GAYET TEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA. EKSİKSİZ. MEKANİK OLARAK FAAL. DOĞAL OLARAK KULLANILIP DENENMEDİ. BELİRTİLDİĞİ VE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ.

  TLSold
 • 1940-50'Lİ YILLARIN İMALATI, MASİF AHŞAP GÖVDELİ ANTİKA KAHVE DEĞİRMENİ. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. KOLEKSİYONLUK. TABAN ÖLÇÜSÜ: 12,5x12,5 cm.-BİR MİKTAR YAŞININ İZLERİNİ TAŞISA DA, YAŞINA GÖRE GÖRE İYİ KONDİSYONDA. MEKANİZMA SAĞLAM VE ÇALIŞIYOR. BİR MİKTAR TEMİZLİK VE BAKIM YAPILIRSA KULLANMAK DAHİ MÜMKÜN.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  1940-50'Lİ YILLARIN İMALATI, MASİF AHŞAP GÖVDELİ ANTİKA KAHVE DEĞİRMENİ. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. KOLEKSİYONLUK. TABAN ÖLÇÜSÜ: 12,5x12,5 cm.-BİR MİKTAR YAŞININ İZLERİNİ TAŞISA DA, YAŞINA GÖRE GÖRE İYİ KONDİSYONDA. MEKANİZMA SAĞLAM VE ÇALIŞIYOR. BİR MİKTAR TEMİZLİK VE BAKIM YAPILIRSA KULLANMAK DAHİ MÜMKÜN.

  TLSold
 • ÇOK ÖZEL VE FARKLI İMALAT AHŞAP GÖVDELİ, ÜZERİ EL BOYAMA, 1940'LI YILLARIN İMALATI, AVRUPA KAHVE DEĞİRMENİ. KULP HARİÇ AHŞAP GÖVDE EBATI: 12x10x9 cm. TABAN :10x9 cm.-YAŞINAÜ BAĞLI DOĞAL AŞINMALAR OLMUŞSA DA , İYİ KONDİSYONDA. MEKANİZMA SAĞLAM VE ÇALIŞIR. BİR MİKTAR TEMİZLİK VE BAKIMLA KULLANMAK DAHİ MÜMKÜN OLABİLİR. EKSİKSİZ.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ÇOK ÖZEL VE FARKLI İMALAT AHŞAP GÖVDELİ, ÜZERİ EL BOYAMA, 1940'LI YILLARIN İMALATI, AVRUPA KAHVE DEĞİRMENİ. KULP HARİÇ AHŞAP GÖVDE EBATI: 12x10x9 cm. TABAN :10x9 cm.-YAŞINAÜ BAĞLI DOĞAL AŞINMALAR OLMUŞSA DA , İYİ KONDİSYONDA. MEKANİZMA SAĞLAM VE ÇALIŞIR. BİR MİKTAR TEMİZLİK VE BAKIMLA KULLANMAK DAHİ MÜMKÜN OLABİLİR. EKSİKSİZ.

  TLSold
 • OSMANLI VEYA EN AZ CUMHURİYETİN İLK YILLARI, DÖVME ÇELİK SATIR. UZUNLUĞU: 40 cm. ÇOK AĞIR VE MASİF. -ORJİNALİNE ZARAR VERMEDİN KISMİ TEMİZLİK VE BAKIM YAPILMIŞ. KESKİNLEŞTİRİLMİŞ, SAP KISMI CİLALANMIŞ VE RESTORE EDİLMİŞ.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  OSMANLI VEYA EN AZ CUMHURİYETİN İLK YILLARI, DÖVME ÇELİK SATIR. UZUNLUĞU: 40 cm. ÇOK AĞIR VE MASİF. -ORJİNALİNE ZARAR VERMEDİN KISMİ TEMİZLİK VE BAKIM YAPILMIŞ. KESKİNLEŞTİRİLMİŞ, SAP KISMI CİLALANMIŞ VE RESTORE EDİLMİŞ.

