Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 500 TL Starting Bid: 500 TL Estimated: TL Losing Winning

ANTİKA CONDOR BATI ALMAN BAKALİT GÖVDELİ MASA SAATİ. 1930'LARDAN. TERTEMİZ VE FAAL. EBAT: 12x8x5 cm. ÇOK NADİR BİR PARÇA.

ÇOKTEMİZ, KURMALI, SAATİ TIKIR TIKIR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. ALARM KOLU KURULMUŞ VE SIKIŞMIŞ. MUHTEMEL YAĞSIZLIK NEDENİYLE.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • ANTİKA CONDOR BATI ALMAN BAKALİT GÖVDELİ MASA SAATİ. 1930'LARDAN. TERTEMİZ VE FAAL. EBAT: 12x8x5 cm. ÇOK NADİR BİR PARÇA.-ÇOKTEMİZ, KURMALI, SAATİ TIKIR TIKIR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. ALARM KOLU KURULMUŞ VE SIKIŞMIŞ. MUHTEMEL YAĞSIZLIK NEDENİYLE.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  ANTİKA CONDOR BATI ALMAN BAKALİT GÖVDELİ MASA SAATİ. 1930'LARDAN. TERTEMİZ VE FAAL. EBAT: 12x8x5 cm. ÇOK NADİR BİR PARÇA.-ÇOKTEMİZ, KURMALI, SAATİ TIKIR TIKIR SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. ALARM KOLU KURULMUŞ VE SIKIŞMIŞ. MUHTEMEL YAĞSIZLIK NEDENİYLE.

  TLSold
 • ANTİKA ALEMİNYUM METAL ALAŞIM DÖKÜM, 1940'LARIN İMALATI ASLAN BİBLO. İÇİ DOLU DÖKÜM ÇOK AĞIR, YAKLAŞIK 1 KİLO GELİR. AHŞAP KAİDELİ. -EBAT: 17x12x10 cm. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR, KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. AVRUPA İMALATI, SIRADIŞI.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  ANTİKA ALEMİNYUM METAL ALAŞIM DÖKÜM, 1940'LARIN İMALATI ASLAN BİBLO. İÇİ DOLU DÖKÜM ÇOK AĞIR, YAKLAŞIK 1 KİLO GELİR. AHŞAP KAİDELİ. -EBAT: 17x12x10 cm. YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR, KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. AVRUPA İMALATI, SIRADIŞI.

  TLSold
 • ANTİKA AVRUPA POSTA TERAZİSİ. EMAYE KADRANLI, METAL KASA. BÜYÜK BOY. 1 KİLOYA KADAR TARTAN NADİR EBAT. EBATI: 32x28 cm.-GAYET TEMİZ VE ÇOK YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  ANTİKA AVRUPA POSTA TERAZİSİ. EMAYE KADRANLI, METAL KASA. BÜYÜK BOY. 1 KİLOYA KADAR TARTAN NADİR EBAT. EBATI: 32x28 cm.-GAYET TEMİZ VE ÇOK YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • CORONET FOYER FIXE ANTİKA NADİR MARKA FRANSIZ, KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK NADİR ÇIKAR. KÖRÜĞÜ SAĞLAM, EKSİKSİZ. -YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA. EKSİĞİ GÖRÜNMÜYOR. BOYAMALARINDA BİR MİKTAR AŞINMA OLMUŞ. RESİMDEKİ ÜRÜN. TEST EDİLMEMİŞTİR.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  CORONET FOYER FIXE ANTİKA NADİR MARKA FRANSIZ, KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK NADİR ÇIKAR. KÖRÜĞÜ SAĞLAM, EKSİKSİZ. -YAŞINA GÖRE YÜKSEK KONDİSYONDA. EKSİĞİ GÖRÜNMÜYOR. BOYAMALARINDA BİR MİKTAR AŞINMA OLMUŞ. RESİMDEKİ ÜRÜN. TEST EDİLMEMİŞTİR.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ ART NOUVEU 1900 BAŞLARI İMALATI ÇİFT HAZNELİ PİRİNÇ DÖKÜM HOKKA. OLDUKÇA AĞIR TAKRİBİ 2 KİLA GELİR. EBAT: 30x16x15 cm.-YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BKZ. DETAY RESİMLERİ.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  ANTİKA FRANSIZ ART NOUVEU 1900 BAŞLARI İMALATI ÇİFT HAZNELİ PİRİNÇ DÖKÜM HOKKA. OLDUKÇA AĞIR TAKRİBİ 2 KİLA GELİR. EBAT: 30x16x15 cm.-YÜZEYSEL AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE GAYET YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BKZ. DETAY RESİMLERİ.

  TLSold
 • ASLANLI BRONZ DÖKÜM 60-70 YILLIK ÇAN. KABARTMA KUŞ VE ASLAN DESENLİ. EBAT:7x6x6 cm.-ÇANIN DİLİ YOK. ÇOK TEMİZ VE AĞIR DÖKÜM. BRONZ AĞIRLIĞINDA. RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  ASLANLI BRONZ DÖKÜM 60-70 YILLIK ÇAN. KABARTMA KUŞ VE ASLAN DESENLİ. EBAT:7x6x6 cm.-ÇANIN DİLİ YOK. ÇOK TEMİZ VE AĞIR DÖKÜM. BRONZ AĞIRLIĞINDA. RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ.

  TLSold
 • ALMAN VE BAZI AVRUPA ORDUSU TARAFINDAN KULLANILAN 8x30 PASSED ASKERİ DÜRBÜN. SAĞLAM MASİF BİR İMALAT. METAL KASA. ORJİNAL KUTUSUNDA.  SERİ NOLU. -GAYET TEMİZ VE FAAL HALDEDİR. DÖNEM İMALATI. BKZ. DETAY RESİMLERİ. ORJİNAL DERİ KUTUSUNDA.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  ALMAN VE BAZI AVRUPA ORDUSU TARAFINDAN KULLANILAN 8x30 PASSED ASKERİ DÜRBÜN. SAĞLAM MASİF BİR İMALAT. METAL KASA. ORJİNAL KUTUSUNDA. SERİ NOLU. -GAYET TEMİZ VE FAAL HALDEDİR. DÖNEM İMALATI. BKZ. DETAY RESİMLERİ. ORJİNAL DERİ KUTUSUNDA.

