Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 1,000 TL Starting Bid: 1,000 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA PARCO MEKANİK HESAP MAKİNESİ. 1930'LARDAN. ÇOK NADİR ÇIKAN BİR MARKA.

MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR DURUMDA VE KONDİSYON OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. BİR MİKTAR BOYA AŞINMALARI DOĞAL.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA PARCO MEKANİK HESAP MAKİNESİ. 1930'LARDAN. ÇOK NADİR ÇIKAN BİR MARKA.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR DURUMDA VE KONDİSYON OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. BİR MİKTAR BOYA AŞINMALARI DOĞAL.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA PARCO MEKANİK HESAP MAKİNESİ. 1930'LARDAN. ÇOK NADİR ÇIKAN BİR MARKA.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR DURUMDA VE KONDİSYON OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. BİR MİKTAR BOYA AŞINMALARI DOĞAL.

  TLSold
 • TENTO MARKA ESKİ, SOVYET DÖNEMİ İMALATI DÜRBÜN. X 50 OPTİK. -HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDA FAKAT BİR TARAFINDAKİ MERCEK İÇERİ DOĞRU KAYMIŞ. BASİT BİR SORUN FAKAT HALİYLE DİYORUZ.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  TENTO MARKA ESKİ, SOVYET DÖNEMİ İMALATI DÜRBÜN. X 50 OPTİK. -HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDA FAKAT BİR TARAFINDAKİ MERCEK İÇERİ DOĞRU KAYMIŞ. BASİT BİR SORUN FAKAT HALİYLE DİYORUZ.

  TLSold
 • ANTİKA GOEBEL ORMAN HAYVANLARI SERİSİ, 1930'LARIN DAMGASI, PORSELEN KUŞ BİBLO. EBAT: 12x7x6 cm.-SORUNSUZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ANTİKA GOEBEL ORMAN HAYVANLARI SERİSİ, 1930'LARIN DAMGASI, PORSELEN KUŞ BİBLO. EBAT: 12x7x6 cm.-SORUNSUZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA 1940'LARIN MUHTEMEL FRANSIZ BRONZ HOKKA. ART NOUVEAU TARZINDA. NADİR ÇIKAN BİR FORM. EBAT: 19x13 santim.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ZAMAN İÇİNDE DOĞAL OLARAK RENGİ KARARMIŞ. YAŞININ GÖSTERGESİ. ORJİNAL VE YÜKSEK NİTELİKLİ İŞÇİLİK.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  ANTİKA 1940'LARIN MUHTEMEL FRANSIZ BRONZ HOKKA. ART NOUVEAU TARZINDA. NADİR ÇIKAN BİR FORM. EBAT: 19x13 santim.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ZAMAN İÇİNDE DOĞAL OLARAK RENGİ KARARMIŞ. YAŞININ GÖSTERGESİ. ORJİNAL VE YÜKSEK NİTELİKLİ İŞÇİLİK.

  TLSold
 • ANTİKA AGFA PARAMAT FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA. MAKİNE 1950'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ. -GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ANTİKA AGFA PARAMAT FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA. MAKİNE 1950'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ. -GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • SUPER ZENITH JAPON MALI, ESKİ  DÜRBÜN. EBAT: 11x11 cm.-DÜRBÜN KONDİSYONU İYİ. MERCEKLAR SAĞLAM TEMİZ ANCAK SOL GÖZ MERCEKLER TEMİZ OLMASINA RAĞMEN BULANIK GÖSTERİYOR. MUHTEMEL BİR AYARSIZLIK SÖZKONUSU.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  SUPER ZENITH JAPON MALI, ESKİ DÜRBÜN. EBAT: 11x11 cm.-DÜRBÜN KONDİSYONU İYİ. MERCEKLAR SAĞLAM TEMİZ ANCAK SOL GÖZ MERCEKLER TEMİZ OLMASINA RAĞMEN BULANIK GÖSTERİYOR. MUHTEMEL BİR AYARSIZLIK SÖZKONUSU.

  TLSold
 • 19.YY KADIN SİLÜETLİ FRANSIZ ART NOUVEAU SUNUMLUK. BAKIR ÜZERİ  GÜMÜŞ SIVAMA. NADİDE BİR PARÇA. OLAĞANÜSTÜ İŞÇİLİK,-ÜZERİNDEKİ DESENLER KABARTMADIR. EŞSİZ BİR PARÇA. EBAT: 13x9 santim. BÜYÜK MÜZAYEDELERDE MİSLİ FİYATA ALICI ALICI BULAN KOLEKSİYORLUK BİR ÜRÜN. TAKRİBİ 150-200 GRAM AĞIRLIĞINDA.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  19.YY KADIN SİLÜETLİ FRANSIZ ART NOUVEAU SUNUMLUK. BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ SIVAMA. NADİDE BİR PARÇA. OLAĞANÜSTÜ İŞÇİLİK,-ÜZERİNDEKİ DESENLER KABARTMADIR. EŞSİZ BİR PARÇA. EBAT: 13x9 santim. BÜYÜK MÜZAYEDELERDE MİSLİ FİYATA ALICI ALICI BULAN KOLEKSİYORLUK BİR ÜRÜN. TAKRİBİ 150-200 GRAM AĞIRLIĞINDA.

  TLSold
 • 19. YY SONLARI İMALATI VE DÖNEM DAMGALI, RW RUDOLSTADT DAMGALI, MUNTEŞEM İŞÇİLİKLİ KEÇİ ÇOBANI KIZ PONSELEN BİBLO. ÇOK NADİR DAMGA. BOYU YAKLAŞIK 24 cm.-KONDİSYON GAYET İYİ DURUMDA. SORUNSUZ GÜNÜMÜZE KADAR GELMİŞ. ÇOK NADİR BİR DAMGA VE FİGÜR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  19. YY SONLARI İMALATI VE DÖNEM DAMGALI, RW RUDOLSTADT DAMGALI, MUNTEŞEM İŞÇİLİKLİ KEÇİ ÇOBANI KIZ PONSELEN BİBLO. ÇOK NADİR DAMGA. BOYU YAKLAŞIK 24 cm.-KONDİSYON GAYET İYİ DURUMDA. SORUNSUZ GÜNÜMÜZE KADAR GELMİŞ. ÇOK NADİR BİR DAMGA VE FİGÜR.