  TLSold
 • UNİCEF RESİMLİ, İMZALI SINIRLI İMALAT VE PATENTLİ, ALMAN HEINRICH VİLLEROY BOCH DAMGALI PORSELEN DUVAR TABAĞI. 1   ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  UNİCEF RESİMLİ, İMZALI SINIRLI İMALAT VE PATENTLİ, ALMAN HEINRICH VİLLEROY BOCH DAMGALI PORSELEN DUVAR TABAĞI. 1 ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • UNİCEF RESİMLİ, İMZALI SINIRLI İMALAT VE PATENTLİ, ALMAN HEINRICH VİLLEROY BOCH DAMGALI PORSELEN DUVAR TABAĞI. 2   ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  UNİCEF RESİMLİ, İMZALI SINIRLI İMALAT VE PATENTLİ, ALMAN HEINRICH VİLLEROY BOCH DAMGALI PORSELEN DUVAR TABAĞI. 2 ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN BERLİN DAMGALI, 1975 YILI NOELİ İÇİN ÜRETİLMİŞ, SINIRLI VE ÖZEL ÜRETİM, KOLEKSİYONLUK PORSELEN DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  ALMAN BERLİN DAMGALI, 1975 YILI NOELİ İÇİN ÜRETİLMİŞ, SINIRLI VE ÖZEL ÜRETİM, KOLEKSİYONLUK PORSELEN DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1976 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ SINIRLI ÜRETİM, BAVARIA DAMGALI PORSELEN YILBAŞI TABAĞI. DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  1976 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ SINIRLI ÜRETİM, BAVARIA DAMGALI PORSELEN YILBAŞI TABAĞI. DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KUSURSUZ VE SORUNSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • TAKRİBİ EN AZ 100 SENELİK DÖVME DEMİR USTASI TARAFINDAN YAPILMIŞ DEMİR ORAK. AĞIR VE KASİF İŞÇİLİK. BOYU YAKLAŞIK 30 cm. BAĞCI TİPİ ORAK.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, YAŞININ İZLERİ TAŞIYOR, BİRAZ ÇALIŞMA VE TEMİZLİKLE İL İMAL EDİLDİĞİ YILLARA GERİ DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  TAKRİBİ EN AZ 100 SENELİK DÖVME DEMİR USTASI TARAFINDAN YAPILMIŞ DEMİR ORAK. AĞIR VE KASİF İŞÇİLİK. BOYU YAKLAŞIK 30 cm. BAĞCI TİPİ ORAK.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, YAŞININ İZLERİ TAŞIYOR, BİRAZ ÇALIŞMA VE TEMİZLİKLE İL İMAL EDİLDİĞİ YILLARA GERİ DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • ALMAN MALI 80'Lİ YILLARIN İMALATI ÇELİK , SAP KISMI GÜMÜŞ KAPLAMA 6 ADET YEMEK BIÇAKLARI SETİ. STANDART YEMEK BIÇAKLARI EBATLARINDA TAKIM. ALMAN LÜKS KALİTE.-GAYET TEMİZ, SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ALMAN MALI 80'Lİ YILLARIN İMALATI ÇELİK , SAP KISMI GÜMÜŞ KAPLAMA 6 ADET YEMEK BIÇAKLARI SETİ. STANDART YEMEK BIÇAKLARI EBATLARINDA TAKIM. ALMAN LÜKS KALİTE.-GAYET TEMİZ, SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • ALMAN BAVARIA DAMGALI, 1976 YILI NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLEN, SINIRLI ÜRETİM PORSELEN BİRA KUPASI / TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KAPAK ÜST KISMINDA HAFİF EĞİLME VAR. KOLAYCA DÜZELİR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  ALMAN BAVARIA DAMGALI, 1976 YILI NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLEN, SINIRLI ÜRETİM PORSELEN BİRA KUPASI / TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KAPAK ÜST KISMINDA HAFİF EĞİLME VAR. KOLAYCA DÜZELİR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • BEYRUT TEMALI ALMAN , ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI /TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  BEYRUT TEMALI ALMAN , ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI /TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • KRALİYET VE ALMAN MUTFAĞI TEMALI, ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI/ TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  KRALİYET VE ALMAN MUTFAĞI TEMALI, ESKİ PORSELEN BİRA KUPASI/ TANKARD. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ALMAN İMALATI 70'Lİ YILLAR ÜRETİMİ ZİN KAPAKLI KRİSTAL CAM TANKARD. BİRA KUPASI. ÜZERİ ÖZEL OLARAK İŞLENMİŞ. KESME İŞÇİLİK. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ALMAN İMALATI 70'Lİ YILLAR ÜRETİMİ ZİN KAPAKLI KRİSTAL CAM TANKARD. BİRA KUPASI. ÜZERİ ÖZEL OLARAK İŞLENMİŞ. KESME İŞÇİLİK. ZIN KAPAKLI. KLASİK 0,5 L. STANDART EBATTA. BOYU 16 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • ALMAN ÖZEL ÜRETİM DAMGALI, ESKİ, UZUN FORMDA, BOYU YAKLAŞIK 20 cm. ANTİKA PORSELEN BİRA KUPASI / TARKARD. ZIN/KALAY KAPAKLI. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  ALMAN ÖZEL ÜRETİM DAMGALI, ESKİ, UZUN FORMDA, BOYU YAKLAŞIK 20 cm. ANTİKA PORSELEN BİRA KUPASI / TARKARD. ZIN/KALAY KAPAKLI. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. ÇOK NADİR . ÇOK CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 1991 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ SINIRLI ÜRETİM, BAVARIA WIEMMAR DAMGALI PORSELEN YILBAŞI TABAĞI. DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  1991 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ SINIRLI ÜRETİM, BAVARIA WIEMMAR DAMGALI PORSELEN YILBAŞI TABAĞI. DUVAR TABAĞI. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ VE DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 10 cm. TABAĞI BUNUNLA MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DETAY RESİMLERİNDEKİ ÜRÜN. ÇOK NADİR VE ÇOK UYGUN BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ VE DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 10 cm. TABAĞI BUNUNLA MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DETAY RESİMLERİNDEKİ ÜRÜN. ÇOK NADİR VE ÇOK UYGUN BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • 25. YIL ANISINA İMAL EDİLMİŞ, BELÇİKA MALI, 1992 YILI İMALATI PORSELEN ŞİŞE. PORSELEN KAPAKLI. ÇOK NADİR FORM. BOYU YAKLAŞIK 20 cm.-NADİR FORM. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  25. YIL ANISINA İMAL EDİLMİŞ, BELÇİKA MALI, 1992 YILI İMALATI PORSELEN ŞİŞE. PORSELEN KAPAKLI. ÇOK NADİR FORM. BOYU YAKLAŞIK 20 cm.-NADİR FORM. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • JOHNNIE WALKER AHŞAP RETRO BAR/CAFE TABELASI / TABLO. TAMAMEN EL YAPIMI. RETRO DÖNEM. EBAT: 43x30 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. HAFİF BOYA AŞINMALARI VAR O KADAR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  JOHNNIE WALKER AHŞAP RETRO BAR/CAFE TABELASI / TABLO. TAMAMEN EL YAPIMI. RETRO DÖNEM. EBAT: 43x30 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. HAFİF BOYA AŞINMALARI VAR O KADAR. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • İRAN İŞİ RENKLİ CAM ŞEKERLİK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇAPI 10 cm. BOYU KULP DAHİL 15 cm.-GAYET TEMİZ VE SORUNSUZ. SON RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ÇOK BELLİ OLMAYAN YARIM SANTİMLİK KÜÇÜK BİR ÇAPAKLANMA VAR. BAŞKA SORUNU YOK.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  İRAN İŞİ RENKLİ CAM ŞEKERLİK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇAPI 10 cm. BOYU KULP DAHİL 15 cm.-GAYET TEMİZ VE SORUNSUZ. SON RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ÇOK BELLİ OLMAYAN YARIM SANTİMLİK KÜÇÜK BİR ÇAPAKLANMA VAR. BAŞKA SORUNU YOK.