  TLSold
 • MEVLANA PİRİNÇ BİBLO. ESKİ DÖKÜM. MASİF VE AĞIR. EBAT: 8x4x4 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. ESKİ DÖKÜM.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  MEVLANA PİRİNÇ BİBLO. ESKİ DÖKÜM. MASİF VE AĞIR. EBAT: 8x4x4 cm.-YÜKSEK KONDİSYONDA. ESKİ DÖKÜM.

  TLSold
 • AGFA PRONTOR-5 ANTİKA KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.-YAŞINA GÖRE GAYET TEMİZ. EKSİKSİZ. KÖRÜĞÜ, MERCEKLERİ SAĞLAM. DOĞAL OLARAK DENENMEDİ, MEKANİZMA ÇALIŞIR HALDEDİR. SORUN GÖZLENMEDİ.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  AGFA PRONTOR-5 ANTİKA KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. DERİ KILIFINDA VE MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE.-YAŞINA GÖRE GAYET TEMİZ. EKSİKSİZ. KÖRÜĞÜ, MERCEKLERİ SAĞLAM. DOĞAL OLARAK DENENMEDİ, MEKANİZMA ÇALIŞIR HALDEDİR. SORUN GÖZLENMEDİ.

  TLSold
 • ANTİKA KÜÇÜK BAKIR KULPLU KASELER. DAMGALIDIR. ALMAN İMALATI. DÖVME BAKIR İŞÇİLİĞİ. İKİ ADET. RESİMDEKİ ÜRÜNLER. KULP DAHİL EBATLARI: 10x8x6 cm. ÇAP 8 cm.-ÇOK TEMİZ DURUMDALAR. SAP KISIMLARINA SICAK ELE GEÇMESİN DİYE KORUYUCU RATTAN SARILMIŞ. SIRADIŞI, HARİKA İŞÇİLİK.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  ANTİKA KÜÇÜK BAKIR KULPLU KASELER. DAMGALIDIR. ALMAN İMALATI. DÖVME BAKIR İŞÇİLİĞİ. İKİ ADET. RESİMDEKİ ÜRÜNLER. KULP DAHİL EBATLARI: 10x8x6 cm. ÇAP 8 cm.-ÇOK TEMİZ DURUMDALAR. SAP KISIMLARINA SICAK ELE GEÇMESİN DİYE KORUYUCU RATTAN SARILMIŞ. SIRADIŞI, HARİKA İŞÇİLİK.

  TLSold
 • OSMANLI DAMGALI ORJİNAL DÖNEM İMALATI BRONZ DİRHEM AĞIRLIK. DETAY RESİMDE DAMGASINI GÖRMEKTESİNİZ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YÜKSEK KONDİSYONDA. NADİR ÇIKAR. KOLEKSİYONCUSUNA.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  OSMANLI DAMGALI ORJİNAL DÖNEM İMALATI BRONZ DİRHEM AĞIRLIK. DETAY RESİMDE DAMGASINI GÖRMEKTESİNİZ. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YÜKSEK KONDİSYONDA. NADİR ÇIKAR. KOLEKSİYONCUSUNA.

  TLSold
 • PLATOON MARKA ESKİ DALGIÇ FENERİ, SU GEÇİRMİZ MODEL. ŞARJLI. KONDİSYON OLARAK ÇOK TEMİZ. EBAT: 21x17x14 cm.-ŞARJ KABLOSU OLMADIĞI İÇİN TEST EDİLEMEDİ MAALESEF. FAKAT BASİT ELEKTRİKLİ ALET. EN BÜYÜK ARIZASI OLSA DAHİ BASİTÇE ÇÖZÜLÜR. HALİYLE.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  PLATOON MARKA ESKİ DALGIÇ FENERİ, SU GEÇİRMİZ MODEL. ŞARJLI. KONDİSYON OLARAK ÇOK TEMİZ. EBAT: 21x17x14 cm.-ŞARJ KABLOSU OLMADIĞI İÇİN TEST EDİLEMEDİ MAALESEF. FAKAT BASİT ELEKTRİKLİ ALET. EN BÜYÜK ARIZASI OLSA DAHİ BASİTÇE ÇÖZÜLÜR. HALİYLE.

  TLSold
 • BOSNA İŞÇİLİĞİ EZ 70-80 SENELİK ÜZERİ İŞLEMELİ PİRİNÇ KAHVE DEĞİRMENİ.  ÇALIŞIR HALDE VE KULBU MEVCUT. BOYU YAKLAŞIK 23 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ FORMUNU GAYET İYİ KORUMUŞ. AĞIR BİR ÜRÜN. BİRAZ TEMİZLİK VE PARLATMA İLE İLK GÜNKÜ HALİNE GELİR.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  BOSNA İŞÇİLİĞİ EZ 70-80 SENELİK ÜZERİ İŞLEMELİ PİRİNÇ KAHVE DEĞİRMENİ. ÇALIŞIR HALDE VE KULBU MEVCUT. BOYU YAKLAŞIK 23 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ FORMUNU GAYET İYİ KORUMUŞ. AĞIR BİR ÜRÜN. BİRAZ TEMİZLİK VE PARLATMA İLE İLK GÜNKÜ HALİNE GELİR.