  TLSold
 • RİDGWAY İNGİLİZ 1950'LERİN DAMGASI PORSELEN EL BOYAMA KASE. ÇAPI YAKLAŞIK 13 cm.-SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  RİDGWAY İNGİLİZ 1950'LERİN DAMGASI PORSELEN EL BOYAMA KASE. ÇAPI YAKLAŞIK 13 cm.-SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • SERAMİK SANATÇISI MUHAMMED ALİYEV İMZALI SURREAL SERAMİK AT KAFASI BİBLO. BOY 38 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  SERAMİK SANATÇISI MUHAMMED ALİYEV İMZALI SURREAL SERAMİK AT KAFASI BİBLO. BOY 38 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN OYUNCAK, TAMBURALI TÜFEK FORMUNDA, ÇATAPAT TABANCASI. DEPODAN ÇIKMA. SORUNSUZ VE TERTEMİZ. ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUĞU: 29 cm.-METAL MALZEMEDEN. SAP KISMI SERT PLASTİK.  MENŞEİ MUHTEMEL AMERİKAN. BÜYÜK ÇATAPAT KAPSÜLLERİ İLE ÇALIŞIYOR. İÇİNDE BİR ADET MEVCUT. SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  80'Lİ YILLARDAN OYUNCAK, TAMBURALI TÜFEK FORMUNDA, ÇATAPAT TABANCASI. DEPODAN ÇIKMA. SORUNSUZ VE TERTEMİZ. ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUĞU: 29 cm.-METAL MALZEMEDEN. SAP KISMI SERT PLASTİK. MENŞEİ MUHTEMEL AMERİKAN. BÜYÜK ÇATAPAT KAPSÜLLERİ İLE ÇALIŞIYOR. İÇİNDE BİR ADET MEVCUT. SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  TLSold
 • FRANSIZ, PATENTLİ ÇİZGİFİLM KARAKTERİ HIRSIZ KARGA, PORSELEN BİBLO. PATENTLİ BİR ÜRÜNDÜR. SOLDAN SAĞA YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ BİR GÜZELLİK, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  FRANSIZ, PATENTLİ ÇİZGİFİLM KARAKTERİ HIRSIZ KARGA, PORSELEN BİBLO. PATENTLİ BİR ÜRÜNDÜR. SOLDAN SAĞA YAKLAŞIK 4 cm.-KUSURSUZ BİR GÜZELLİK, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN, ANTİKA ÇANTALI SEYEHAT SAATİ. 1940'LARIN ÜRETİMİ. KURMALI VE ALARMLI. SAAT VE ALARM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. KAPALI HALDE KUTU EBATI: 9x9 cm:-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  ALMAN, ANTİKA ÇANTALI SEYEHAT SAATİ. 1940'LARIN ÜRETİMİ. KURMALI VE ALARMLI. SAAT VE ALARM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. KAPALI HALDE KUTU EBATI: 9x9 cm:-YAŞINA GÖRE GAYET İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • OSMANLI SUBAYI MERASİM KILICI FORMUNDA ZARF AÇACAĞI. MİTAL MALZEMEDEN, SIRADIŞI VE KOLEKSİYONLUK. UZUNLUK: 27 cm.-TEMİZ VE KALİTELİ BİR İŞÇİLİK.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  OSMANLI SUBAYI MERASİM KILICI FORMUNDA ZARF AÇACAĞI. MİTAL MALZEMEDEN, SIRADIŞI VE KOLEKSİYONLUK. UZUNLUK: 27 cm.-TEMİZ VE KALİTELİ BİR İŞÇİLİK.

  TLSold
 • İNGİLİZ KRALİYET DAMGALI 1930'LARIN ÜRETİMİ, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI, ÖZEL İMALAT ÇOK İNCE CAMDAN HATIRA BARDAĞI. YÜKSEKLİĞİ 9 cm.-SIRADIŞI VE KOLEKSİYONLUK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜMÜŞÜ ZAMAN İÇİNDE DOĞAL KARARMA YAŞAMIŞ İSTERSENİZ PARLATICILARLA İLK GÜNKÜ HALİNE GELİR.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  İNGİLİZ KRALİYET DAMGALI 1930'LARIN ÜRETİMİ, DERİN GÜMÜŞ KAPLAMA ZARFLI, ÖZEL İMALAT ÇOK İNCE CAMDAN HATIRA BARDAĞI. YÜKSEKLİĞİ 9 cm.-SIRADIŞI VE KOLEKSİYONLUK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. GÜMÜŞÜ ZAMAN İÇİNDE DOĞAL KARARMA YAŞAMIŞ İSTERSENİZ PARLATICILARLA İLK GÜNKÜ HALİNE GELİR.

  TLSold
 • FRANSIZ LİMOGES TASARIMCI DAMGALI COMINION İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ PORSELEN KUTU. ÇAPI: 8 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  FRANSIZ LİMOGES TASARIMCI DAMGALI COMINION İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ PORSELEN KUTU. ÇAPI: 8 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • SÜMERBANK YARIMCA DÖNEMİNDE İMAL EDİLMİŞ DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ARTIK DAHA NADİR ÇIKIYOR. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  SÜMERBANK YARIMCA DÖNEMİNDE İMAL EDİLMİŞ DAMGALI PORSELEN ÇAY FİNCANI. ARTIK DAHA NADİR ÇIKIYOR. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BAKIR TAS. ASKERİYEDE KULLANILAN TASLARDAN. ÇORBA TASI. 1800 SONLARI.  ÇAPI:12 cm. -RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. YAŞINA GÖRE DİRİDİR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  OSMANLI DÖNEMİ BAKIR TAS. ASKERİYEDE KULLANILAN TASLARDAN. ÇORBA TASI. 1800 SONLARI. ÇAPI:12 cm. -RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. YAŞINA GÖRE DİRİDİR.