  TLSold
 • YAKLAŞIK 100 SENE ÖNCE BASILMIŞ, FRANSIZCA ÇOCUKLAR İÇİN DUA KİTABI. CEP BOY. ÖZEL KAPAKLI. EBAT YAKLAŞIK11x8 cm. SIRT KISMI TAMİRAT GÖRMÜŞ.-KİTAP EKSİKSİZ YAKLAŞIK 414 SAYFA. İÇİ İYİ SAYILIR HAFİEF NEM ALMIŞ, EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL DURUMU YOK.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  YAKLAŞIK 100 SENE ÖNCE BASILMIŞ, FRANSIZCA ÇOCUKLAR İÇİN DUA KİTABI. CEP BOY. ÖZEL KAPAKLI. EBAT YAKLAŞIK11x8 cm. SIRT KISMI TAMİRAT GÖRMÜŞ.-KİTAP EKSİKSİZ YAKLAŞIK 414 SAYFA. İÇİ İYİ SAYILIR HAFİEF NEM ALMIŞ, EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL DURUMU YOK.

  TLSold
 • SEVİMLİ KÖPEK ŞEKLİNDE YAKA İĞNESİ BROŞ. ALTIN KAPLAMA. EBAT YAKLAŞIK 5x4 cm.-TEMİZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  SEVİMLİ KÖPEK ŞEKLİNDE YAKA İĞNESİ BROŞ. ALTIN KAPLAMA. EBAT YAKLAŞIK 5x4 cm.-TEMİZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ.