  TLSold
 • 1900 BAŞLARI İMALATI AVRUPA YAPIMI KÜÇÜK PAZARCI TERAZİSİ. SIRADIŞI KEFELERİYLE, TÜM PARÇASI ORJİNAL. PİRİNÇ VE SAC MALZEMEDEN İMAL.-KARE OLAN KEFE EBATI: 24x20 cm. YUVARLAK KEFE ÇAPI: 16 cm. BUNA GÖRE TERAZİ EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ. EKSİKSİKSİZ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  1900 BAŞLARI İMALATI AVRUPA YAPIMI KÜÇÜK PAZARCI TERAZİSİ. SIRADIŞI KEFELERİYLE, TÜM PARÇASI ORJİNAL. PİRİNÇ VE SAC MALZEMEDEN İMAL.-KARE OLAN KEFE EBATI: 24x20 cm. YUVARLAK KEFE ÇAPI: 16 cm. BUNA GÖRE TERAZİ EBATINI MUKAYESE EDEBİLİRSİNİZ. EKSİKSİKSİZ, YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 1850'LERDE BASILMIŞ TAŞBASKI RESİM.  ORJİNAL DÖNEM BASKISI. O DÖNEMDE BASILMIŞ YAYINLARDAN ÇIKMA. ÇERÇEVE EBATI: 38x25 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YÜTSEK KONDİSYONDA. İÇİNDEKİ RESİM ZAMAN İÇİNDE BİRAZ YIPRANMIŞ, ÇERÇEVE İÇİ BİRAZ LEKELİ.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  1850'LERDE BASILMIŞ TAŞBASKI RESİM. ORJİNAL DÖNEM BASKISI. O DÖNEMDE BASILMIŞ YAYINLARDAN ÇIKMA. ÇERÇEVE EBATI: 38x25 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YÜTSEK KONDİSYONDA. İÇİNDEKİ RESİM ZAMAN İÇİNDE BİRAZ YIPRANMIŞ, ÇERÇEVE İÇİ BİRAZ LEKELİ.

  TLSold
 • OSMANLI DÖNEMİ BRONZ DİRHEM AĞIRLIK. ÇAPI YAKLAŞIK 9 cm. ORJİNAL DÖNEM İMALATI.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  OSMANLI DÖNEMİ BRONZ DİRHEM AĞIRLIK. ÇAPI YAKLAŞIK 9 cm. ORJİNAL DÖNEM İMALATI.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GAYET İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • ALMAN VE AVRUPA ORDUSU TARAFINDAN KULLANILAN PASSED MARKA PROFESYONEL ASKERİ DÜRBÜN. ÇOK SAĞLAM VE MASİF METALDEN İMAL. DERİ ÇANTASINDA.-ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  ALMAN VE AVRUPA ORDUSU TARAFINDAN KULLANILAN PASSED MARKA PROFESYONEL ASKERİ DÜRBÜN. ÇOK SAĞLAM VE MASİF METALDEN İMAL. DERİ ÇANTASINDA.-ÇOK TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. BAKINIZ DETAY RESİMLERİ.

  TLSold
 • BAR -PUB-CAFE DEKORU 70'Lİ YILLARDAN RETRO ŞARKI SÖYLEYEN BALIK. KUTUSUNDA, DEPODAN ÇIKMA VE ÇOK TEMİZ, ÇALIŞIR HALDE. KUTU EBATI: 35x22cm-ORTA BOY PİLLE ÇALIŞIR. ÇALIŞMASINDA HİÇBİR SORUN YOK.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  BAR -PUB-CAFE DEKORU 70'Lİ YILLARDAN RETRO ŞARKI SÖYLEYEN BALIK. KUTUSUNDA, DEPODAN ÇIKMA VE ÇOK TEMİZ, ÇALIŞIR HALDE. KUTU EBATI: 35x22cm-ORTA BOY PİLLE ÇALIŞIR. ÇALIŞMASINDA HİÇBİR SORUN YOK.

  TLSold
 • ANTİKA ADOX PRONTOR KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK İYİ KONDİSYONDA KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİK OLARAK FAAL.-DERİ KILIFINDA, DOĞAL OLARAK TECRÜBE ETME ŞANSIMIZ OLMADI, MEKANİK BİR SORUN VEYA ÇALIŞMASINDA BİR SIKINTI GÖZLEMLENMEDİ.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  ANTİKA ADOX PRONTOR KÖRÜKLÜ FOTOĞRAF MAKİNESİ. ÇOK İYİ KONDİSYONDA KÖRÜĞÜ SAĞLAM. MEKANİK OLARAK FAAL.-DERİ KILIFINDA, DOĞAL OLARAK TECRÜBE ETME ŞANSIMIZ OLMADI, MEKANİK BİR SORUN VEYA ÇALIŞMASINDA BİR SIKINTI GÖZLEMLENMEDİ.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARA AİT KABARTMA DESENLİ TENEKE KUTU. GÖRSEL ŞÖLEN. BÜYÜK EBAT. ÇAPI YAKLAŞIK 26 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  50'Lİ YILLARA AİT KABARTMA DESENLİ TENEKE KUTU. GÖRSEL ŞÖLEN. BÜYÜK EBAT. ÇAPI YAKLAŞIK 26 cm.-RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ, HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE İYİ KONDİSYONDA.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLARDAN KURMALI MASA SAATİ. METAL KASA, ÇOK TEMİZ. SAAT VE ALARMI SORUNSUZ ÇALIŞIYOR.-ÇAPI: 12 cm. TERTEMİZ DURUMDA.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  70'Lİ YILLARDAN KURMALI MASA SAATİ. METAL KASA, ÇOK TEMİZ. SAAT VE ALARMI SORUNSUZ ÇALIŞIYOR.-ÇAPI: 12 cm. TERTEMİZ DURUMDA.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARIN İMALATI PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA ZEMZEM TAKIMI . KABARTMA DESENLİ, EL İŞÇİLİĞİ. TAM TAKIM. SÜRAHİ BOYU: 21 cm. KADEH BOYU 7 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. YÜKSEK KONDİSYONDA. TEMİZLER.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  50'Lİ YILLARIN İMALATI PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ KAPLAMA ZEMZEM TAKIMI . KABARTMA DESENLİ, EL İŞÇİLİĞİ. TAM TAKIM. SÜRAHİ BOYU: 21 cm. KADEH BOYU 7 cm.-GAYET İYİ DURUMDA. YÜKSEK KONDİSYONDA. TEMİZLER.

  TLSold
 • ESKİ ADALET HEYKELİ METAL DÖKÜM HEYKELCİK. HAFİF METAL BİR ALAŞIM DÖKÜM. ÜZERİ PİRİNÇ RENK EFEKT BOYALI. MAALESEF ELİNDEKİ KÜÇÜK TERAZİSİ YOK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BOYU YAKLAŞIK 27 cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  ESKİ ADALET HEYKELİ METAL DÖKÜM HEYKELCİK. HAFİF METAL BİR ALAŞIM DÖKÜM. ÜZERİ PİRİNÇ RENK EFEKT BOYALI. MAALESEF ELİNDEKİ KÜÇÜK TERAZİSİ YOK.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. BOYU YAKLAŞIK 27 cm.