  TLSold
 • ANTİKA , ALMAN, ÜNLÜ VILLEROY&BOCH DAMGALI, BALMORAL SERİSİ, İNGİLİZ COUNTRY STİL, ÇİFT KULPLU ÇORBA FİNCAN VE TABAĞI.-ÖZEL SERİ. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 11 cm. SORUNSUZ VE TERTEMİZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ANTİKA , ALMAN, ÜNLÜ VILLEROY&BOCH DAMGALI, BALMORAL SERİSİ, İNGİLİZ COUNTRY STİL, ÇİFT KULPLU ÇORBA FİNCAN VE TABAĞI.-ÖZEL SERİ. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 11 cm. SORUNSUZ VE TERTEMİZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ BERNARD PORSELEN KEMANCI ÇOCUK BİBLOSU. BÜSKÜVİ PORSELEN. 1950'LERDEN. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. KOLEKSİYONLUK. BİBLO BOYU: 14 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SAĞLAM VE TEMİZ.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  ESKİ BERNARD PORSELEN KEMANCI ÇOCUK BİBLOSU. BÜSKÜVİ PORSELEN. 1950'LERDEN. GÜZEL BİR İŞÇİLİK. KOLEKSİYONLUK. BİBLO BOYU: 14 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SAĞLAM VE TEMİZ.

  TLSold
 • 1950'LERDEN İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA. GÜMÜŞ PASPARTULU KADİFE ZEMİNLİ VE ORTASINDA YAĞLIBOYA  EL YAPIMI ÇİÇEK RESMİ BULUNAN DUVAR DEKORU. EBAT: 21x14 cm.-BELKİ UYGUN BİR ÇERÇEVEDE HARİKA GÖRÜNÜR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  1950'LERDEN İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA. GÜMÜŞ PASPARTULU KADİFE ZEMİNLİ VE ORTASINDA YAĞLIBOYA EL YAPIMI ÇİÇEK RESMİ BULUNAN DUVAR DEKORU. EBAT: 21x14 cm.-BELKİ UYGUN BİR ÇERÇEVEDE HARİKA GÖRÜNÜR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • AVRUPA YAPIMI, İMZALI SULUBOYA RESİM. TAKRİBİ 50-60 YILLIK. KALIN KARTON ÜZERİNE. RESİM ÜZERİ KORUYUCU OLSUN DİYE VERNİKLENMİŞ. EBAT: 24x18 cm.-UYGUN BİR ÇERÇEVEDE ÇOK GÜZEL GÖRÜNECEKTİR. DETAY RESİMLERİNİ İNCELEYİN YÜTFEN İMZASI MEVCUT.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  AVRUPA YAPIMI, İMZALI SULUBOYA RESİM. TAKRİBİ 50-60 YILLIK. KALIN KARTON ÜZERİNE. RESİM ÜZERİ KORUYUCU OLSUN DİYE VERNİKLENMİŞ. EBAT: 24x18 cm.-UYGUN BİR ÇERÇEVEDE ÇOK GÜZEL GÖRÜNECEKTİR. DETAY RESİMLERİNİ İNCELEYİN YÜTFEN İMZASI MEVCUT.

  TLSold
 • HARP SPORLARI VE UÇAK TAŞIMACILIĞI (HAVACILIK) İLE İLGİLİ 1928 BASIMI OSMANLICA KİTAP CİLDİ / PARÇA. -EBAT YAKLAŞIK:28x30 cm. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ , HALİYLE.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  HARP SPORLARI VE UÇAK TAŞIMACILIĞI (HAVACILIK) İLE İLGİLİ 1928 BASIMI OSMANLICA KİTAP CİLDİ / PARÇA. -EBAT YAKLAŞIK:28x30 cm. RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ , HALİYLE.

  TLSold
 • 1850'Lİ YILLAR  OSMANLI KILIÇ DANSI YAPAN KNESİNG İMZALI TAŞ BASKI GRAVÜR.  ÇERÇEVE EBATI: 32x26 cm.-GRAVÜR 1820-50 ARASI ÇIKAN NADİR BİR KİTAPTAN. YENİ BASKI DEĞİL, ORJİNAL DÖNEM BASKISI. 1820-40 ARASI YILLARA AİT.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  1850'Lİ YILLAR OSMANLI KILIÇ DANSI YAPAN KNESİNG İMZALI TAŞ BASKI GRAVÜR. ÇERÇEVE EBATI: 32x26 cm.-GRAVÜR 1820-50 ARASI ÇIKAN NADİR BİR KİTAPTAN. YENİ BASKI DEĞİL, ORJİNAL DÖNEM BASKISI. 1820-40 ARASI YILLARA AİT.

  TLSold
 • FRANSIZ, SERTİFİKALI D'ARTISTE DAMGALI ÖZEL SERİNİN PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCANI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBAT. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  FRANSIZ, SERTİFİKALI D'ARTISTE DAMGALI ÖZEL SERİNİN PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCANI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBAT. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 8 cm. ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN MİNYATÜR FİNCAN VE TABAĞI. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm. FİNCANI DA ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.- SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN MİNYATÜR FİNCAN VE TABAĞI. TABAK ÇAPI YAKLAŞIK 5 cm. FİNCANI DA ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.- SAĞLAM VE KUSURSUZ.

  TLSold
 • FRANSIZ ESKİ TENEKE KUTU. EBAT: 10x8 cm.-TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  FRANSIZ ESKİ TENEKE KUTU. EBAT: 10x8 cm.-TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • ANTİKA JAPON SANATLARINDAN SEDEF İŞÇİLİKLİ AHŞAP - LAKE KUTU. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. TAMAMEN EL YAPIMI. ESKİ İMALAT. EBAT: 20x12x6 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. HAFİF VERNİK AŞINMALARI VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ANTİKA JAPON SANATLARINDAN SEDEF İŞÇİLİKLİ AHŞAP - LAKE KUTU. ÇOK ÖZEL BİR İŞÇİLİK. TAMAMEN EL YAPIMI. ESKİ İMALAT. EBAT: 20x12x6 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. HAFİF VERNİK AŞINMALARI VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ CROWN DUCAL BRIDGE SCENES SERİSİ DAMGALI. 1940'LARIN İMALATI 25 cm ÇAPINDA, PORSELEN COUNTRY TABAK. NADİR DAMGALARDAN.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  İNGİLİZ CROWN DUCAL BRIDGE SCENES SERİSİ DAMGALI. 1940'LARIN İMALATI 25 cm ÇAPINDA, PORSELEN COUNTRY TABAK. NADİR DAMGALARDAN.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN BMF SOĞUK DAMGALI, OPALİN BİRA KUPASI-TANKARD. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT. ZİN KAPAKLI. TABAN ÇAPI: 11 cm. MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  ALMAN BMF SOĞUK DAMGALI, OPALİN BİRA KUPASI-TANKARD. 50'LİK DİYE TABİR EDİLEN KLASİK EBAT. ZİN KAPAKLI. TABAN ÇAPI: 11 cm. MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • O.H TRUNGİA ÇOK İNCE PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1940'LARDAN. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 7 BUÇUK cm. TABAĞINI DA ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAK VEYA BİR KUSUR BULUNMUYOR.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  O.H TRUNGİA ÇOK İNCE PORSELEN KAHVE FİNCANI. 1940'LARDAN. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 7 BUÇUK cm. TABAĞINI DA ONA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ.-KIRIK VEYA ÇATLAK VEYA BİR KUSUR BULUNMUYOR.