  TLSold
 • ANTİKA TAKRİBİ 70-80 SENELİK DEMİR ORAK. DÖME İŞÇİLİKLİ. UZUNLUĞU 30 cm. ÇİÇEKÇİ ORAĞI.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, YAŞININ İZLERİ TAŞIYOR, BİRAZ ÇALIŞMA VE TEMİZLİKLE İL İMAL EDİLDİĞİ YILLARA GERİ DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  ANTİKA TAKRİBİ 70-80 SENELİK DEMİR ORAK. DÖME İŞÇİLİKLİ. UZUNLUĞU 30 cm. ÇİÇEKÇİ ORAĞI.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, YAŞININ İZLERİ TAŞIYOR, BİRAZ ÇALIŞMA VE TEMİZLİKLE İL İMAL EDİLDİĞİ YILLARA GERİ DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • ALMAN BAVARIA ROSLAU SERİSİ HARİKA PORSELEN FİNCAN. KAHVE FİNCANI. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDADIR. -SORUNSUZ VE TEMİZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  ALMAN BAVARIA ROSLAU SERİSİ HARİKA PORSELEN FİNCAN. KAHVE FİNCANI. EBAT OLARAK BİZDEKİ TÜRK KAHVESİ FİNCANLARI EBATINDADIR. -SORUNSUZ VE TEMİZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA LİMOGES PORSELEN TABAK. BERNARDAUD GABRİELLE SERİSİ ÖZEL İMALAT PORSELEN TABAK. ÖZEL İŞÇİLİK. ÇAPI : 24 cm.-MÜKEMMEL İŞÇİLİK. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ANTİKA LİMOGES PORSELEN TABAK. BERNARDAUD GABRİELLE SERİSİ ÖZEL İMALAT PORSELEN TABAK. ÖZEL İŞÇİLİK. ÇAPI : 24 cm.-MÜKEMMEL İŞÇİLİK. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 80 ÖNCESİ İMALATI, TERTEMİZ, DEPODAN ÇIKMA KABEYİ GÖSTEREN PUSULA. SERT PLASTİK MALZEME. ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm.-DEPODAN ÇIKMA TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  80 ÖNCESİ İMALATI, TERTEMİZ, DEPODAN ÇIKMA KABEYİ GÖSTEREN PUSULA. SERT PLASTİK MALZEME. ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm.-DEPODAN ÇIKMA TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • AHŞAP ESKİ BİR MASA ÜSTÜ NOTLUK / KARTVİZİTLİK,  ÇEŞİTLİ EVRAK VEYA OFİS MALZEMELERİ KOYMAK İÇİN DÜZENLEYİCİ. BÜYÜK EBAT. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 36 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA, TEMİZ. EBATLAR: 36x25x10 cm. AYNI ZAMANDA DUVARA ASMAK İÇİN ASMA YERİ MEVCUT.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  AHŞAP ESKİ BİR MASA ÜSTÜ NOTLUK / KARTVİZİTLİK, ÇEŞİTLİ EVRAK VEYA OFİS MALZEMELERİ KOYMAK İÇİN DÜZENLEYİCİ. BÜYÜK EBAT. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 36 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA, TEMİZ. EBATLAR: 36x25x10 cm. AYNI ZAMANDA DUVARA ASMAK İÇİN ASMA YERİ MEVCUT.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT AVRUPA YAPIMI ERKEK ÇOCUĞU PORSELEN BEBEK. İLGİNÇ YÜZ İFADESİ VAR. MİMİKLİ BEBEKLER NADİR ÇIKAR. BOYU YAKLAŞIK 40 cm. -GAYET TEMİZ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  ESKİ İMALAT AVRUPA YAPIMI ERKEK ÇOCUĞU PORSELEN BEBEK. İLGİNÇ YÜZ İFADESİ VAR. MİMİKLİ BEBEKLER NADİR ÇIKAR. BOYU YAKLAŞIK 40 cm. -GAYET TEMİZ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ÇOK CAZİP BİR AÇILIŞ FİYATIYLA.

  TLSold
 • SEVİMLİ KIYAFETLİ KIZ ÇOCUK PORSELEN BEBEK. ESKİ AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 25 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  SEVİMLİ KIYAFETLİ KIZ ÇOCUK PORSELEN BEBEK. ESKİ AVRUPA İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 25 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSIZ ETİKETLİ, YEREL KIYAFETLİ KOLEKSİYONLUK 50-60 YILLIK ÜLKE BEBEĞİ. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE DURUYOR. BENZER ÖRNEKLERİ OYUNCAK MÜZESİNDE BLUNUYOR.-GAYET TEMİZ. VİTRİNDE MUHAFAZA EDİLMİŞ. BOYU 22 cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  FRANSIZ ETİKETLİ, YEREL KIYAFETLİ KOLEKSİYONLUK 50-60 YILLIK ÜLKE BEBEĞİ. ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE DURUYOR. BENZER ÖRNEKLERİ OYUNCAK MÜZESİNDE BLUNUYOR.-GAYET TEMİZ. VİTRİNDE MUHAFAZA EDİLMİŞ. BOYU 22 cm.

  TLSold
 • TAMAMEN EL YAPIMI, 1940'LI YILLARIN İMALATI, MÜZELİK YEREL KIYAFETLİ, EL YAPIMI AVRUPA İMALATI BEBEK. BOYU YAKLAŞIK 24 cm. İYİ KONDİSYONDA.-KUMAŞ, KEÇE, KAĞIT HAMURU VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  TAMAMEN EL YAPIMI, 1940'LI YILLARIN İMALATI, MÜZELİK YEREL KIYAFETLİ, EL YAPIMI AVRUPA İMALATI BEBEK. BOYU YAKLAŞIK 24 cm. İYİ KONDİSYONDA.-KUMAŞ, KEÇE, KAĞIT HAMURU VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ.