  TLSold
 • AVRUPA İMALATI 60'LI YILLAR İLGİNÇ PORSELEN TOMBUL PALYAÇO. BAŞ, EL VE AYAK KISIMLARI PORSELEN. DİĞER KISIMLAR DOLGU, KUMAŞ VB. MALZEME. BOY 32 cm.-ÇOK TEMİZ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  AVRUPA İMALATI 60'LI YILLAR İLGİNÇ PORSELEN TOMBUL PALYAÇO. BAŞ, EL VE AYAK KISIMLARI PORSELEN. DİĞER KISIMLAR DOLGU, KUMAŞ VB. MALZEME. BOY 32 cm.-ÇOK TEMİZ, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İLK İMALATLARDAN LEVENT GAZ LAMBASI. 50'Lİ YILLARDAN ESKİ. LAMBA CAMI DAHİL BOYU 22 Cm. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEKANİZMASI ÇALIŞIR. BİRAZ TEMİZLİK GEREKİR, RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  İLK İMALATLARDAN LEVENT GAZ LAMBASI. 50'Lİ YILLARDAN ESKİ. LAMBA CAMI DAHİL BOYU 22 Cm. -KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. MEKANİZMASI ÇALIŞIR. BİRAZ TEMİZLİK GEREKİR, RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • WHISKEY ŞİŞESİ FORMUNDA TIRBÜŞON, AÇACAK. YÜKSEK NİTELİKLİ ÜRÜN. KOLEKSİYONCUSUNA. BOY 12 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ ÇALIŞIR.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  WHISKEY ŞİŞESİ FORMUNDA TIRBÜŞON, AÇACAK. YÜKSEK NİTELİKLİ ÜRÜN. KOLEKSİYONCUSUNA. BOY 12 cm.-SAĞLAM VE TEMİZ ÇALIŞIR.

  TLSold
 • MURANO RENKLİ CAMLARDAN İMAL SICAK CAM İŞÇİLİĞİ ATÖLYE İŞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBAT YAKLAŞIK OLARAK 4-5 cm CİVARI.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  MURANO RENKLİ CAMLARDAN İMAL SICAK CAM İŞÇİLİĞİ ATÖLYE İŞİ KÜÇÜK KÖPEK BİBLO. EBAT YAKLAŞIK OLARAK 4-5 cm CİVARI.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • ESKİLERDEN ÜÇ ADET TERZİ YÜKSÜĞÜ. İKİSİ METAL BİRİ PLASTİK VEYA FİBER. 60-70 YILLARI ARASI İMALATI. -YÜKSEK KONDİSYONDALAR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  ESKİLERDEN ÜÇ ADET TERZİ YÜKSÜĞÜ. İKİSİ METAL BİRİ PLASTİK VEYA FİBER. 60-70 YILLARI ARASI İMALATI. -YÜKSEK KONDİSYONDALAR.

  TLSold
 • TOPRAK/ ÇÖMLEK BAŞUCU SÜRAHİSİ. EL YAPIMI ATÖLYE İŞİ. SÜRAHİ VE BARDAĞI İLE TAKIM. SÜRAHİ BOYU YAKLAŞIK 26 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  TOPRAK/ ÇÖMLEK BAŞUCU SÜRAHİSİ. EL YAPIMI ATÖLYE İŞİ. SÜRAHİ VE BARDAĞI İLE TAKIM. SÜRAHİ BOYU YAKLAŞIK 26 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI YOK. TEMİZ.

  TLSold
 • 50'Lİ YILLARIN İMALATI AHŞAP SAÇ FIRÇASI. ARKA BÖLÜMÜ EL OYMA.  EBATI YAKLAŞIK 22 cm.-VERNİĞİ BİRAZ AŞINMIŞ, KONDİSYONU YÜKSEK. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  50'Lİ YILLARIN İMALATI AHŞAP SAÇ FIRÇASI. ARKA BÖLÜMÜ EL OYMA. EBATI YAKLAŞIK 22 cm.-VERNİĞİ BİRAZ AŞINMIŞ, KONDİSYONU YÜKSEK. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • ESKİ ALMAN, PORSELEN BİRA KUPASI. TANKARD. 1960'LARDAN. ŞEHİR TEMALI. BÜYÜK BOY. 50'LİK . KULP DAHİL YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 Cm.-kırık veya çatlağı bulunmuyor. Yüksek kondisyonda. Metal zinn kapak.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  ESKİ ALMAN, PORSELEN BİRA KUPASI. TANKARD. 1960'LARDAN. ŞEHİR TEMALI. BÜYÜK BOY. 50'LİK . KULP DAHİL YÜKSEKLİĞİ YAKLAŞIK 18 Cm.-kırık veya çatlağı bulunmuyor. Yüksek kondisyonda. Metal zinn kapak.

  TLSold
 • VICTORY MARKA METAL OYUNCAK ÇATAPAT TABANCASI. 80'Lİ YILLARIN İMALATI. ÇOK NADİR. DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUGU YAKLAŞIK 28 cm.-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  VICTORY MARKA METAL OYUNCAK ÇATAPAT TABANCASI. 80'Lİ YILLARIN İMALATI. ÇOK NADİR. DEPODAN ÇIKMA, TERTEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE. UZUNLUGU YAKLAŞIK 28 cm.-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  TLSold
 • DANİMARKA COPENHAGEN DAMGALI, YILBAŞI ÖZEL ÜRETİM PORSELEN TABAK. DUVAR TABAĞI. 1971 YILI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  DANİMARKA COPENHAGEN DAMGALI, YILBAŞI ÖZEL ÜRETİM PORSELEN TABAK. DUVAR TABAĞI. 1971 YILI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-TEMİZ VE SORUNSUZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ALMAN BAVARIA DAMGALI, 1969 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, SINIRLI SAYILI ÜRETİM PORSELEN DUVAR TABAĞI. YAKLAŞIK ÇAPI 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  ALMAN BAVARIA DAMGALI, 1969 NOELİ İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ, SINIRLI SAYILI ÜRETİM PORSELEN DUVAR TABAĞI. YAKLAŞIK ÇAPI 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ.