  TLSold
 • GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ VE DAMGALI PORSELEN SOSLUK. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. EBAT: 15x12x10 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  GRAND DEPOT 19. YY. EMİLE BOURGEOİS ATÖLYESİ ÜRETİMİ VE DAMGALI PORSELEN SOSLUK. ÇOK NADİR BİR DAMGADIR. EBAT: 15x12x10 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • İNGİLİZ STAFFORDSHIRE SOĞUK DAMGALI ESKİ FİNCAN. KLASİK FORM ÇAY FİNCANIDIR. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm. TABAK ÇAPI: 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  İNGİLİZ STAFFORDSHIRE SOĞUK DAMGALI ESKİ FİNCAN. KLASİK FORM ÇAY FİNCANIDIR. AĞIZ ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm. TABAK ÇAPI: 15 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • FRANSIZ, CADILAR BAYRAMI İLE İLE İLGİLİ MİNYATÜR CANAVAR PORSELEN BİBLO. PATENTLİ , KOLEKSİYONLUK BİR ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 4x4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  FRANSIZ, CADILAR BAYRAMI İLE İLE İLGİLİ MİNYATÜR CANAVAR PORSELEN BİBLO. PATENTLİ , KOLEKSİYONLUK BİR ÜRÜN. EBATI YAKLAŞIK 4x4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • YUNUS BALIĞI BİBLO. TAŞ GÖRÜNÜMLÜ MENMERİD MALZEMEDEN DÖKÜM, AĞIR BİR ÜRETİM. ESKİ YAPIM. EBAT: 14x9x7 Cm.-TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  YUNUS BALIĞI BİBLO. TAŞ GÖRÜNÜMLÜ MENMERİD MALZEMEDEN DÖKÜM, AĞIR BİR ÜRETİM. ESKİ YAPIM. EBAT: 14x9x7 Cm.-TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • YALNIZ KADIN FİLM AFİFŞİ. ESKİ AFİŞ. BÜYÜK BOY.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ KENARLARINDA YIRTILMALAR VAR.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  YALNIZ KADIN FİLM AFİFŞİ. ESKİ AFİŞ. BÜYÜK BOY.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ KENARLARINDA YIRTILMALAR VAR.

  TLSold
 • İNGİLİZ PORSELEN ÇAN FORMUNDA MASA ÜSTÜ DEKORU / BİBLO.-RESİMDEKİ ÜRÜN. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  İNGİLİZ PORSELEN ÇAN FORMUNDA MASA ÜSTÜ DEKORU / BİBLO.-RESİMDEKİ ÜRÜN. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 60'LI YILLARDAN OYURCAK MIZIKA. ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK. AVRUPA İMALATI. GÜZEL BİR SESİ VAR. SERT PLASTİK MALZEME. EBAT: 12 cm.-TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  60'LI YILLARDAN OYURCAK MIZIKA. ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK. AVRUPA İMALATI. GÜZEL BİR SESİ VAR. SERT PLASTİK MALZEME. EBAT: 12 cm.-TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • MERMER EL OYMASI, EN AZ 70-80 YILLIK ASLAN BİBLO. MERMERİN CİNSİ ONİX. EBAT: 7x5 cm. -SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  MERMER EL OYMASI, EN AZ 70-80 YILLIK ASLAN BİBLO. MERMERİN CİNSİ ONİX. EBAT: 7x5 cm. -SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • MEKSİKA ŞAPKASI SOMBERO EL İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ DUVAR DEKORU, TRADINATIONAL DEKOR. ÇAPI: 11cm-TEMİZ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  MEKSİKA ŞAPKASI SOMBERO EL İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ DUVAR DEKORU, TRADINATIONAL DEKOR. ÇAPI: 11cm-TEMİZ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • 1930-40'LI YILLARIN ÜRETİMİ TELKARİ SAPLI GÜMÜŞ KAPLAMA TATLI KAŞIKLARI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA.-KONDİSYONLARI RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ İYİ DURUMDA. PARLATILINCA İLK GÜNKÜ GİBİ OLUR.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  1930-40'LI YILLARIN ÜRETİMİ TELKARİ SAPLI GÜMÜŞ KAPLAMA TATLI KAŞIKLARI. PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA.-KONDİSYONLARI RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ İYİ DURUMDA. PARLATILINCA İLK GÜNKÜ GİBİ OLUR.

  TLSold
 • İNGİLİZ PORSER ÇAY FİNCANI. SİLİNDİR FORMDA. COUNTRY STİL. BLUE BLANCH. AĞIZ ÇAPI: YAKLAŞIK 7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  İNGİLİZ PORSER ÇAY FİNCANI. SİLİNDİR FORMDA. COUNTRY STİL. BLUE BLANCH. AĞIZ ÇAPI: YAKLAŞIK 7 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • HİDDET FİLMİNİN AFİŞİ. BÜYÜK EBAT. DÖNEM BASIMI. -KENAR VE KÖŞELERDE HAFİF YIPRANMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  HİDDET FİLMİNİN AFİŞİ. BÜYÜK EBAT. DÖNEM BASIMI. -KENAR VE KÖŞELERDE HAFİF YIPRANMALAR VAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • İRLANDA, İRİSH CÜCESİ, BAR DEKORU SAATLİ BİBLO. ESKİ İMALAT. İRLANDADAN ALINMIŞTIR. DÖNEM ÜRÜNÜ. EBAT: 10x10x7 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SAATİNİN İÇİNDE PİL YOK. BİR DÖNEM ÇALIŞIYORDU. PİLİ BİTMİŞ OLABİLİR. ÇÜNKÜ ÇOK TEMİZ VE ZARAR GÖRMEMİŞ.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  İRLANDA, İRİSH CÜCESİ, BAR DEKORU SAATLİ BİBLO. ESKİ İMALAT. İRLANDADAN ALINMIŞTIR. DÖNEM ÜRÜNÜ. EBAT: 10x10x7 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SAATİNİN İÇİNDE PİL YOK. BİR DÖNEM ÇALIŞIYORDU. PİLİ BİTMİŞ OLABİLİR. ÇÜNKÜ ÇOK TEMİZ VE ZARAR GÖRMEMİŞ.