  TLSold
 • 1960-80 YILLARI ARASI İMALATI İMALATI, AVRUPA YIPIMI YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN TÜRDEN. BOYU YAKLAŞIK 18 cm.-KUMAŞ, KEÇE, PLASTİK VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ. TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  1960-80 YILLARI ARASI İMALATI İMALATI, AVRUPA YIPIMI YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. KOLEKSİYONCULARI PEŞİNDEN KOŞTURAN TÜRDEN. BOYU YAKLAŞIK 18 cm.-KUMAŞ, KEÇE, PLASTİK VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ. TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1960'LARIN ÜRETİMİ, YEREL KIYAFETLİ AVRUPA İMALATI  ÜLKE BEBEĞİ, GÖZLERİ KAPANAN MODEL, NADİR ÇIKAR. BOYU 19 cm.-KUMAŞ, KEÇE, PLASİT VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ. İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  1960'LARIN ÜRETİMİ, YEREL KIYAFETLİ AVRUPA İMALATI ÜLKE BEBEĞİ, GÖZLERİ KAPANAN MODEL, NADİR ÇIKAR. BOYU 19 cm.-KUMAŞ, KEÇE, PLASİT VE ÇEŞİTLİ MALZEMELER KULLANILARAK İMAL EDİLMİŞ. İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MADENCİLİK FAKÜLTESİ PLAKET. AHŞAP ZEMİN ÜZERİ METAL. EBAT: 20x12 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MADENCİLİK FAKÜLTESİ PLAKET. AHŞAP ZEMİN ÜZERİ METAL. EBAT: 20x12 cm.-TEMİZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 80 ÖNCESİ İMALATI, KESME CAM İŞÇİLİKLİ 2 ADET KRİSTAL KÜL TABLASI.  TAMAMEN NESLİ TÜKENMİŞ BİR ZENAAT. AĞIR VE ETLİ ÜRÜNLER. İKİSİ DE AYNI DESENLERE SAHİP.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. ÇAPLARI YAKLAŞIK 11 cm.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  80 ÖNCESİ İMALATI, KESME CAM İŞÇİLİKLİ 2 ADET KRİSTAL KÜL TABLASI. TAMAMEN NESLİ TÜKENMİŞ BİR ZENAAT. AĞIR VE ETLİ ÜRÜNLER. İKİSİ DE AYNI DESENLERE SAHİP.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR. ÇAPLARI YAKLAŞIK 11 cm.

  TLSold
 • YILAN DERİSİ GÖRÜNÜMLÜ SUNU MEŞİN KAPLI, KROM NİTEL ESKİ KANYAK MATARASI. EBAT: 11x10 cm.-ESKİ ÜRÜN. HAFİF YIPRANMALARLA BERABER İYİ KONDİSYONDA. SIZDIRMAZ.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  YILAN DERİSİ GÖRÜNÜMLÜ SUNU MEŞİN KAPLI, KROM NİTEL ESKİ KANYAK MATARASI. EBAT: 11x10 cm.-ESKİ ÜRÜN. HAFİF YIPRANMALARLA BERABER İYİ KONDİSYONDA. SIZDIRMAZ.

  TLSold
 • ESKİ TENEKE FİLİT/POMPA/ BÖCEK İLAÇLAMA İÇİN. DARSAN MARKA.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ZAMANIN İZİNİ TAŞIYOR. POMPA VE İLAÇ HAZNESİ LEHİM YERİNDEN ÇIKMIŞ. LEHİMLEMEK LAZIM. POMPA ÇALIŞIYOR. HALİYLE.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  ESKİ TENEKE FİLİT/POMPA/ BÖCEK İLAÇLAMA İÇİN. DARSAN MARKA.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ZAMANIN İZİNİ TAŞIYOR. POMPA VE İLAÇ HAZNESİ LEHİM YERİNDEN ÇIKMIŞ. LEHİMLEMEK LAZIM. POMPA ÇALIŞIYOR. HALİYLE.

  TLSold
 • ROCKET MARKA ESKİ EL KANTARI. DEMİR VE PİRİNÇ KASA. 25 KİLOYA KADAR TARTAR. -ÇALIŞIR HALDE. TEMİZLENMİŞ VE BAKIMI YAPILMIŞ.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ROCKET MARKA ESKİ EL KANTARI. DEMİR VE PİRİNÇ KASA. 25 KİLOYA KADAR TARTAR. -ÇALIŞIR HALDE. TEMİZLENMİŞ VE BAKIMI YAPILMIŞ.

  TLSold
 • DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  DANSÖZ / GÖBEK DANSI KABARTMALI METAL HATIRA TABAĞI. BİR ZAMANLAR KAPALIÇARŞI'DA TURİSTLER İÇİN HATIRA OLARAK İMAL EDİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜZEL KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ESKİ METAL FONDÜ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.-KROM NİKEL MALZEME. YEMEKLERİ SICAK TUTMAK İÇİN ALTINDA İSPORTO YAKILARAK KULLANILIR. EBAT: 13x8 cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  ESKİ METAL FONDÜ. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ.-KROM NİKEL MALZEME. YEMEKLERİ SICAK TUTMAK İÇİN ALTINDA İSPORTO YAKILARAK KULLANILIR. EBAT: 13x8 cm.