  TLSold
 • ROYAL BAVARIA DAMGALI ALMAN PORSELEN DUVAR TABAĞI. 1976 YILBAŞI İÇİN ÖZELÜRETİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  ROYAL BAVARIA DAMGALI ALMAN PORSELEN DUVAR TABAĞI. 1976 YILBAŞI İÇİN ÖZELÜRETİLMİŞ. ÇAPI YAKLAŞIK 20 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. TERTEMİZ.

  TLSold
 • FRANSA ALSACE BÖLGESİNDEN GELENEKSEL YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. ESKİ ÜRETİM. PLASTİK KUMAŞ VB. MALZEMELERDEN İMAL, TAKRİBİ 60'LI YILLARIN ÜRETİMİ . BOY YAKLAŞIK 15 cm.-TERTEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  FRANSA ALSACE BÖLGESİNDEN GELENEKSEL YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. ESKİ ÜRETİM. PLASTİK KUMAŞ VB. MALZEMELERDEN İMAL, TAKRİBİ 60'LI YILLARIN ÜRETİMİ . BOY YAKLAŞIK 15 cm.-TERTEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • FRANSIZ GELENEKSEL YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. ESKİ ÜRETİM. PLASTİK KUMAŞ VB. MALZEME., TAKRİBİ 40'LI YILLARIN ÜRETİMİ . BOY YAKLAŞIK 15 cm.-HASIR ŞAPMALI, TERTEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  FRANSIZ GELENEKSEL YEREL KIYAFETLİ ÜLKE BEBEĞİ. ESKİ ÜRETİM. PLASTİK KUMAŞ VB. MALZEME., TAKRİBİ 40'LI YILLARIN ÜRETİMİ . BOY YAKLAŞIK 15 cm.-HASIR ŞAPMALI, TERTEMİZ VE YÜKSEK KONDİSYONDA.

  TLSold
 • MEYHANE VE KRALİYET TEMALI, KABARTMA DESENLİ, ALMAN PORSELEN BİRA KUPASI, TANKARD. ZİNN KAPAKLI. STANDART EBAT DİYE TABİR EDİLEN BOY. YAKLAŞIK 16 cm.-ZİNN KAPAKLI. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  MEYHANE VE KRALİYET TEMALI, KABARTMA DESENLİ, ALMAN PORSELEN BİRA KUPASI, TANKARD. ZİNN KAPAKLI. STANDART EBAT DİYE TABİR EDİLEN BOY. YAKLAŞIK 16 cm.-ZİNN KAPAKLI. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • FLENSBURGER ALMAN PORSELEN KAPAKLI ESKİ BİRA ŞİŞESİ. CAM ŞİŞE. 50'Lİ YILLARDAN. BOY YAKLAŞIK 21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  FLENSBURGER ALMAN PORSELEN KAPAKLI ESKİ BİRA ŞİŞESİ. CAM ŞİŞE. 50'Lİ YILLARDAN. BOY YAKLAŞIK 21 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • YAKLAŞIK 1900 BAŞLARI İMALATI, PİRİNÇ PASTA BIÇAĞI. İNGİLİZ DAMGALI. GÜMÜŞ KAPLAMA. ÇOK ZARİF VE NADİR KALİTEDE. BOYU YAKLAŞIK 19 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. AĞIZ KISMI YIPRANMIŞ, KAPLAMALAR AŞINMIŞ, HALİYLE. RESİMDEKİ GİBİ.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  YAKLAŞIK 1900 BAŞLARI İMALATI, PİRİNÇ PASTA BIÇAĞI. İNGİLİZ DAMGALI. GÜMÜŞ KAPLAMA. ÇOK ZARİF VE NADİR KALİTEDE. BOYU YAKLAŞIK 19 cm.-RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YAŞININ İZLERİNİ TAŞIYOR. AĞIZ KISMI YIPRANMIŞ, KAPLAMALAR AŞINMIŞ, HALİYLE. RESİMDEKİ GİBİ.

  TLSold
 • ALMAN MALI, HAMBURG YAZILI , YELKENLİ GEMİ FORMUNDA ODA TERMOMETRESİ. METAL MALZEMEDEN RÖLYEFLİ. EBATI 16x13 cm. -ÇOK TEMİZ. TERMOMETRE ÇALIŞIR DURUMDA. 70'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  ALMAN MALI, HAMBURG YAZILI , YELKENLİ GEMİ FORMUNDA ODA TERMOMETRESİ. METAL MALZEMEDEN RÖLYEFLİ. EBATI 16x13 cm. -ÇOK TEMİZ. TERMOMETRE ÇALIŞIR DURUMDA. 70'Lİ YILLARIN ÜRETİMİ.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN YERLİ ÜRETİM ÇATAPAT TABANCASI. METAL MALZEMEDEN İMAL. ÇALIŞIR HALDE.-ÇOK TEMİZ DURUMDA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  80'Lİ YILLARDAN YERLİ ÜRETİM ÇATAPAT TABANCASI. METAL MALZEMEDEN İMAL. ÇALIŞIR HALDE.-ÇOK TEMİZ DURUMDA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • 80'Lİ YILLARDAN YERLİ ÜRETİM İKİ ADET  MANTAR TABANCASI. SERT PLASTİK MALZEMEDEN İMAL. ÇALIŞIR HALDE.-GAYET TEMİZ. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  80'Lİ YILLARDAN YERLİ ÜRETİM İKİ ADET MANTAR TABANCASI. SERT PLASTİK MALZEMEDEN İMAL. ÇALIŞIR HALDE.-GAYET TEMİZ. RESİMDEKİ ÜRÜNLER.