  TLSold
 • MURANO CAM, MİNİK FİL BİBLO. TOP OYNAYAN FİL. SICAK CAM İŞÇİLİĞİ. OPAL RENKLİ CAMLARDAN İMAL. EBAT: 5x3x2 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  MURANO CAM, MİNİK FİL BİBLO. TOP OYNAYAN FİL. SICAK CAM İŞÇİLİĞİ. OPAL RENKLİ CAMLARDAN İMAL. EBAT: 5x3x2 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • ESKİLERDEN HOROZ FORMUNDA CAM KUTU, BONBONYER / ŞEKERLİK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇİT MAVİYE YAKIN RENK. EBAT: 14x13x9 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ESKİLERDEN HOROZ FORMUNDA CAM KUTU, BONBONYER / ŞEKERLİK. CAMI BOYAMA DEĞİL KENDİ RENGİ. ÇİT MAVİYE YAKIN RENK. EBAT: 14x13x9 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • TOP OYNAYAN KEDİ MURANO CAM BİBLO. SICAK CAM İŞÇİLİĞİ. RENKLİ OPALİN CAMLARDAN İMAL. EBAT: 4x4x2 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  TOP OYNAYAN KEDİ MURANO CAM BİBLO. SICAK CAM İŞÇİLİĞİ. RENKLİ OPALİN CAMLARDAN İMAL. EBAT: 4x4x2 cm. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • LİMOGES JEAN BOYER DÖNEMİ, 1930'LARIN İMALATI PORSELEN KAHVE FİNCANI. ÇOK KISA BİR DÖNEM ÜRETİLMİŞ SERİDEN. SPESİYAL ÜRÜN. -TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  LİMOGES JEAN BOYER DÖNEMİ, 1930'LARIN İMALATI PORSELEN KAHVE FİNCANI. ÇOK KISA BİR DÖNEM ÜRETİLMİŞ SERİDEN. SPESİYAL ÜRÜN. -TÜRK KAHVESİ FİNCANI EBATINDA. GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • DELPRADO GENERAL CAULAINCOUT, SÜVARİ KURŞUN ASKER. 1812 RUS SAVAŞI. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZRE İYİ KONDİSYONDA. DELPRADOLARIN NADİR ÇIKANLARINDAN.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  DELPRADO GENERAL CAULAINCOUT, SÜVARİ KURŞUN ASKER. 1812 RUS SAVAŞI. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZRE İYİ KONDİSYONDA. DELPRADOLARIN NADİR ÇIKANLARINDAN.

  TLSold
 • DELPRADO , SÜVARİ KURŞUN ASKER. 1809  SAVAŞI. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZRE İYİ KONDİSYONDA. DELPRADOLARIN NADİR ÇIKANLARINDAN.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  DELPRADO , SÜVARİ KURŞUN ASKER. 1809 SAVAŞI. -RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZRE İYİ KONDİSYONDA. DELPRADOLARIN NADİR ÇIKANLARINDAN.

  TLSold
 • 4 ADET KUTUSUNDA ÖZEL KOLEKSİYON PORSELEN YÜKSÜK. AVRUPA İMALATI.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  4 ADET KUTUSUNDA ÖZEL KOLEKSİYON PORSELEN YÜKSÜK. AVRUPA İMALATI.-ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ TIRBİŞON AÇACAK. SERT PLASTİK GÖVDE, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK BURGU. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ TIRBİŞON AÇACAK. SERT PLASTİK GÖVDE, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK BURGU. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ TIRBİŞON AÇACAK. SERT PLASTİK GÖVDE, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK BURGU. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  ŞARAP ŞİŞESİ FORMUNDA ESKİ TIRBİŞON AÇACAK. SERT PLASTİK GÖVDE, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK BURGU. KAPALI HALDE BOYU 12 cm.-GAYET TEMİZ KONDİSYONDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • PROFESYONEL AŞÇILAR İÇİN, ESKİ İMALAT MELAMİN SAPLI, BÜYÜK BOY MASİF ÇELİK MUTFAK SETİ. SÜZGEÇ, DELİKLİ SPATULA, KÜREK SPATULA.-3 ADET SET. BOYLARI YAKLAŞIK 40 cm. YÜKSEK NİTELİKLİ ESKİ ÜRÜNLER. HİJYENİK BİR TEMİZLİKLE KULLANMAYA DAHİ UYGUN. İKİSİNİN SAP KISMI SARIMSI RENKTE.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  PROFESYONEL AŞÇILAR İÇİN, ESKİ İMALAT MELAMİN SAPLI, BÜYÜK BOY MASİF ÇELİK MUTFAK SETİ. SÜZGEÇ, DELİKLİ SPATULA, KÜREK SPATULA.-3 ADET SET. BOYLARI YAKLAŞIK 40 cm. YÜKSEK NİTELİKLİ ESKİ ÜRÜNLER. HİJYENİK BİR TEMİZLİKLE KULLANMAYA DAHİ UYGUN. İKİSİNİN SAP KISMI SARIMSI RENKTE.

  TLSold
 • ESKİLERDEN BAYKUŞ BİBLO. MERMERİD REÇİNE DÖKÜM. EBAT: 6 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  ESKİLERDEN BAYKUŞ BİBLO. MERMERİD REÇİNE DÖKÜM. EBAT: 6 cm.-SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • KİNG CHARLES VİSKİ BARDAĞI. KOLEKSİYONCUSU İÇİN NADİR ÇIKAN BİR PARÇA. CAM BARDAK. STANDART VİSKİ BARDAĞI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  KİNG CHARLES VİSKİ BARDAĞI. KOLEKSİYONCUSU İÇİN NADİR ÇIKAN BİR PARÇA. CAM BARDAK. STANDART VİSKİ BARDAĞI EBATINDA.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK.