  TLSold
 • ESKİ YILBAŞI ÇOCUK OYUNU. KÜÇÜK RULET. KUTUSU DAHİ MUHAFAZA EDİLMİŞ. ÇALIŞIR HALDE. PLASTİK MALZEMEDEN. ÇAPI 14 cm. ÇOCUK OYUNCAĞI.-ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. KÜÇÜK BİR BİLYE VEYA MİSKET İLE KULLANABİLİRSİNİZ.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  ESKİ YILBAŞI ÇOCUK OYUNU. KÜÇÜK RULET. KUTUSU DAHİ MUHAFAZA EDİLMİŞ. ÇALIŞIR HALDE. PLASTİK MALZEMEDEN. ÇAPI 14 cm. ÇOCUK OYUNCAĞI.-ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. KÜÇÜK BİR BİLYE VEYA MİSKET İLE KULLANABİLİRSİNİZ.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARIN İMALATI. ARKASI OYMALI AHŞAP SAÇ FIRÇASI. EBAT: 22x9 Cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  70'Lİ YILLARIN İMALATI. ARKASI OYMALI AHŞAP SAÇ FIRÇASI. EBAT: 22x9 Cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN UZUN İNŞAATÇI KERPETENİ. BOYU 26 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. AĞIZ KISMININ BİRAZ TRAŞLANMASI LAZIM. HALİYLE.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  70'Lİ YILLARDAN UZUN İNŞAATÇI KERPETENİ. BOYU 26 cm.-YAŞININ İZLERİNİ TAŞIMAKLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. AĞIZ KISMININ BİRAZ TRAŞLANMASI LAZIM. HALİYLE.

  TLSold
 • ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ ŞARAP AÇACAĞI, TIRBİŞON VE AYNI ZAMANDA MAGNET. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-HAFİF ETİKETİ AŞINMIŞ. SAĞLAM VE ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ ŞARAP AÇACAĞI, TIRBİŞON VE AYNI ZAMANDA MAGNET. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-HAFİF ETİKETİ AŞINMIŞ. SAĞLAM VE ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • 6 FONKSİYONLU ESKİ BİR ÇAKI. SAĞLAM KASA METAL MASİF BİR ÜRÜN.-FOTOĞRAFLARDA SIKINTI YAŞADIK DETAYLANDIRAMADIK FAKAT YÜKSEK NİTELİKLİ VE SAĞLAM BİR ÜRÜN.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  6 FONKSİYONLU ESKİ BİR ÇAKI. SAĞLAM KASA METAL MASİF BİR ÜRÜN.-FOTOĞRAFLARDA SIKINTI YAŞADIK DETAYLANDIRAMADIK FAKAT YÜKSEK NİTELİKLİ VE SAĞLAM BİR ÜRÜN.

  TLSold
 • FAMOUS GROUSE İSKOÇ VİSKİ CAM BARDAK. STANDART VİSKİ BARDAKLARI EBATINDA. NADİR KOLEKSİYONLUK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  FAMOUS GROUSE İSKOÇ VİSKİ CAM BARDAK. STANDART VİSKİ BARDAKLARI EBATINDA. NADİR KOLEKSİYONLUK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • HEINEKEN ALMAN BİRA BARDAĞI. 0,2 L. BOYU YAKLAŞIK 14 cm. CAM BARDAK. KOLEKSİYONLUK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  HEINEKEN ALMAN BİRA BARDAĞI. 0,2 L. BOYU YAKLAŞIK 14 cm. CAM BARDAK. KOLEKSİYONLUK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  TLSold
 • ALMAN FRANKENHEIM CAM BARDAK. ESKİ İMALAT. BOYU YAKLAŞIK 13 cm. 0,2 L.-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  ALMAN FRANKENHEIM CAM BARDAK. ESKİ İMALAT. BOYU YAKLAŞIK 13 cm. 0,2 L.-TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ALMAN HANNEN, ESKİ KOLEKSİYONLUK, CAM BİRA BARDAĞI. 0.2L. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-SAĞLAM, TEMİZ , KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ALMAN HANNEN, ESKİ KOLEKSİYONLUK, CAM BİRA BARDAĞI. 0.2L. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-SAĞLAM, TEMİZ , KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN SÜNNER BİRA BARDAĞI. CAM BARDAK. 0,4.L. BOYU 18 cm-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ, TEMİZ.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ALMAN SÜNNER BİRA BARDAĞI. CAM BARDAK. 0,4.L. BOYU 18 cm-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ, TEMİZ.

  TLSold
 • PERONİ CAM BİRA BARDAĞI. KOLEKSİYONLUK. 0,2. L. BOYU YAKLAŞIK 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PERONİ CAM BİRA BARDAĞI. KOLEKSİYONLUK. 0,2. L. BOYU YAKLAŞIK 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TEMİZ.