  TLSold
 • DEPODAN ÇIKMA 70'Lİ YILLAR, HİÇ KULLANILMAMIŞ, ZİNCİRLİ VE CAM HAZNELİ MUMLUK. PERFORJE GÖVDELİ. TAŞLI SÜSLER BULUNUYOR. KULLANILMAMIŞTIR.-CAM HAZNESİ YAKLAŞIK BİR ÇAY BARDAĞINDAN AZ KISA AZ GENİŞ. ASILDIĞI ZAMAN 55-60 CM UZUNLUĞUNDA, ZİNCİRLERİYLE BERABER.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  DEPODAN ÇIKMA 70'Lİ YILLAR, HİÇ KULLANILMAMIŞ, ZİNCİRLİ VE CAM HAZNELİ MUMLUK. PERFORJE GÖVDELİ. TAŞLI SÜSLER BULUNUYOR. KULLANILMAMIŞTIR.-CAM HAZNESİ YAKLAŞIK BİR ÇAY BARDAĞINDAN AZ KISA AZ GENİŞ. ASILDIĞI ZAMAN 55-60 CM UZUNLUĞUNDA, ZİNCİRLERİYLE BERABER.

  TLSold
 • SÜMERBANK NEY ÇALAN SEMAZEN / MEVLEVİ SUFİ PORSELEN BİBLO. -MAALESEF KUSURLU BİR ÜRÜN. TAMİRAT GÖRMÜŞ. ÇATLAMA VAR. HALİYLE. RESİMDEKİ GİBİ. BU YÜZDEN FİYATI ÇOK CAZİP TUTTUK.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  SÜMERBANK NEY ÇALAN SEMAZEN / MEVLEVİ SUFİ PORSELEN BİBLO. -MAALESEF KUSURLU BİR ÜRÜN. TAMİRAT GÖRMÜŞ. ÇATLAMA VAR. HALİYLE. RESİMDEKİ GİBİ. BU YÜZDEN FİYATI ÇOK CAZİP TUTTUK.

  TLSold
 • ÇOK AĞIR PİRİNÇ DÖKÜM (YAKLAŞIK 400 GRAM) AVRUPA İMALATI ALTIN KAPLAMA BAYKUŞ AÇACAK. BAYKUŞ BÖLÜMÜ PİRİNÇ, AÇACAK BÖLÜMÜ DEMİRDİR.-KAPLAMASI BİR MİKTAR AŞINMIŞ. 70'Lİ YILLARIN İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 16 cm. MARKASI INOX.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ÇOK AĞIR PİRİNÇ DÖKÜM (YAKLAŞIK 400 GRAM) AVRUPA İMALATI ALTIN KAPLAMA BAYKUŞ AÇACAK. BAYKUŞ BÖLÜMÜ PİRİNÇ, AÇACAK BÖLÜMÜ DEMİRDİR.-KAPLAMASI BİR MİKTAR AŞINMIŞ. 70'Lİ YILLARIN İMALATI. BOYU YAKLAŞIK 16 cm. MARKASI INOX.

  TLSold
 • AHŞAP BAŞLIKLI BAYKUŞ FORMUNDA TIRBİŞON / ŞARAP MANTARI AÇACAĞI. ESKİ İMALAT EL OYMASI. SERT BİR AĞAÇTAN.-YÜKSEK KONDİSYONDA. GAYET İYİ DURUMDA.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  AHŞAP BAŞLIKLI BAYKUŞ FORMUNDA TIRBİŞON / ŞARAP MANTARI AÇACAĞI. ESKİ İMALAT EL OYMASI. SERT BİR AĞAÇTAN.-YÜKSEK KONDİSYONDA. GAYET İYİ DURUMDA.

  TLSold
 • FRANSIZ D'ARTISTE DAMGALI ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  FRANSIZ D'ARTISTE DAMGALI ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM SERİNİN BİR PARÇASI YUDUMLUK PORSELEN KAHVE FİNCAN VE TABAĞI.-YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • 1940'LARIN JAPON SANATI , ORMAN TEMALI SERİSİ EL BOYAMA PORSELEN VAZO, KARANFİLLİK. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. NADİR DAMGA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. YÜKSEKLİĞİ 19 cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  1940'LARIN JAPON SANATI , ORMAN TEMALI SERİSİ EL BOYAMA PORSELEN VAZO, KARANFİLLİK. MUHTEŞEM BİR İŞÇİLİK. NADİR DAMGA.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. YÜKSEKLİĞİ 19 cm.

  TLSold
 • MURANO İTALYAN BALIK BİBLO. ÇOK ÖZEL ESKİ MURANO İŞÇİLİKLERİNDENDİR. MASTIR USTASI İŞÇİLİĞİ. HARİKA İŞÇİLİK. EBAT: 16x13x6 cm.-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  MURANO İTALYAN BALIK BİBLO. ÇOK ÖZEL ESKİ MURANO İŞÇİLİKLERİNDENDİR. MASTIR USTASI İŞÇİLİĞİ. HARİKA İŞÇİLİK. EBAT: 16x13x6 cm.-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ANTİKA FRANSIZ 1930'LARIN İMALATI VE DÖNEM DAMGASI TAŞIYAN LİMOGES ÖZEL ÜRETİM PORSELEN ÇAY FİNCANI. SÜPER İNCE . HARİKA BİR GÖRSELE SAHİP.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 9 cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  ANTİKA FRANSIZ 1930'LARIN İMALATI VE DÖNEM DAMGASI TAŞIYAN LİMOGES ÖZEL ÜRETİM PORSELEN ÇAY FİNCANI. SÜPER İNCE . HARİKA BİR GÖRSELE SAHİP.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ. FİNCAN AĞIZ ÇAPI: 9 cm.