  TLSold
 • 1950'LERİN BÜYÜK PAZARCI TERAZİSİ. PİRİNÇ VE DEMİR MALZEMEDEN İMAL. YÜKSEK KONDİSYONDA. KEPELERİN HERBİRİNİN ÇAPI YAKLAŞIK 34 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. HAFİF VERNİK AŞINMALARI VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  1950'LERİN BÜYÜK PAZARCI TERAZİSİ. PİRİNÇ VE DEMİR MALZEMEDEN İMAL. YÜKSEK KONDİSYONDA. KEPELERİN HERBİRİNİN ÇAPI YAKLAŞIK 34 cm.-GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. HAFİF VERNİK AŞINMALARI VAR. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 80'LERİN İMALATI KEDİLİ RÜZGAR ÇANI. HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ. DEPODAN ÇIKMA. ÇOK GÜZEL BİR TINISI VAR. KEDİ FİGÜRLERİ METAL.-ÇOK TEMİZ. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  80'LERİN İMALATI KEDİLİ RÜZGAR ÇANI. HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ. DEPODAN ÇIKMA. ÇOK GÜZEL BİR TINISI VAR. KEDİ FİGÜRLERİ METAL.-ÇOK TEMİZ. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • FRANSIZ TWEETY PORSELEN FEVES BİBLO. MİNYATÜR KOLEKSİYON.. BOYU YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  FRANSIZ TWEETY PORSELEN FEVES BİBLO. MİNYATÜR KOLEKSİYON.. BOYU YAKLAŞIK 4 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İTALYAN METAL MEŞRUBAT AÇACAĞI. AYNI ZAMANDA MAGNET, HATIRA OBJESİ. BOYU YAKLAŞIK 11 cm. KROM NİKEL MALZEME SOĞUK MİNE BOYAMA.-TERTEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  İTALYAN METAL MEŞRUBAT AÇACAĞI. AYNI ZAMANDA MAGNET, HATIRA OBJESİ. BOYU YAKLAŞIK 11 cm. KROM NİKEL MALZEME SOĞUK MİNE BOYAMA.-TERTEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • CROMWELLZ VİSKİ BARDAĞI. CAM BARDAK.-KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  CROMWELLZ VİSKİ BARDAĞI. CAM BARDAK.-KIRIK VEYA ÇATLAK BULUNMUYOR. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • TÜRK HAVA KURUMU ESKİ METAL ANAHTARLIK.-RESİMDEKİ GİBİ KONDİSYONU.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  TÜRK HAVA KURUMU ESKİ METAL ANAHTARLIK.-RESİMDEKİ GİBİ KONDİSYONU.

  TLSold
 • ZINN KAPAĞI TOP ARABASI FİGÜRLÜ, ALMAN ORIJINAL BMF OPALİN TANKARD, BİRA KUPASI. NADİR ÜRÜN. NADİR FORM. YÜKSEKLİĞİ: 37 cm.-ÇOK TEMİZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  ZINN KAPAĞI TOP ARABASI FİGÜRLÜ, ALMAN ORIJINAL BMF OPALİN TANKARD, BİRA KUPASI. NADİR ÜRÜN. NADİR FORM. YÜKSEKLİĞİ: 37 cm.-ÇOK TEMİZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • MASAL DİYARI GİBİ SAAT. KABAKTAN YAPILMIŞ EV VE SAKİNLERİ. SERT POLYESTER VEYA MERMERİD MALZEME. EBAT: 13x12x10 cm. -SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA. SAATİN PİLİ BİTMİŞ. ÇALIŞIR HALDE. PİL TAKILMASI GEREK.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  MASAL DİYARI GİBİ SAAT. KABAKTAN YAPILMIŞ EV VE SAKİNLERİ. SERT POLYESTER VEYA MERMERİD MALZEME. EBAT: 13x12x10 cm. -SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA. SAATİN PİLİ BİTMİŞ. ÇALIŞIR HALDE. PİL TAKILMASI GEREK.

  TLSold
 • ITALY DAMGALI 60'LI YILLAR SİYAH OPALİN DONDURMALIK. BOY:16 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  ITALY DAMGALI 60'LI YILLAR SİYAH OPALİN DONDURMALIK. BOY:16 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • DENİZCİLİK İŞLETMELERİ DAMGALI, ANTİKA PORSELEN ÖLÇÜ KABI. ECZACILIKLA İLGİLİ. ÇAPI YAKLAŞIK 7 cm. ÇOK NADİR.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  DENİZCİLİK İŞLETMELERİ DAMGALI, ANTİKA PORSELEN ÖLÇÜ KABI. ECZACILIKLA İLGİLİ. ÇAPI YAKLAŞIK 7 cm. ÇOK NADİR.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ESKİ VE AĞIR DÖKÜM KRİSTAL VİSKİ KARAFI İKİ ADET VİSKİ BARDAKLARI. KARAF BOYU: 15 cm. Bardak boyları: 10 CM.-KUSURSUZ BİR GÜZELLİK, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  ESKİ VE AĞIR DÖKÜM KRİSTAL VİSKİ KARAFI İKİ ADET VİSKİ BARDAKLARI. KARAF BOYU: 15 cm. Bardak boyları: 10 CM.-KUSURSUZ BİR GÜZELLİK, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ORGANON ECZACILIK İKİ ADET HOLLANDA PAPUÇLARI. PORSELEN. KÜLLÜK NİYETİNE TASARLANMIŞ. HERBİRİNİN UZUNLUĞU YAKLAŞIK 11 cm. KOLEKSİYONCUSUNA.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  ORGANON ECZACILIK İKİ ADET HOLLANDA PAPUÇLARI. PORSELEN. KÜLLÜK NİYETİNE TASARLANMIŞ. HERBİRİNİN UZUNLUĞU YAKLAŞIK 11 cm. KOLEKSİYONCUSUNA.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • BAVARIA 40'LI YILLARIN İMALATI ZARİF PORSELEN KAHVE FİNCANI. YAYVAN KONİK FORM. TÜRK KAHVESİ FİNCANLARINDAN AZ DAHA İRİCE.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  BAVARIA 40'LI YILLARIN İMALATI ZARİF PORSELEN KAHVE FİNCANI. YAYVAN KONİK FORM. TÜRK KAHVESİ FİNCANLARINDAN AZ DAHA İRİCE.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • SEVİMLİ KAPTAN BİBLO / FİGÜR / KUMBARA.. 90'LI YILLARIN İMALATI. SERT POLYESTER VEYA MARMERİD MALZEMEDEN İMAL. BOYU YAKLAŞIK 13 cm-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MAALESEF YOK.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  SEVİMLİ KAPTAN BİBLO / FİGÜR / KUMBARA.. 90'LI YILLARIN İMALATI. SERT POLYESTER VEYA MARMERİD MALZEMEDEN İMAL. BOYU YAKLAŞIK 13 cm-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MAALESEF YOK.