  TLSold
 • ALMAN GOLD BEER CAM BİRA BARDAĞI. KOLEKSİYONLUK. 0,2.L. BOYU YAKLAŞIK 14 cm.-SAĞLAM, SORUNSUZ.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ALMAN GOLD BEER CAM BİRA BARDAĞI. KOLEKSİYONLUK. 0,2.L. BOYU YAKLAŞIK 14 cm.-SAĞLAM, SORUNSUZ.

  TLSold
 • IRISH KLASİK LEPRECHAUN RESİMLİ, İRLANDA CAM VİSKİ BARDAĞI. STARDART VİSKİ BARDAKLARI EBATINDA.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  IRISH KLASİK LEPRECHAUN RESİMLİ, İRLANDA CAM VİSKİ BARDAĞI. STARDART VİSKİ BARDAKLARI EBATINDA.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ, YENİ RAKI CAM RAKI BARDAĞI. STANDART, KLASİK EBATTA. NADİR ÇIKAR.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  ESKİ, YENİ RAKI CAM RAKI BARDAĞI. STANDART, KLASİK EBATTA. NADİR ÇIKAR.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • BLUE MOON BİRA BARDAĞI. ÇAM BARDAK. KOLEKSİYONLUK. BOYU YAKLAŞIK 17 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  BLUE MOON BİRA BARDAĞI. ÇAM BARDAK. KOLEKSİYONLUK. BOYU YAKLAŞIK 17 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • ESKİ İMALAT KESME CAM İŞÇİLİĞİ KRİSTAL VAZO. AVRUPA İMALATI. MUHTEMEL ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ. TAMAMEN EL KESME DESENLİ. VAZO BOYU 24 cm. ağız çapı 11 CM.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, GAYET İYİ DURUMDA. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  ESKİ İMALAT KESME CAM İŞÇİLİĞİ KRİSTAL VAZO. AVRUPA İMALATI. MUHTEMEL ÇEKOSLAVAK DÖNEMİ. TAMAMEN EL KESME DESENLİ. VAZO BOYU 24 cm. ağız çapı 11 CM.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR, GAYET İYİ DURUMDA. CAZİP BİR BAŞLANGIÇ FİYATIYLA.

  TLSold
 • COCA COLA ESKİ METAL TEPSİ. -HAFİF AŞINMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  COCA COLA ESKİ METAL TEPSİ. -HAFİF AŞINMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • COCA COLA PEÇETELİK VE İKİ ADET TUZLUK VE BİBERLİĞİ İLE BİRLİKTE.-KOLEKSİYONLUK TERTENİZ. SERT PLASTİK MALZEMEDEN.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  COCA COLA PEÇETELİK VE İKİ ADET TUZLUK VE BİBERLİĞİ İLE BİRLİKTE.-KOLEKSİYONLUK TERTENİZ. SERT PLASTİK MALZEMEDEN.

  TLSold
 • 3 ADET 80'Lİ YILLARDAN KALMA OKULLAR İÇİN PERGEL. KOLEKSİYONLUK.-YÜKSEK KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  3 ADET 80'Lİ YILLARDAN KALMA OKULLAR İÇİN PERGEL. KOLEKSİYONLUK.-YÜKSEK KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI ÇOK TEMİZ VE İRİ BOYDA, NADİR ÇIKAN MİMİKLİ PORSELEN HARİKA BEBEK. BAŞ, EL VE AYAK KISIMLARI PORSELEN. İRİ BOY. BOYU YAKLAŞIK 55 cm.-TERTEMİZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ GİBİ. SANDIK MALI.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  AVRUPA İMALATI ÇOK TEMİZ VE İRİ BOYDA, NADİR ÇIKAN MİMİKLİ PORSELEN HARİKA BEBEK. BAŞ, EL VE AYAK KISIMLARI PORSELEN. İRİ BOY. BOYU YAKLAŞIK 55 cm.-TERTEMİZ VE HİÇ KULLANILMAMIŞ GİBİ. SANDIK MALI.

  TLSold
 • ANTİKA 1940'LI YILLAR, BAVARI BÖLGESİ BARAUTHER WALDASSEN DAMGALI PORSELEN HARİKA İŞÇİLİKLİ, ÇAY VEYA DUBLE KAHVE FİNCANI. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK 7,5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  ANTİKA 1940'LI YILLAR, BAVARI BÖLGESİ BARAUTHER WALDASSEN DAMGALI PORSELEN HARİKA İŞÇİLİKLİ, ÇAY VEYA DUBLE KAHVE FİNCANI. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK 7,5 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. KUSURSUZ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • BLACK LABEL MİNYATÜR İÇKİ ŞİŞESİ. KOLEKSİYONLUK CAM ŞİŞE. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  BLACK LABEL MİNYATÜR İÇKİ ŞİŞESİ. KOLEKSİYONLUK CAM ŞİŞE. BOYU YAKLAŞIK 11 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • 1951 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MATBAASI BASIMI, 1. BASKI KİTAP. MİKROP AVCILARI. AKADEMİK BOY. YAZAR PAUL DE KRUIF. 380 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  1951 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MATBAASI BASIMI, 1. BASKI KİTAP. MİKROP AVCILARI. AKADEMİK BOY. YAZAR PAUL DE KRUIF. 380 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  TLSold
 • OSMANLI EDEBİYATINA HAZIRLIK DERSLERİ. 1948 ÜÇLER BASIMEVİ. YAZAR AHMET CEVAT EMRE. AKADEMİK BOY. YAZAR TARAFINDAN İMZALI. 160 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  OSMANLI EDEBİYATINA HAZIRLIK DERSLERİ. 1948 ÜÇLER BASIMEVİ. YAZAR AHMET CEVAT EMRE. AKADEMİK BOY. YAZAR TARAFINDAN İMZALI. 160 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  TLSold
 • 1957 BASIMI ATATÜRK VE DEVRİMLERİ BİBLİYOGRAFYASI. TÜRK TARİH KURUMU BASIMEVİ. AKADEMİK BOY.  144 SAYFA.-YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. EKSİĞİ VEYA YIRTIĞI YOK.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  1957 BASIMI ATATÜRK VE DEVRİMLERİ BİBLİYOGRAFYASI. TÜRK TARİH KURUMU BASIMEVİ. AKADEMİK BOY. 144 SAYFA.-YAŞINA GÖRE İYİ KONDİSYONDA. EKSİĞİ VEYA YIRTIĞI YOK.

  TLSold
 • 1956 BASIMI BÜYÜK TÜRK İNKİLABI. YAZAR ZİYA ŞAKİR. BİRİNCİ KİTAP. AKADEMİK BOY. 88 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  1956 BASIMI BÜYÜK TÜRK İNKİLABI. YAZAR ZİYA ŞAKİR. BİRİNCİ KİTAP. AKADEMİK BOY. 88 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  TLSold
 • 1950 MEB BASIMI, KİTAP. ETRAFIMIZDAKİ KAİNAT. SİR JAMES JEANS. AKADEMİK BOY. 320 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  1950 MEB BASIMI, KİTAP. ETRAFIMIZDAKİ KAİNAT. SİR JAMES JEANS. AKADEMİK BOY. 320 SAYFA.-KAPAĞI BİRAZ YIPRANMIŞ, İÇİ İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR DURUMU YOK.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BASILMIŞ, 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI ELLE RENKLENDİRİLMİŞ, ARKASI OSMANLICA YAZILI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  OSMANLI DÖNEMİ BASILMIŞ, 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI ELLE RENKLENDİRİLMİŞ, ARKASI OSMANLICA YAZILI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, RENKLENDİRİLMİŞ, FRANSIZ, ARKASI YAZILI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, RENKLENDİRİLMİŞ, FRANSIZ, ARKASI YAZILI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, POSTADAN HİÇ GEÇMEMİŞ, HİÇ GÖNDERİLMEMİŞ, ÇOK İYİ DURUMDA FRANSIZ KARTPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, POSTADAN HİÇ GEÇMEMİŞ, HİÇ GÖNDERİLMEMİŞ, ÇOK İYİ DURUMDA FRANSIZ KARTPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, 1919 YILINDA ARKASI YAZILMIŞ VE GÖNDERİLMİŞ, ESKİ KARTPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ, 1919 YILINDA ARKASI YAZILMIŞ VE GÖNDERİLMİŞ, ESKİ KARTPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1936 YILINDA GÖNDERİLMİŞ VE ARKASI YAZILMIŞ, FRANSIZ KARTPOSTAL.-EBAT 9x14 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  1936 YILINDA GÖNDERİLMİŞ VE ARKASI YAZILMIŞ, FRANSIZ KARTPOSTAL.-EBAT 9x14 cm.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, RENKLENDİRİLMİŞ, FRANSIZ, ARKASI YAZILI , ÇOCUK TEMALI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARI BASILMIŞ, RENKLENDİRİLMİŞ, FRANSIZ, ARKASI YAZILI , ÇOCUK TEMALI KARTPOSTAL. POSTADAN GEÇMİŞ. EBAT: 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. ARKASI HİÇ YAZILMAMIŞ, KADIN FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. ARKASI HİÇ YAZILMAMIŞ, KADIN FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. ÇOCUKLAR TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. ÇOCUKLAR TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. , SEVDA / SEVGİLİLER TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. , SEVDA / SEVGİLİLER TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • 1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. SEVDA / SEVGİLİLER TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  1. DÜNYA SAVAŞI YILLARINDA BASILMIŞ. SEVDA / SEVGİLİLER TEMALI FOTOKARTI / KARPOSTAL. 9x14 cm.-RESİMDEKİ GİBİ İYİ DURUMDA.

  TLSold