  TLSold
 • D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM PORSELEN YUDUMLUK KAHVE FİNCANI. SINIRLI ÜRETİM. -YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  D'ARTISTE FRANSIZ ÖZEL ÜRETİM PORSELEN YUDUMLUK KAHVE FİNCANI. SINIRLI ÜRETİM. -YUDUMLUK DİYE TABİR EDİLEN KÜÇÜK EBATTA. TABAK EBATI YAKLAŞIK 8 cm. FİNCANI BUNA GÖRE MUKAYESE EDİNİZ. SAĞLAM VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • ANTİKA NAIRI, SOVYET DÖNEMİ İMALATI, BAKALİT GÖVDELİ KURMALI, ALARMLI MASA SAATİ. EBATI YAKLAŞIK : 14x9 cm.-SAATİ ÇALIŞIYOR MAALESEF ALARMI ÇALIŞMIYOR. BELKİ BASİT YAĞSIZLIK SORUNUDUR. KONDİSYONU GÜZEL. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  ANTİKA NAIRI, SOVYET DÖNEMİ İMALATI, BAKALİT GÖVDELİ KURMALI, ALARMLI MASA SAATİ. EBATI YAKLAŞIK : 14x9 cm.-SAATİ ÇALIŞIYOR MAALESEF ALARMI ÇALIŞMIYOR. BELKİ BASİT YAĞSIZLIK SORUNUDUR. KONDİSYONU GÜZEL. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • 60'LARIN İMALATI BÜYÜK EBAT MURANO CAM SANATI BALIK BİBLO/HEYKELCİK. USTALIK ESERİ. ÜFLEME TEKNİĞİ İLE İMAL. YATAY OLARAK UZUNLUĞU: 24 cm-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  60'LARIN İMALATI BÜYÜK EBAT MURANO CAM SANATI BALIK BİBLO/HEYKELCİK. USTALIK ESERİ. ÜFLEME TEKNİĞİ İLE İMAL. YATAY OLARAK UZUNLUĞU: 24 cm-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • I. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ FRANSIZ ASKERLERİNİN KULLANDIĞI BENZİNLİ ÇAKMAK. DEPODAN ÇIKMA ÇOK TEMİZ. ÇALIŞIR HALDE. ÇOK NADİR. -TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  I. DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ FRANSIZ ASKERLERİNİN KULLANDIĞI BENZİNLİ ÇAKMAK. DEPODAN ÇIKMA ÇOK TEMİZ. ÇALIŞIR HALDE. ÇOK NADİR. -TERTEMİZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • PİRİN HAZNELİ, İÇİ ÜFLEME CAMLI HARİKA FORMDA BONBONİYER. AĞIR VE MASİF. HAZNESİNE CAM ÜFLENEREK ŞEKİL VERİLMİŞ. MUADİLLERİNDEN DAHA İŞÇİLİKLİ.-EBAT YAKLAŞIK : 16x13 cm. AĞIR BİR ÜRÜN. YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  PİRİN HAZNELİ, İÇİ ÜFLEME CAMLI HARİKA FORMDA BONBONİYER. AĞIR VE MASİF. HAZNESİNE CAM ÜFLENEREK ŞEKİL VERİLMİŞ. MUADİLLERİNDEN DAHA İŞÇİLİKLİ.-EBAT YAKLAŞIK : 16x13 cm. AĞIR BİR ÜRÜN. YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1940'LARIN ÜRETİMİ  ESKİ AHŞAP KASA, METAL MEKANİZMALI KAHVE DEĞİRMENİ. AVRUPA İMALATI. KÜÇÜK EBAT. KULP DAHİL EBATI: 13x8x8 cm.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. EKSİKSİZ. YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE KULLANILABİLİR.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  1940'LARIN ÜRETİMİ ESKİ AHŞAP KASA, METAL MEKANİZMALI KAHVE DEĞİRMENİ. AVRUPA İMALATI. KÜÇÜK EBAT. KULP DAHİL EBATI: 13x8x8 cm.-MEKANİK OLARAK ÇALIŞIR HALDE. EKSİKSİZ. YAŞINA GÖRE GAYET İYİ KONDİSYONDA DENİLEBİLİR. BİRAZ BAKIM VE TEMİZLİKLE KULLANILABİLİR.

  TLSold
 • ALMAN MALI PROFESYONEL SULU KAMPÇI PUSULASI. AYNI ZAMANDA MESAFE ÖLÇER. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ . -HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  ALMAN MALI PROFESYONEL SULU KAMPÇI PUSULASI. AYNI ZAMANDA MESAFE ÖLÇER. ÇOK TEMİZ VE KUSURSUZ . -HİÇ KULLANILMAMIŞ KADAR TEMİZ VE ÇALIŞIR HALDE.

  TLSold
 • 1868 YILINDA KULLANILMIŞ 1 POUND , PARA RESİMLİ FÜSTENBERG DAMGALI PORSELEN DEKOR TABAK. SINIRLI VE ÖZEL ÜRETİM. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ. ÖZEL KOLEKSİYON.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  1868 YILINDA KULLANILMIŞ 1 POUND , PARA RESİMLİ FÜSTENBERG DAMGALI PORSELEN DEKOR TABAK. SINIRLI VE ÖZEL ÜRETİM. ÇAPI YAKLAŞIK 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. SORUNSUZ. ÖZEL KOLEKSİYON.

  TLSold
 • ALMAN FÜSTENBERG  DAMGALI, ANTİKA DÜNYA METAL PARALARI SERİSİNDEN ESKİ PARA RESİMLİ DEKOR PORSELEN TABAK. ÇAPI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  ALMAN FÜSTENBERG DAMGALI, ANTİKA DÜNYA METAL PARALARI SERİSİNDEN ESKİ PARA RESİMLİ DEKOR PORSELEN TABAK. ÇAPI 10 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. SORUNSUZ.

  TLSold
 • İNGİLİZ, ANTİKA 1930'LARIN DAMGASI, MASON'S VISTA DAMGALI, BLUE BLANC SERİSİ ÖZEL ÜRETİM NADİR DAMGA PORSELEN TABAK. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. NADİR ÇIKAN BİR İNGİLİZ DAMGASIDIR.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  İNGİLİZ, ANTİKA 1930'LARIN DAMGASI, MASON'S VISTA DAMGALI, BLUE BLANC SERİSİ ÖZEL ÜRETİM NADİR DAMGA PORSELEN TABAK. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. NADİR ÇIKAN BİR İNGİLİZ DAMGASIDIR.

  TLSold
 • ZEŞİTLİ DENİZ KABUKLARINDAN YAPILMIŞ, EL EMEĞİ GÖZ NURU TAKI KUTUSU. ESKİ İMALAT. EBAT: 8x6x5 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DENİZ KABUKLARI, KUMAŞ, KADİFE VB. MALZEMELERDEN İMAL.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  ZEŞİTLİ DENİZ KABUKLARINDAN YAPILMIŞ, EL EMEĞİ GÖZ NURU TAKI KUTUSU. ESKİ İMALAT. EBAT: 8x6x5 cm.-GAYET İYİ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. DENİZ KABUKLARI, KUMAŞ, KADİFE VB. MALZEMELERDEN İMAL.

  TLSold
 • VİETNAM İMALATI, EL BOYAMA, EL YAPIMI PORSELEN KUTU. TAKI-MÜCEVHER KUTUSU. ESKİ TRADİNATIONAL İMALAT. EBAT: 5x5x3 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  VİETNAM İMALATI, EL BOYAMA, EL YAPIMI PORSELEN KUTU. TAKI-MÜCEVHER KUTUSU. ESKİ TRADİNATIONAL İMALAT. EBAT: 5x5x3 cm.-KUSURSUZ. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ MYOTT DAMGALI, AVCILIK TEMALI, NADİR DAMGA 40'LI YILLARIN İMALATI PORSELEN TABAK. HARİKA İŞÇİLİK. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  İNGİLİZ MYOTT DAMGALI, AVCILIK TEMALI, NADİR DAMGA 40'LI YILLARIN İMALATI PORSELEN TABAK. HARİKA İŞÇİLİK. ÇAPI YAKLAŞIK 19 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. KUSURSUZ.

  TLSold
 • ANTEP İŞÇİLİĞİ SEDEF KAKMA AHŞAP TAKI KUTUSU. TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ. ESKİ İMALAT. EBAT: 12x8x7 cm.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. İÇİ KADİFE DÖŞELİ.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  ANTEP İŞÇİLİĞİ SEDEF KAKMA AHŞAP TAKI KUTUSU. TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ. ESKİ İMALAT. EBAT: 12x8x7 cm.-SAĞLAM VE YÜKSEK KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAK YOK. İÇİ KADİFE DÖŞELİ.

  TLSold
 • 60'LI YILLARIN İMALATI RETRO LUCAFFE KAHVE REKLAMI BAR / CAFE DUVAR DEKORU METAL TEPSİ. İTALYAN MALI. EBAT: 39x26 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  60'LI YILLARIN İMALATI RETRO LUCAFFE KAHVE REKLAMI BAR / CAFE DUVAR DEKORU METAL TEPSİ. İTALYAN MALI. EBAT: 39x26 cm.-HAFİF AŞINMALARLA BİRLİKTE YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. RESİMDEKİ ÜRÜN.

  TLSold
 • 70'Lİ YILLAR GÜMÜŞ KAPLAMA TAŞLI MÜCEVHER TAKI KUTUSU. ALMAN GÜMÜŞÜ. EBAT: 9x8x6 cm.-GENEL OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YAKLAŞIK 200 GRAM AĞIRLIĞINDA, MASİF BİR İMALAT.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  70'Lİ YILLAR GÜMÜŞ KAPLAMA TAŞLI MÜCEVHER TAKI KUTUSU. ALMAN GÜMÜŞÜ. EBAT: 9x8x6 cm.-GENEL OLARAK GAYET İYİ DURUMDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. YAKLAŞIK 200 GRAM AĞIRLIĞINDA, MASİF BİR İMALAT.

  TLSold
 • BALIK FORMUNDA, CAM GÖVDELİ SOSLUK. ESKİ İMALAT. BAŞ KISMI SERT PLASTİK MALZEME. GÜMÜŞ BOYAMALARI ZAMAN İÇİNDE AŞINMIŞ. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 24 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ESKİ İMALAT.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  BALIK FORMUNDA, CAM GÖVDELİ SOSLUK. ESKİ İMALAT. BAŞ KISMI SERT PLASTİK MALZEME. GÜMÜŞ BOYAMALARI ZAMAN İÇİNDE AŞINMIŞ. SOLDAN SAĞA UZUNLUĞU 24 cm.-KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR. ESKİ İMALAT.

  TLSold
 • COCA COLA METAL ANAHTARLIK. COLA ŞİŞESİ FORMUNDA. NADİR.-TEMİZ VE SORUNSUZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  COCA COLA METAL ANAHTARLIK. COLA ŞİŞESİ FORMUNDA. NADİR.-TEMİZ VE SORUNSUZ OLUP, KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1955 BASIMI KİTAP. TECRÜBİ İLİMLERDE METODA DAİR. -MAARİF MATBAASI. KİTAP YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR KUSURU BULUNMUYOR.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  1955 BASIMI KİTAP. TECRÜBİ İLİMLERDE METODA DAİR. -MAARİF MATBAASI. KİTAP YAŞINA GÖRE İYİ SAYILIR. EKSİĞİ VEYA OKUNMAYA ENGEL BİR KUSURU BULUNMUYOR.

  TLSold
 • 1936 PARİS BASIMI, FRANSIZCA ZİYA GÖKALP HAKKINDA KİTAP. ZİYA GÖKALP VE SOSYOLOJİSİ. -FRANSIZCA YAYIMLANMIŞTIR. KONDİSYON OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMASINA ENGEL BİR KUSURU BULUNMUYOR.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  1936 PARİS BASIMI, FRANSIZCA ZİYA GÖKALP HAKKINDA KİTAP. ZİYA GÖKALP VE SOSYOLOJİSİ. -FRANSIZCA YAYIMLANMIŞTIR. KONDİSYON OLARAK YAŞINA GÖRE İYİ DURUMDA. EKSİĞİ VEYA OKUNMASINA ENGEL BİR KUSURU BULUNMUYOR.

  TLSold
 • ÖZBEK İŞİ ŞAPKA / BERE. EL İŞÇİLİĞİ. YAKIN DÖNEM İMALAT. GÜZEL BİR İŞLEMESİ VAR.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  ÖZBEK İŞİ ŞAPKA / BERE. EL İŞÇİLİĞİ. YAKIN DÖNEM İMALAT. GÜZEL BİR İŞLEMESİ VAR.-ÇOK TEMİZ VE SORUNSUZ DURUMDA.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 1-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 1-SORUNSUZ VE TERTEMİZ.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 2-KUSURSUZ VE SORUNSUZ.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 2-KUSURSUZ VE SORUNSUZ.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 3-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK 3-SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold
 • İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK -SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  İNGİLİZ DAMGALI PORSELEN YÜKSÜK -SAĞLAM VE KUSURSUZ KONDİSYONDA. KIRIK VEYA ÇATLAĞI BULUNMUYOR.

  TLSold