  TLSold
 • BELL'S CAM VİSKİ ŞİŞESİ. KOLEKSİYONCUSUNA. 35 cl.-SAĞLAM VE İYİ DURUMDA.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  BELL'S CAM VİSKİ ŞİŞESİ. KOLEKSİYONCUSUNA. 35 cl.-SAĞLAM VE İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • ŞARAP VE MEYHANE TEMALI, KABARTMALI ZİN / KALAY DÖKÜM KADEH. 50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI. DAMGALI. AĞIR BİR ÜRÜN. BOYU YAKLAŞIK 12 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  ŞARAP VE MEYHANE TEMALI, KABARTMALI ZİN / KALAY DÖKÜM KADEH. 50'Lİ YILLARIN AVRUPA İMALATI. DAMGALI. AĞIR BİR ÜRÜN. BOYU YAKLAŞIK 12 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İKİ ADET KESME KRİSTAL ŞARAP KADEHİ. 80'Lİ YILLAR. BOYLARI 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  İKİ ADET KESME KRİSTAL ŞARAP KADEHİ. 80'Lİ YILLAR. BOYLARI 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAKLARI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • METAL PUSULA. 70'Lİ YILLAR. ÇOK TEMİZ DURUMDA. ÇALIŞIR HALDE. KABENİN YÖNÜNÜ GÖSTERİYOR.-SANDIKTAN ÇIKMA TEMİZ.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  METAL PUSULA. 70'Lİ YILLAR. ÇOK TEMİZ DURUMDA. ÇALIŞIR HALDE. KABENİN YÖNÜNÜ GÖSTERİYOR.-SANDIKTAN ÇIKMA TEMİZ.

  TLSold
 • 90'LARIN İMALATI ÇEK KRİSTAL İŞÇİLİĞİ BOHEMİA ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 13X11 SANTİM.-TASFİYE EDİLMİŞ LÜKS BİR ZÜCCACİYE DÜKKANININ DEPOSUNDAN ÇIKMIŞ, HİÇ KULLANILMAMIŞ, ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  90'LARIN İMALATI ÇEK KRİSTAL İŞÇİLİĞİ BOHEMİA ETİKETLİ KRİSTAL ŞEKERLİK. KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. EBATI: 13X11 SANTİM.-TASFİYE EDİLMİŞ LÜKS BİR ZÜCCACİYE DÜKKANININ DEPOSUNDAN ÇIKMIŞ, HİÇ KULLANILMAMIŞ, ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDEDİR.

  TLSold
 • SMIRNOFF İKİ ADET CAM SHOT BARDAKLARI. -ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  SMIRNOFF İKİ ADET CAM SHOT BARDAKLARI. -ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1950-70 YILLARI ARASINDA BASILMIŞ 3 ADET ESKİ KARTPOSTAL.-RESİMDEKİ GİBİ YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  1950-70 YILLARI ARASINDA BASILMIŞ 3 ADET ESKİ KARTPOSTAL.-RESİMDEKİ GİBİ YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 60'LI YILLARDAN KALMA GELENEKSEL KIYAFETLİ TRADINATIONAL ÜLKE BEBEĞİ. FRANSIZ . ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE. VİTRİN ÜRÜNÜ.-PLASTİK, KUMAŞ VB MALZEMELERDEN İMAL. BOYU YAKLAŞIK 17 cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  60'LI YILLARDAN KALMA GELENEKSEL KIYAFETLİ TRADINATIONAL ÜLKE BEBEĞİ. FRANSIZ . ETİKETİ DAHİ ÜZERİNDE. VİTRİN ÜRÜNÜ.-PLASTİK, KUMAŞ VB MALZEMELERDEN İMAL. BOYU YAKLAŞIK 17 cm.

  TLSold
 • İKİ ADET FRANSIZ DAMGALI TATLI KUPLARI, KADEHLER. CAMIN KENDİ RENGİ BOYAMA DEĞİL. 50'Lİ YILLAR. BOYLARI YAKLAŞIK 12 Cm.-sağlam ve sorunsuz.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  İKİ ADET FRANSIZ DAMGALI TATLI KUPLARI, KADEHLER. CAMIN KENDİ RENGİ BOYAMA DEĞİL. 50'Lİ YILLAR. BOYLARI YAKLAŞIK 12 Cm.-sağlam ve sorunsuz.

  TLSold
 • PORSELEN KAPAKLI ALMAN BİRA ŞİŞESİ. FLENSBURGER ŞİŞESİ. 60'LI YILLARDAN ESKİ.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  PORSELEN KAPAKLI ALMAN BİRA ŞİŞESİ. FLENSBURGER ŞİŞESİ. 60'LI YILLARDAN ESKİ.-SAĞLAM VE TEMİZ.

  TLSold
 • FOSTERS KOLEKSİYONLUK CAMBİRA BARDAĞI. 0.3 L. -SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  FOSTERS KOLEKSİYONLUK CAMBİRA BARDAĞI. 0.3 L. -SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ESKİ TENEKE TÜTÜN KUTUSU. AVRUPA. EBAT:14x8 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİR MİKTAR YIPRANMIŞ. HALİYLE.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  ESKİ TENEKE TÜTÜN KUTUSU. AVRUPA. EBAT:14x8 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİR MİKTAR YIPRANMIŞ. HALİYLE.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN İKİ ADET PLASTİK OYUNCAK ARABA. YERLİ YAPIM. HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ DEPODAN ÇIKMA. EBATLARI YAKLAŞIK 10 cm.-TERTEMİZ DURUMDALAR.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  80'Lİ YILLARDAN İKİ ADET PLASTİK OYUNCAK ARABA. YERLİ YAPIM. HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ DEPODAN ÇIKMA. EBATLARI YAKLAŞIK 10 cm.-TERTEMİZ DURUMDALAR.

  TLSold
 • MÜZİKLİ/LATERNALI TENEKE KUTU. ÇALIŞIYOR. EBAT: 20x8x8 Cm.-İRLANDA MENŞEİLİ, TÜRKİYE YAPIMI, KURMALI KOLLU. KOLU KURUNCA DEĞİŞİK BİR KAÇ MELODİ PEŞPEŞE ÇALIYOR.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  MÜZİKLİ/LATERNALI TENEKE KUTU. ÇALIŞIYOR. EBAT: 20x8x8 Cm.-İRLANDA MENŞEİLİ, TÜRKİYE YAPIMI, KURMALI KOLLU. KOLU KURUNCA DEĞİŞİK BİR KAÇ MELODİ PEŞPEŞE ÇALIYOR.

  TLSold
 • ESKİ AHŞAP BİR SAÇ FIRÇASI. 50'Lİ YILLARDAN. BOYU: 22 cm. VERNİĞİNDE ÇATLAMALAR VE GÖZENEKLER OLUŞMUŞ.-YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. VERNİK ATILMASI GEREKLİ.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  ESKİ AHŞAP BİR SAÇ FIRÇASI. 50'Lİ YILLARDAN. BOYU: 22 cm. VERNİĞİNDE ÇATLAMALAR VE GÖZENEKLER OLUŞMUŞ.-YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. VERNİK ATILMASI GEREKLİ.

  TLSold
 • BÜYÜK İNEK ÇANI. DEMİR. ESKİ YERLİ İMALAT. EBAT: 14x12x8 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİR MİKTAR OKSİTLENME YAŞAMIŞ. SAĞLAM VE MASİF BİR ÜRETİM.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  BÜYÜK İNEK ÇANI. DEMİR. ESKİ YERLİ İMALAT. EBAT: 14x12x8 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİR MİKTAR OKSİTLENME YAŞAMIŞ. SAĞLAM VE MASİF BİR ÜRETİM.

  TLSold
 • ZEYNEP TOSUN TENEKE KUTU. ÇAPI: 8 cm. KOLEKSİYONCUSUNA.-TERTEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  ZEYNEP TOSUN TENEKE KUTU. ÇAPI: 8 cm. KOLEKSİYONCUSUNA.-TERTEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • BREMEN PİRİNÇ ACACAK. MEŞRUBAT AÇACAĞI. KOLEKSİYONCUSUNA. EBAT 10 cm.-ÇOK TEMİZ.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  BREMEN PİRİNÇ ACACAK. MEŞRUBAT AÇACAĞI. KOLEKSİYONCUSUNA. EBAT 10 cm.-ÇOK TEMİZ.

  TLSold
 • HARRY POTTER KARAKTERİ, PATENTLİ, BAYKUŞ MADALYON BİBLO. PORSELEN. FRANSIZ FEVES. BOYU YAKLAŞIK 4 cm. -KUSURSUZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  HARRY POTTER KARAKTERİ, PATENTLİ, BAYKUŞ MADALYON BİBLO. PORSELEN. FRANSIZ FEVES. BOYU YAKLAŞIK 4 cm. -KUSURSUZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1950'LERDEN İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA DAHA. GÜMÜŞ PASPARTULU KADİFE ZEMİNLİ VE ORTASINDA YAĞLIBOYA  EL YAPIMI ÇİÇEK RESMİ BULUNAN DUVAR DEKORU. EBAT: 21x14 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.BELKİ UYGUN BİR ÇERÇEVEDE HARİKA GÖRÜNÜR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  1950'LERDEN İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA DAHA. GÜMÜŞ PASPARTULU KADİFE ZEMİNLİ VE ORTASINDA YAĞLIBOYA EL YAPIMI ÇİÇEK RESMİ BULUNAN DUVAR DEKORU. EBAT: 21x14 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.BELKİ UYGUN BİR ÇERÇEVEDE HARİKA GÖRÜNÜR. YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • DİSNEY TENEKE KUTU. ÇAPI: 8 cm.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  DİSNEY TENEKE KUTU. ÇAPI: 8 cm.-ÇOK TEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • RETRO DÖNEMİ KÖPEK KUMBARA. HIRSIZ KÖPEK. SERT POLYESTER . EBAT: 18x14x12 cm. RETRO DÖNEMİ. 60'LI YILLAR.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MEVCUT DEĞİL.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  RETRO DÖNEMİ KÖPEK KUMBARA. HIRSIZ KÖPEK. SERT POLYESTER . EBAT: 18x14x12 cm. RETRO DÖNEMİ. 60'LI YILLAR.-YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ALT KAPAĞI MEVCUT DEĞİL.

  TLSold
 • 60'LI YILLARDAN AHŞAP ELBİSE FIRÇASI. EL OYMA. EBAT: 14 cm.-VERNİĞİ YIPRANMIŞ VERNİK ÇATLAMALARI VAR. YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  60'LI YILLARDAN AHŞAP ELBİSE FIRÇASI. EL OYMA. EBAT: 14 cm.-VERNİĞİ YIPRANMIŞ VERNİK ÇATLAMALARI VAR. YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • PORSELEN PALYAÇO BEBEK. DÖNEM İMALATI. BAŞ, EL VE AYAKLARI PORSELEN, DİĞER BÖLÜMLER KUMAŞ VB. MALZEMEDEN İMAL. BOYU: 16 Cm.-yüksek kondisyonda. Kırık veya çatlağı bulunmuyor.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  PORSELEN PALYAÇO BEBEK. DÖNEM İMALATI. BAŞ, EL VE AYAKLARI PORSELEN, DİĞER BÖLÜMLER KUMAŞ VB. MALZEMEDEN İMAL. BOYU: 16 Cm.-yüksek kondisyonda. Kırık veya çatlağı bulunmuyor.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN 3 ADET METAL / MODEL ARABA . BOYLARI YAKLAŞIK 8 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDALAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  70'Lİ YILLARDAN 3 ADET METAL / MODEL ARABA . BOYLARI YAKLAŞIK 8 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE KONDİSYON OLARAK İYİ DURUMDALAR. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI PORSELEN BAYKUŞ RESİMLE YÜKSÜK. TERZİ YÜKSÜĞÜ. -SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  AVRUPA İMALATI PORSELEN BAYKUŞ RESİMLE YÜKSÜK. TERZİ YÜKSÜĞÜ. -SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN TERZİ YÜKSÜĞÜ.-SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN TERZİ YÜKSÜĞÜ.-SAĞLAM VE TEMİZ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ PORSELEN YÜKSÜK. DAMGALI. -SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  İNGİLİZ PORSELEN YÜKSÜK. DAMGALI. -SAĞLAM VE SORUNSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold